Кинг-Конгша• Изменено 22 мая в 20:04

Как произошло зачатие первого ребенка у вас? Как вы к этому пришли с мужем?

Вы это обсуждали заранее и готовились, сдавали анализы, назначали дату секса. или все происходило случайно, или в путешествии. В общем опишите ваш первый раз или не первый, насколько он волнительный для вас был?
Наверное у молодых нет таких мыслей и страха... Наверное мне больше интересен опыт кому за 30 и больше, как вы это пережили? мне 36. и вам не отписать мой страх
Почемучечка• 22 мая в 20:20
никак , случайная связь, презерватив соскочил.близнецы. иностранец
все-таки обрадовала его по фейсбуку,были на одной конференции.

замуж вышла через три года за друга отца моих детей

Дайте вподобайок• 22 мая в 20:21
Ответ дляЗайканалужайке
Та яка мені різниця скільки їх?
Якщо для вас ок, то для мене це не норма. В моєму оточенні всі дітей планували і готувались до них.
І звітували вам проце щомісячно?😂
Тётя Хрюша• 22 мая в 20:22
Ответ дляКинг-Конгша
потому что много лет жила желанием растить ребенка, а как пришло время страх панический, конечно по большей части из-за ситуации в стране, боюсь всего вплоть до осуждения...., и все понимают что ситуация лучше не станет, даже глобально, все только хуже, а жизнь идет, все анализы сданы, и вот просто ступор, не могу теперь сексом заниматься
Ну я вам скажу это старость..не бойтесь, действуйте ! Мечты должны сбываться!
А осуждения бояться ну такое.. сейчас многие осудят и дело не в войне..и до войны было неочень с перспективами обучения, устройства на работу, зп так чтобы хватало на потребности..а сейчас совсем безперспективно, думаю как своих ( один уже ) выпхать и устроить в лучшей стране чем Украина.
Кому там слова не давали• 22 мая в 20:22
Були молоді, одружились через 3 міс після знайомства. В медовому місяці вже завагітніла. Через рік була вдруге вагітна.
Ніхто не перевіряв нічого.
Але це трохи був пофігістичний підхід.
Діти здорові, але вагітності були дуже складні
Кому там слова не давали• 22 мая в 20:24
Ответ дляЗайканалужайке
Перша дитина в 23, до якої готувались, здавали аналізи. Ні одна дитина з трьох не є по зальоту
У сімейної пари якось по зальоту не може бути. Просто позапланова чи як.
А взагалі, кажуть в народі, самі красиві діти нагуляні))
Тётя Хрюша• 22 мая в 20:25
У нас с мужем первый ребенок родился через 9 лет после знакомства..второй через 4 года непредохранения.
Я всегда хотела 2-х детей, а для мужа это было неожиданно :)
Леди_в_ночи• 22 мая в 20:29
Мы встречались, распланировали, когда свадьба, когда дети, сколько их будет. Поженились в сентябре, съездили в медовый месяц, приехали, сдали анализы, стали не пить алко, перестали предохраняться и первые же месячные после этого уже не пришли. Сделала тест - готово. Я удивилась что это будет так сразу, т е когда был первый секс без предохранения я не знала что это вот прям тот самый раз, я думала что нужно несколько месяцев чтобы все совпало получилось, поэтому я не обращала пристальное внимание на этот процесс

ЭтаваНиМожетБыть• 22 мая в 20:31
Первый в 30, второй в 34.
- давай ребенка делать?
- давай
Убираем контрацепцию.
Через 40-44 недели получаем ребенка
Зайканалужайке• 22 мая в 20:31
Ответ дляКому там слова не давали
Ну якщо ви купуєтесь лише інстинктами, то можливо.
Зайканалужайке• 22 мая в 20:33
Ответ дляДайте вподобайок
І звітували вам проце щомісячно?😂
Навіщо мені звітувати про це.
Якщо ви не свідомо підходите до зачаття дитини і безвідповідально до цього ставитеся, то це лише ваш вибір,
Дайте вподобайок• 22 мая в 20:33
Ответ дляЗайканалужайке
Ну бачите, не всі виклично через бізнес план 😂
Це як купуватися інстинктами?
Зайканалужайке• 22 мая в 20:33
Ответ дляДайте вподобайок
Це як купуватися інстинктами?
Керуєтесь
А_мій_самий_самий• 22 мая в 20:35
Решили, что пора
Перестали вино пить, муж бросил курить. Я начала принимать витамины для беременных
Ну и сразу сделали ))
Закрылись дома и за пару дней всё готово
Зайканалужайке• 22 мая в 20:35
Ответ дляДайте вподобайок
Це як купуватися інстинктами?
До чого цей стьоб, чи ви таким чином намагаєтеся принизити тих, хто планує дітей і виправдати своє безвідповідальне ставлення до їх появи?
ЭтаваНиМожетБыть• 22 мая в 20:35
Ответ дляЗайканалужайке
Розкажіть, нанавіщо вам були аналізи? Ви збирались першого кота заводити чи нещеплені були?
Дайте вподобайок• 22 мая в 20:36
Ответ дляЗайканалужайке
Навіщо мені звітувати про це.
Та при чому тут я.
Мова про ваше оточення. Яке планувало все і вам докладали. Бо як би ви все про них знали так докладно
Зайканалужайке• 22 мая в 20:36
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Загуглила за вас

Аналізи перед вагітністю необхідні для того, щоб виявити приховані інфекції, оцінити стан здоров’я майбутніх батьків та завчасно усунути ризики. Це дозволяє підготувати організм, зменшити ймовірність ускладнень, викиднів та забезпечити нормальний розвиток дитини.
Дайте вподобайок• 22 мая в 20:39
Ответ дляЗайканалужайке
Чому ви так вперто намагаєтеся оцінити моє ставлення,як безвідповідальне? Вам це можна робити? Тобто є є правильне рішення і воно тільки одне - ваше. І ви по відношенню до інших ведете себе коректно?
Ви впевнені,що так все про всіх знаєте?
ЭтаваНиМожетБыть• 22 мая в 20:38
Ответ дляЗайканалужайке
Загуглила за вас

І чому ж в західній європі на них не направляють, якщо це так важливо?

І друге питання: які приховані інфекції? Уреаплазму та молочницю за аналізами лікувати?)) дякую, я пас, хоч перед вагітністю, хоч ні

Зайканалужайке• 22 мая в 20:39
Ответ дляДайте вподобайок
Ви впевнені,що так все про всіх знаєте?
Ну це ж ви вихваляєтесь тим, що дітей своїх не планували і вони зʼявились по зальоту
Дайте вподобайок• 22 мая в 20:40
Ответ дляЗайканалужайке
Ато всі мають робити так, як ви, або тоді автоматично стають безвідповідальними і все через інстинкт
Зайканалужайке• 22 мая в 20:47
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть

Відповідаю :
1. В західній Європі такі ж різні люди, як і в нас. Хтось планує, хтось залітає. Ті хто планує займається аналізами, своїм здоровʼям, ті хто залітає вже щось там роблять по факту, ну або ж вигрібають наслідки.
2. Приховані інфекції такі як наприклад Торч. Банальні проблеми зі щитовидною чи анемія приведе до наслідків.

Навіщо наражати себе і дитину на небезпеку, коли можна все зробити грамотно?
Зайканалужайке• 22 мая в 20:48
Ответ дляДайте вподобайок
Чому так як я?
Аналізи можна здати безкоштовно, це нічого не коштує, узі, мазки і тд теж
Тому вимір за вами, планувати чи ні.
Ви обираєте зальот, ок, це ваш вибір, але тоді не потрібно принижувати тих, хто зробив більше, аніж просто розвинув ноги
ЭтаваНиМожетБыть• 22 мая в 20:52
Ответ дляЗайканалужайке
Відповідаю :

1. То ви не в курсі. Нема аналізів при плануванні, якщо у тебе один неновий партнер
2. Якраз про торч і кажу. Ви нещеплена чи першого кота у вагітність заводити будете? Бо в інших випадках цей аналіз не має сенсу
ЭтаваНиМожетБыть• 22 мая в 20:52
Ответ дляЗайканалужайке
Чому так як я?
Тому вимір за вами, планувати чи ні.
Тобто планування без непотрібних аналізів - це зальот?)) Цікавий у вас лексикон
Трейдер кріпти• 22 мая в 21:08
Никаких договорняков. 4 аборта, ну а потом уже пополнение...Так...
Тоже не понятно, и таблетки пила...
Кашка-маняшка• 22 мая в 21:16
Ответ дляБавовна
Я не поняла , якого саме «першого разу» вам цікавий досвід 😅
Автору в принципе интересно почитать про чужой секс. Хорошо, что женщины тут отзывчивые и автор тут всегда очень интенсивно проводит время.
Бавовна• 22 мая в 21:17
Ответ дляКашка-маняшка
Тепер зрозуміла
НашлаПерепискуМужа• 22 мая в 21:21
Трахались без презика целый месяц . Все.
Второй раз целый год делали тоже самое.
Дайте вподобайок• 22 мая в 21:24
Ответ дляЗайканалужайке
Правда? І де це я таке писала?
От вам ще доказ того, що ви багато на себе берете.
Ви у батьків не запитували,як саме ви з´явилися на світ?
Хоч не по зальоту?