Трактор Віка• вчера в 11:08

У кого після ГРВІ ще довго боліли мязи й була дивна слабкість

Як ви зрозуміли, що це вже не просто відновлення?
Начебто температура минула, а відчуття таке, ніби організм досі не погодився, що хвороба закінчилась.
Зараз на дієті• вчера в 11:12
Я ще два тижні після була, як варена ковбаса

Жена сантехника• вчера в 11:25
Да, долго было. Оказалось это герпес обезумел, после курса валоцикловира получше стало.
Я на эти ’прыщи’ и внимания не обращала и не подумала бы, что они могут давать системные симптомы. Оказывается могут, и при ослабленном (после гриппа к примеру) иммунитете, могут натворить беды, сами прыщи только верхушка айсберга.
А вот подёргивания мышц видимо теперь со мной навсегда - так и не прошло, уже более года.
Море_море_я_скучаю• вчера в 12:10
В березні так перехворіли з дитиною, лікар сказав, це міалгія, як один із симптомів ГРВІ. Мене швидше відпустило, у дитини ще 2 тижні після хвороби боліло.
Зараз у мене легкий вірус, нече не болить нічого, але як овоч, просто нічого не можу 5-й день.