Помаранчова душа• сегодня в 14:45

Їда і дитина 16 років. Нема сил.

Що не приготуєш . Відповідь одна - вічно нема нічого нормального вдома з їди. Наприклад три рази приготую підряд по її замовленню борщ. Їсть, а потім решта на третій раз пів каструлі виливаю. Бо всім вже надоїло , ясно. Деруни ще. То молода картопля не дуже зараз і пюре з неї. Пару от улюблених страв таких. Половина з страв наприклад макарони не такі, любить вона інші. По магазинах вона зі мною не ходить щоб показати які.
Виведе мене з себе, говорю йди готуй що хоч. Йде робить типу з фетою сиром ці сучасні салати. Ще Олівʼє може деколи їсти. Може я совдеповська мама і зараз таке не готовлять? Для мене норм картопля, гречка, котлети наприклад.
В моєї мами не їсть теж.
Часто буває з компанією ровесників замовляють піцу, їда з МакДональдз а теж любить. Деколи чіпси, кола.
В вас як з їдою вдома і чи нема претензій від дітей?
жінка незаміжня• сегодня в 15:09
Я б тоже три дня подряд борщ не ела… попробуйте не варить ведрами
16 лет. Мама вы сильно загоняетесь. Готовьте как и раньше… захочет есть поест… нет- побудет голодным. Дитині не 3 года и даже не 10

Анонимба• сегодня в 15:11
Ответ дляПомаранчова душа
Та попередні каструлі зʼїдала. Просто потім надало. Яку слідуючу страву хоче щось не випитаю. А зроблю на свій смак , то потім викину.
Вы не знаете что любит ваша дочь? Там можно по кругу готовить
Анчо Ус• сегодня в 15:11
Ответ дляКручу хвости
А що це за кабачкове тісто, як Ви його робите? Як на кабачкові оладки? Мабуть, цікава і смачна страва.
Приблизно, розпушувача тільки додати і густіше, або просто слайси кабачка тонкі, зверху і знизу сир
Дверной_Проем• сегодня в 15:12
Не нравится еда дома- не голодная!
Пицца и мак- пусть сама зарабатывает! На работу!
Кому не нравится еда- пошли вон!
Ну борщ три дня- перебор....
Анчо Ус• сегодня в 15:13
Ответ дляВесёлая морковка
ну пусть доча ее и готовит, раз ей картошка не нравится. куриное тесто это вообще что?
Та фактично фарш з курячого філе, зверху помідори, сир, ще що любить в піці
Sugar suka• сегодня в 15:14
Здорова кобила ,хай сама готує , що хоче
автор Помаранчова душа • сегодня в 15:20
Ответ дляжінка незаміжня
От вчора робила котлети. Їла. Гарнір то я навіть не робила. Бо гречка не то і т д
Ответ дляАнонимба
Леся Українка• сегодня в 15:21
Їжа*

Слава Українi• сегодня в 15:35
Автор. Справа не в їжі.
Тригерить її Ваше уті-путі щодо неї.
А ще - Ваша і бабусина поступливість і постійне бажання догодити.

Вона ж Вас ні в що не ставить !!!

Бачу часу у Вас вільного багато, носитись з цими кастрюлями та виливати потім.
А що вона робить, коли Вас по різним причинам не буде вдома та на фастфуди грошей не буде?
Якщо Ви захворієте, зварить Вам супчику?

Розбещуєте та жалієте як малечу
А потім питаєте, як з цим справлятись.

Готуйте те, що їсть уся сім´я, включаючи Вас.

Всесвіт родини не повинен крутитись тільки біля однієї дитини, бо дуже пожалкуєте потім.
Зрадорозганячка• сегодня в 15:35
Ответ дляПомаранчова душа
Так і сказала.

Сказати і зробити, це трохи різне.

Зробили ви що?
І справді перестали слухати її фу?

До слова, моєму підлітку 17. Їсть, що даю
Взагалі можу на вихідних зранку з дому піти.
В холоднику, ковбаса, яйця. М´ясо якесь

Нічого, живий здоровий, маму любить)
Слава Українi• сегодня в 15:37
Ответ дляЗрадорозганячка

Сказати і зробити, це трохи різне.

Зробили ви що?
І справді перестали слухати її фу?

В холоднику, ковбаса, яйця. М´ясо якесь

Нічого, живий здоровий, маму любить)
Підтримую
Фима Собак• сегодня в 15:38
Ест макароны, рис, пюре, жареную картошку. Битки, котлеты, мясо в соусах. Сырники, блинчики с мясом, творогом, домашние пельмени и чебуреки и домашнюю шаурму. Омлеты, сладкие гренки в яйце. Овощи - помидор и огурец не салатом. Да, иногда покупаем пиццу, роллы и Мак, но это редко. Супы и борщи не ест, а также рыбу и гречку. Чипсы и сухарики не ест тоже. У меня претензий нет. Просто я знаю, что он любит .
Залізна тьотя• сегодня в 15:40
Ответ дляПомаранчова душа
А чего выкинули свои борщи? Кушайте сами неделю
Відморожена• сегодня в 15:48
Вы не умеете замораживать? Полкастрюли борща порционно по судкам. Захотела - достала разогрела.
Остальное проявите внимание. Вы явно могли бы заметить что именно любит ваша дочь. Какие макароны, какая фета.
И пусть идет сама в магазин. Сбросьте денег на карту с условием что она купит, то вы и приготовите на ужин. Распишите примерно: мясное, овощи, молочка, макароны. Фрукты, хлеб. Сладкое на сдачу. Поверьте, она прекрасно справится. Ну или будет есть чипсы,а у вас есть борщ в запасе.
Я такая наивная• сегодня в 15:50
Ответ дляПомаранчова душа
Для шаурми треба певно щоб вдома все була курка, корейська морква .
Взагалі не проблема.
Хіба проблема заморозити пару філешок на шаурму?
А корейська морква готується 20 хвилин, не проблема раз на тиждень зробити кілограм і хай собі. лежить в лоточку в холодильнику.
Та прям багіня• сегодня в 15:53
Ну, то готуйте сучасну їжу, подивіться в тік тоці, що готують сучасні мами сучасним підліткам. А то на Совєтчіці тему склепати розуміння вистачає, а поговорити зі своєю дитиною, взнати вподобання і приготувати їжу своїй дитині не вистачає клепки?
Пенсіонер• сегодня в 16:53
Ответ дляПомаранчова душа
Так і сказала.
Холодильник ,не на замку?
Що є то й бери,
не подобається ?
П´ємо воду .
автор Помаранчова душа • сегодня в 17:40
Ответ дляАнчо Ус
Не схоче. Я її знаю.

автор Помаранчова душа • сегодня в 17:42
Ответ дляДверной_Проем
Не нравится еда дома- не голодная!
Кому не нравится еда- пошли вон!
Ну борщ три дня- перебор....
Вона заказала так. Три рази підряд. Прийшлося готовити. А потім надоїло. Вже втретє. Але і третій раз то вона заказала.
автор Помаранчова душа • сегодня в 17:43
Ответ дляСлава Українi
Автор. Справа не в їжі.
Тригерить її Ваше уті-путі щодо неї.

Вона ж Вас ні в що не ставить !!!

Розбещуєте та жалієте як малечу
А потім питаєте, як з цим справлятись.

Ви праві.
автор Помаранчова душа • сегодня в 17:44
Ответ дляФима Собак
Тут сама не знає що вона хоче деколи.
автор Помаранчова душа • сегодня в 17:45
Ответ дляВідморожена
Я Вас умовляю. Велика рідкість що вона сама йде в магазин.
автор Помаранчова душа • сегодня в 17:46
Ответ дляЯ такая наивная
Взагалі не проблема.
Зараз часнику з лоточка довго буде.
Ответ дляПенсіонер
Холодильник ,не на замку?
Що є то й бери,
не подобається ?
П´ємо воду .
😃
Значит надо• сегодня в 17:48
Ответ дляПомаранчова душа
Зараз часнику з лоточка довго буде.
Я делаю морковку без чеснока, потому что реально если с утра съешь, то запах есть. Часто просто из-за этого не ели. Без чеснока тоже вполне вкусная.
Відморожена• сегодня в 17:50
Ответ дляПомаранчова душа
Не, ну мне тоже надо покрутиться, чтоб своих заставить за покупками сходить. Шантаж-подкуп-манипуляции. Работает. Отлично справляются. Пункт ’вкусняшки на остаток или себе’ чаще всего работает нормально.
Я такая наивная• сегодня в 18:31
Ответ дляЗначит надо
Часник для моркви по корейськи потрібно заливати розпеченою олією з спеціями, тоді немає ніякого присмаку сирого часника, є приємний апетитний аромат.
жінка незаміжня• 1 час назад
Ответ дляПомаранчова душа
Салат сделали? Зачем та гречка к котлетам?