сЛАдКОежКА• 21 мая в 20:17
Я транс жінка... Хочу волати(((
Мені все одно, якщо мене зараз капцями закидають чи розіпнуть. Але мені треба виговоритися, бо в собі тримати це я більше не можу.
Скажу прямо - я народилася в тілі чоловіка. У тілі, яке мені дисфорійне та дискомфортне щодня, щохвилини мого життя. Іноді трохи легше... Іноді - нестерпно, але дисфорія в мене постійно.
Я знала що я транс жінка з дитинства (хоча немало людей усвідомлюють вже в дорослому віці) ... Але, на жаль, у нашому суспільстві зробити гендерний перехід практично неможливо. Медичний перехід в Україні заборонено до 18 років, тому мені ДОВЕЛОСЯ пройти через тестостероновий підлітковий вік... Про що я зараз дуже шкодую, але на жаль, така моя доля, української транс жінки...
І ні, я не "просто гєй" - мене тягне до жінок, насправді. Ні, я не "збоченець" і не "повія".
Я НЕ вдягаюся як Вєрка Сердючка - я живу, насправді, життям чоловіка, презентую себе чоловіком, і НІХТО (навіть моя сім´я, батьки чи брати / сестри, не кажучи про друзів / колег і тд) не знає. Ніхто навіть не здогадується.
Більше того, за документами я легально досі чоловік (і залишуся, напевно, так назавжди "чоловіком" у паспорті, бо наше суспільство трансфобне до чортиків). До того ж, змінити папери досі ДУЖЕ нелегко, ітхоча процедуру формально спростили - на практиці досі часто вимагають операцію зі зміни статі... Яка коштує понад 20 тисяч доларів у Києві (так, це не описка, 20 тисяч доларів, і ну дууууууже багато хто може собі це дозволити звичайно)...
І, до речі, цікавий факт: транс жінки що таки змінили документи на жіночі - так і стоять на обліку у військомату, і нас так само, як і звичайних чоловіків, віськові ловлять... Бо, попри те, що зняття з обліку формально має бути, на практиці - просять хабарі та купу бюрократії, навіть якщо документи жіночі... Що дуже прикро, насправді... І незаконно, але в цій країні дуже чхати хотіли на закон...
Щодо мене, то я колю собі гормони (валерат естрадіолу) та прогестерон. Бо одна річ, яку загальне суспільство не усвідомлює - це те що гендер у голові, а не в трусах (шок, я знаю!). Гендерна дисфорія, насправді, має неврологічну природу, а не психічну, чи анатомічну чи соціальну і ТД. І мій мозок на естрадіолі працює реально краще, ніж на тестостероні, навіть якщо фізичні ефекти досі виходить (напів-НЕвдало) приховувати... Можливо, колеги здогадуються що я "дивний", хтозна... Але свою трансність я ховаю від усіх, бо собі дорожче.
Ось так і живу. Сумно, якщо чесно, ховати це все в собі. Так не повинно бути, насправді... І ось чому у нас "немає трансів". Ми то є, але ми ХОВАЄМОСЯ, бо суспільство наше хворе, і готове побити чи скалічити нас за те, що ми "не так вляглися"...
Мені дуже прикро що я статури "богатиря", у той час як блокери тестостерону в дитинстві, чи естрадіол з років із 16, можливо, врятували б моє тіло... Мені дуже прикро що я ніколи не зможу дозволити собі фемінізуючі операції (в основному - через кошти, ну та й через "класне" суспільство).
За підрахунками приблизно 2% населення трансгендерні особи. 2% звучить як небагато... з одного боку. Але з іншого боку - 2% в Україні - це ~800 тисяч. Транс. Людей...
Для порівняння - на Майдан у 2014 вийшов мільйон українців... Тому ми є, насправді. Ми тут, але ви нас не бачите... Ну, вірніше як, ви то нас бачите, але ви не здогадуєтеся, що ми трансгендерні люди... Бо презентуємо себе "просто чоловіками"...
Адже якщо ми все таки наважуємося себе показати - то нас б´ють, ґвалтують, чи, навіть, убивають. Так, в Україні, яка "йде до Європи"... У 2026 році... Так не повинно бути. Я хочу жити, в не існувати. Але мені дуже прикро усвідомлювати, що суспільство, схоже, не готове до цього...
Все чого я хочу - це існувати тим ким я є. Не ховаючи себе. Бути сама собою. Але... На превеликий жаль - на сьогодні це неможливо. І це дуже прикро. І, якщо чесно, я не впевнена, що мені робити... Бо виходу я не бачу на сьогоднішній день...
сЛАдКОежКА
• 21 мая в 20:21
Ответ длязаварний look
А что высокие крупные женщины не женщины по вашему?
Жінки. Але я також мушу визнати, що моя статура досі ’мужикаста’.
Але дякую, сприйму це за підтримку))
Мрію про пончик• 21 мая в 20:21
это всё очень спорно. а родится кто-то с убеждением, что он пушистый котик в теле человека - обозвут психом. а тут... понимайте их, жалейте, допустите в женский спорт.... не знаю. это всё сложно.
Пані_Перчик• 21 мая в 20:21
Ну Монро в образі не відрізнити від жінки.
Як ви зазвичай одягаєтеся, що вас можуть бити?
Ви в сукні з бородою і рудою перукою?
Мрію про пончик• 21 мая в 20:22
Ответ дляНе пью, не курю
Ну, волаєте ви цілком успішно. Від нас шо треба?
пустите его в свой туалет и в тюрьму тоже в женскую хочет.
Голова колгоспу• 21 мая в 20:22
Ндаааа уж.... Проблемка... А я тут решила вином залиться, потому что ушел в игнор один чертяка...
Без злости, сарказма и прочего гамна.
Надеюсь, вы найдете гармонию.
Без злости, сарказма и прочего гамна.
Надеюсь, вы найдете гармонию.
Швидкоруч• 21 мая в 20:22
Ответ дляНе пью, не курю
он же девочка, хочет бутылочку вина, сыр и колечко, ну и на ручки
Швидкоруч• 21 мая в 20:23
Ответ дляМрію про пончик
Хочет чтоб тцк не приставало
заварний look• 21 мая в 20:23
Ответ длясЛАдКОежКА
Але дякую, сприйму це за підтримку))
Не, не поддержка. Недоумение. Ок, вы женщина. Большая плечистая женщина. Не все мы 165 с тонкой талией и широкими бедрами. Но ваши фантазии рисуют что-то другое.
Не пью, не курю• 21 мая в 20:23
Ответ дляМрію про пончик
Так хай клацклац яйки і новий паспорт. І нема проблеми.
Пані_Перчик• 21 мая в 20:23
Ответ дляГолова колгоспу
Без злости, сарказма и прочего гамна.
Надеюсь, вы найдете гармонию.
Без злости, сарказма и прочего гамна.
Надеюсь, вы найдете гармонию.
Может автор и есть ваш чертяка? Его ж тянет на женщин.
Так что вполне вероятно ваш чертяка тоже где-то в печали со своими платьями сидит в шкафу
сЛАдКОежКА
• 21 мая в 20:24
Ответ дляПані_Перчик
Ви в сукні з бородою і рудою перукою?
Ні, презентую себе як чоловіка. Ходжу в чоловічому одязі...
Проблема у тому, що якщо я вийду в сукні, і хтось із пришиблених поб´є ’траніка’... Я цього не хочу, але це відбувається, на жаль.
Тому я себе страхую та презентую як чоловіка
сЛАдКОежКА
• 21 мая в 20:24
Ответ дляМрію про пончик
Дуже смішно...
Швидкоруч• 21 мая в 20:25
Ответ длясЛАдКОежКА
я тоже редко в платьях, жива
Пані_Перчик• 21 мая в 20:26
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну я вам про те якщо ви в повному образі, то як розібратися хто ви насправді?
Чи ваш образ жіночий то тільки сукня?
Я думала в транса повний образ:сукня, макіяж, перука
Чи ваш образ жіночий то тільки сукня?
Лепешечка• 21 мая в 20:26
Я не осуждаю человека, за то что он чувствует. Чувства всегда чем-то обусловлены и не бывают неправильными, бывают выводы и поступки неправильные. Да, мне может быть чуть не по себе было б, но это чисто потому что непривычно. Людям все что непривычно - тревожно. Да и все. Каждый человек имеет право на счастье, автор, у вас оно будет❤️
сЛАдКОежКА
• 21 мая в 20:26
Ответ дляШвидкоруч
Хочет чтоб тцк не приставало
Ви явно не читали мою тему до кінця...
Раджу не залишати коментарі, якщо не маєте гідності, принаймні, прочитати, тему людини, якій відповідаєте...
Кава з адреналіном• 21 мая в 20:27
Бред ненормальный! Даже не читала кроме заголовка
Волайте дальше
іронічна антитеза• 21 мая в 20:27
Автор, мне по теме нечего сказать, как и, наверное, 99.9 советчиц. Но в любом случае желаю Вам гармонии.
Лепешечка• 21 мая в 20:28
Ответ дляНе пью, не курю
По набирались этой моды «от нас что трубуется?» и везде тычат, не можете никак повлиять, то пройдите мимо
Швидкоруч• 21 мая в 20:28
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви явно не читали мою тему до кінця...
Так я к вам и не обращалась, и не надо строить из себя принцеску, вы мужик. Ну и что у вас реально в Резерве написано?
Швидкоруч• 21 мая в 20:29
Ответ дляЛепешечка
Тычут)
Тролю як можу• 21 мая в 20:30
Спробуйте пiйти у тематичний клуб, там вдягнути одяг, який подобається та проведить вечір у компанії де вас будуть розумити, знайдить друзів, які вас підтримують и хоть іноді будьте тим ким хочете
сЛАдКОежКА
• 21 мая в 20:30
Ответ дляПані_Перчик
Чи ваш образ жіночий то тільки сукня?
Транс жінки, які живуть життям жінки - дійсно, в ідеалі, хочуть у повний образ.
Мені теж хотілося би жити життям звичайної жінки. Проблема в тому, що суспільство наше надто небезпечне для цього. Я розумію, що люди бачитимуть що я транс. В це означає як мінімум - втрата роботи, як максимум - відбиті нирки чи ще гірше....
Тому я сиджу у ’засідці’. Не виділяюся... Хоч і мрію про те, що, колись, ми зможемо жити в повному образі...
Тролю як можу• 21 мая в 20:31
Ответ длясЛАдКОежКА