Диви яка я пава!• 22 мая в 09:40
Посоветуйте крем для тела который не нужно ждать пока впитается, можно сразу
одеваться, не пахнет как конфета и при этом реально увлажняет. Я понимаю что хочу слишком много. Но вдруг такое существует.
Моя улюблена страшко• 22 мая в 09:42
Всякие аптечные по этому запросу, я правда наношу их сверху на лосьон Biologique Recherche для тела, он и отшелушивает, и дает средствам проникать глубже
З бісиками• 22 мая в 09:49
почала користуватись гелем для душа Bioderma Atoderm Shower Oil для сухої шкіри і питання кремом відпало.
Теж довго шукала такий крем(
З бісиками• 22 мая в 09:58
Ответ дляAnnaOst
Я користуюсь таким кремом для тіла і він ідеальний. Ну крім ціни
на Нотіно часто є знижки на цей гель)
Трейдер кріпти• 22 мая в 09:59
Ответ дляЗ бісиками
Теж довго шукала такий крем(
Кремом зовсім на користуєтесь?
Теж так хочу
Ананомчикус• 22 мая в 10:05
Ответ дляAnnaOst
Оцей прям такий як ви хочете
Он разве ароматизированный?
З бісиками• 22 мая в 10:09
Ответ дляТрейдер кріпти
Кремом зовсім на користуєтесь?
Теж так хочу
тільки стопи і руки щодня, при чому самим звичайним кремом з маслом ши та обліпихою за 50 грн)
для тіла не можу, мені некомфортно, тому масло для душа дуже зайшло, ще колись брала олію для душа Пайот. Дуже класно, аромат вау, але дорого.
Взимку беру Ля рош цикапласт, бо є алергія на холод.
на роботі стоїть крем для рук Shelly. Гарно пахне і ніжний)
З бісиками• 22 мая в 10:12
Ответ дляАнаномчикус
Он разве ароматизированный?
його беруть навіть для немовлят)
Ананомчикус• 22 мая в 10:43
Ответ дляAnnaOst
Я так зрозуміла автор навпаки шукає без запаху - не пахнєт как конфета
Да, то я не так прочитала, ваш вариант👍
ОйЙой• 23 мая в 00:14
Ріластіл Аква, в складі гіалуронка, моментально вбирається і гарно зволожує, без аромату