Упругая попка• 2 часа назад
Чоловік звернувся в агенцію із ремонту
Із обіцянки за три місяці під ключ,все затягнулось на більше чим рік вже
Тижнями може нічого не відбуватись в квартирі
Він дуже злий ,що на оренду витрачає щомісяця по 500 доларів і це без комуналки
Він придирається чи це норм?
Можливо хтось користувався послугами агентства хто не самостійно робив ремонт ,як було у вас?
Він придирається чи це норм?
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ну звісно не норм . Що за питання
Якщо є договір , то йдіть до суду - хоча в правовій Україні не допоможе
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Я такой херней не страдаю. Делала 2 ремонта с 0 и 1 косметику
Якою такою ?
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Агентствами
Так і бригади рідко в строки вкладаються
Упругая попка
• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Агентствами
Він працює ,йому немає коли по магазинах їздити і змішувачі вибирати
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляУпругая попка
А ви ?
Упругая попка
• 2 часа назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Вона сама мабуть все робила,які бригади?
Фима Собак• 2 часа назад
Ну, мы заканчиваем ремонт в доме, должны были заезжать в мае прошлого года)
То отключения света, то ТЦК забрали мастеров, то мастера отказываются в пригород на объект ехать опять же из-за ТЦК, то кто-то не может делать свой участок работы, потому что предыдущий не доделал, потому что заболел и т.д. и т.п
Упругая попка
• 2 часа назад
Ответ дляСамавиховуюКота
А ви ?
Я тим паче нічого в ремонті не розумію
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляУпругая попка
Ага , і коня на скаку
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляУпругая попка
Я тим паче нічого в ремонті не розумію
Тоді прикрі новини для вас
Навіть бригади , прораби і тд без вашого активного втручання вчасно і добре не зроблять
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Як мінімум якщо є договір , прописані штрафи за порушення графіків ну і оренду мали би покрити
Але це десь в ідеальному правовому світі
Показушница• 2 часа назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Естественно. Только это без бесполезной траты денег на агентство
Показушница• 2 часа назад
Ответ дляУпругая попка
Ну если некогда- идите с агентством судитесь
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Агенції мають прораба і всі бригади , працюючій людині не потрібно шукати окремо сантехніків або електриків і так далі по кругу
Тому то і під ключ , на відміну від бригад які потім одна на одну « стрілки « переводять
Показушница• 2 часа назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну да. Все отлично.
Прям как в истории у автора
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Ну да. Все отлично.
Прям как в истории у автора
Автора чоловік потрапив на шахраїв
Так само можна знайти недобросовісні бригади
175см55кг19лет (она)• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Що це за такий « ремонт» з 0 до 1 косметика?
Косметика це взагалі не ремонт.
І ні одна нормальна бригада на таке не підпишеться.
Косметика це взагалі не ремонт.
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Ничего они не мають, а так же ищут постоянно мастеров.
Хороший мастер/бригада не будет работать на агентство, у них и так очередь стоит и без этой ’прокладки’
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мають
Бабуся Бетман• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
А остальные безработные?
Либо ты контролируешь сам, либо будет не вовремя и через жопу
Перша на селі• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
Я тим паче нічого в ремонті не розумію
Ну и зря. Материалы всегда лучше самим выбирать. Тем более смесители. И двери. И плитку. И ламинат. Иначе вам навыбирают. Мне когда-то поросяче-розовый кафель положили, когда в доме (во всем доме, по всем квартирам, это был старый царский дом), капремонт делали и я доверилась дистанционно прорабу. Одно мне оправдание, жила тогда с грудным ребёнком в другом городе.
Фрикаделька• 1 час назад
Ответ для175см55кг19лет (она)
Косметика це взагалі не ремонт.
Как вы читаете? Комментатор написала, что делала два ремонта. Один с нуля, второй - косметика (делала 2 ремонта с 0 и 1 (одну) косметику)