Молчавочка• сегодня в 14:42
Порадьте готель в Туреччині, направлений на дітей+їжа+аквапарк+мʼякий пісок
Можливо знаєте такий
Подруга була в Lonicera World та каже шо дуже простий номерний фонд, старе все
Але море їй сподобалось
Дякую
Але море їй сподобалось
Дякую
Така бойова Я• сегодня в 14:47
Босфорус Соргун
Тільки там не аквапарк, а гірки декілька
Пляж класний пісок, на пляжі класні кафе від готелю і готують багато страв прям там у печі
До пляжу возить гольф машинка, 3 хв через парк
Дітям дуже подобається
Класна анімація
Дітям дуже подобається
Класна анімація
Оцененная• сегодня в 15:08
А какой бюджет, сколько людей и дней? Турция нереально подорожала, вот я на две недели смотрю на двоих взрослых, ±300000 выскакивает , мрак
Молчавочка
• сегодня в 15:38
Ответ дляОцененная
170000 грн 1+2 9 ночей
Оцененная• сегодня в 16:22
Ответ дляМолчавочка
170000 грн 1+2 9 ночей
Ну, бюджет неплохой, вполне реально что то найти