Угги_в_горошек• 23 мая в 12:34

Ви б повернули/ обміняли килим за наявності таких дефектів?

Чи не зважали б?
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 12:50
Ответ дляЛика-прилипка
Я добавлю фото, буду дома.
Взяла в Ярослав на Автозаводской Киев
Ціна чудова. А який розмір, склад?

100%• 23 мая в 12:50
Ответ дляУгги_в_горошек
Лишили б?
Да, херню ж відрізати можна
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 12:51
Ответ для100%
Да, херню ж відрізати можна
Боюся, що почне лізти.
мимАпроходила• 23 мая в 12:51
Для чого 2 різні килими в одному приміщенні? На стінах теж є?
Треш повний.
100%• 23 мая в 12:52
Ответ дляУгги_в_горошек
Боюся, що почне лізти.
Ви точно плетете?
Інакше б знали, як це зробити
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 12:57
Ответ для100%
Ви точно плетете?
Інакше б знали, як це зробити
Я плету, але не тчу. Пробувала гачком затягти, але він дуже цупкий, непролазить гачок.
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 12:58
Ответ длямимАпроходила
Треш повний.
Бо мені не затишно без килимів. Один біля ліжка, інший посеред кімнати.
Фиона Шрековна• 23 мая в 13:02
Ответ дляУгги_в_горошек
А якщо буде сататися, дірка утвориться, боюся займатися саморобками!?
Можно аккуратно попробовать крючком для вязания спрятать этот узел во внутрь.
ЛюбимаЯНЬ• 23 мая в 13:02
Ответ дляУгги_в_горошек
Зовнішність не обговорюється, він в цьому плані ідеальний, але дефекти (((
В чем идеальный?
Почему вы это покрывало называете ковром, оно же на краях не держится, заворачивается

Фиона Шрековна• 23 мая в 13:03
Ответ дляУгги_в_горошек
А если не с изнанки его вдевать, а сверху просто протолкнуть цыганской иглой, например? Или обычной иглой и белой ниткой его стянуть вниз, слегка пришить, по идее, не видно будет..
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:04
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В чем идеальный?
Так завертається, бо був в рулоні і целофані довгий час. Де ви бачите покривало?
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:07
Ответ дляФиона Шрековна
І так пробувала, голка не захоплювався нитки, проколоти може, але нитки не захоплює, він такий грубий, що я собі руку зчесала об нього, поки намагалася ті нитки проштовхнути. Дякую за ідеї, а то один негатив, як завжди.
Фиона Шрековна• 23 мая в 13:10
Ответ дляУгги_в_горошек
А, поняла.. Плотный очень.. В принципе, там не сильно видно, вы просто знаете)) Это как у меня от наклейки на джинсах пятно было выцветшее, клей выел краску. Я подкрашивала его вручную. Мне видно где оно было,потому что я знаю, а так не видно))
Если сильно мучает можете поменять, но не факт, что в новом не будет чего-то))
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:14
Ответ дляФиона Шрековна
Ото ж, це треба купу рлзпаковувати, якщо не повезе з першим, або брати з вітрини, а хто зна, що вони з ним робили з вітрини. Чоловік і син говорять, що норм і я заморочуюся, їм нічого не видно, хіба, якщо повзати, якби він коштував 1-2 тисячі я б теж не парилася.
Фиона Шрековна• 23 мая в 13:16
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну, да. И висит он там уже давно, скорее всего, пыли насобирал..
Алина-1240• 23 мая в 13:16
Взяла б вязальный крючок и пропихнула б на изнанку . По типу как затяжки иголкой
Алина-1240• 23 мая в 13:17
Ответ дляУгги_в_горошек
Шило еще зайдет. В любом магазе с дребеденью
Dolce.Vita• 23 мая в 13:18
Ответ дляУгги_в_горошек
Боюся, що почне лізти.
Вертайте, бо будете його колупати поки не розлізеться. А вам його обміняють?
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:20
Ответ дляАлина-1240
Пробувала, він такий твердий, цупкий, жорсткий, руку обідрала поки намагалася.

автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:21
Ответ дляАлина-1240
Дякую, та в мене цього добра теж є. Може спробую, ще повозитися.
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:21
Ответ дляDolce.Vita
А чому ні?
Коплю на груди• 23 мая в 13:22
ви новий одразу з лупою ідіть обирайте. Не мала баба клопоту - купила порося
Алина-1240• 23 мая в 13:22
Ответ дляDolce.Vita
С фига он разлезется?) Это ж не паутина
Dolce.Vita• 23 мая в 13:28
Ответ дляУгги_в_горошек
А чому ні?
Не знаю) може скажуть що вже був у використанні. А за пилесос чіпляється? То щоб не потягнуло їх далі.
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:38
Ответ дляКоплю на груди
Це точно )))
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:39
Ответ дляDolce.Vita
Ні, не чіпляється, вчора розстелила його, ще тижня не минуло, як брала
Лика-прилипка• 23 мая в 13:45
5700 это очень дорого
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 13:59
Ответ дляЛика-прилипка
5700 это очень дорого
А де знайти дешевше?
Говорю відверто• 23 мая в 14:01
Я би взяла гачок і перетягнула вузлик на іншу сторону. Або зрізала би його і зафіксувала крапочкою клею/лаку. Але точно би не повертала.
автор Угги_в_горошек • 23 мая в 14:08
Ответ дляГоворю відверто
Дякую за пораду по темі