Завжди мало• вчера в 08:17
Порадьте тональний
Будь ласка! Користувалась Герленом-зняли з виробництва, перейшла на Есте Лаудер-зкурвився( Хочу, щоб гарно перекривав і матове покриття. Дякую
Точу ляси• вчера в 08:39
Clarins Everlasting, как раз что-то среднее будет между резиновым эсти и герлен
Завжди мало
• вчера в 08:43
Ответ дляТочу ляси
Ви про цей? Мееі не сподобався( Купила, бо порадила консультант в брокарді.
Точу ляси• вчера в 08:46
Ответ дляЗавжди мало
Так.
Завжди мало
• вчера в 11:06
Ответ дляТочу ляси
Так.
Ви знаєте, нанесла не кісточкою, а вологим спонжем, навіть краще за есте ліг, і під пудрою не окислився, подивлюсь до кінця дня, чи не буде ,,спливати,,