Мастер Клас• вчера в 15:49
Тут є ще ті, в кого чоловіки забирають всю зп?
А потім кажуть: це ж наші гроші, бери, скільки треба. Чи тільки я одна така ідіотка?
Любви вам!• вчера в 15:56
Ответ дляМастер Клас
Це ви мені скажіть? Ви свої гроші у себе можете тримати, чи віддаєте чоловікові?
У меня изначально были мои карты
Мастер Клас
• вчера в 15:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А його зарплата на тому самому рахунку?
Так. На ньому ж.
Любви вам!• вчера в 15:57
Ответ дляГоспожа Белладонна
жирненько
А Вы думаете нет таких?Мама,когда с отцом жила,отдавала ему зарплату.
Молчалка• вчера в 15:58
Ответ дляМастер Клас
Моя зп приходить йому на рахунок. Він переводить трохи на свою карту і дає користуватися для побутових потреб.
Вы лох?
Люблю порядок• вчера в 15:58
Ответ дляМастер Клас
Хто з вас більше заробляє?
Живчик-счастливчик• вчера в 15:58
Ответ дляМастер Клас
Так. На ньому ж.
Ну то й витрачайте, скільки хочте, вони ж спільні, отже, ваші
Заместитель Анонима• вчера в 15:58
Ответ дляМастер Клас
а чому вона приходить на його рахунок??
Мастер Клас
• вчера в 15:59
Ответ дляЛюбви вам!
А кроме бытовых потребностей Вам лично ничего не нужно?У нас наоборот-муж получает зарплату на карту,карта у меня
Ну наприклад, що? Два місяці тому наприклад купила рюкзак шкіряний за 1800. Стригтися, нігті, косметолог - на таке не витрачаю. Одягаюсь на секонді (бо так простіше і дешевше). Якщо треба на обстеження, звісно, дає. Але я шукаю варіанти дешевше через покупон.
Чучало яблуні• вчера в 16:00
Ответ дляМастер Клас
Як вона взагалі приходить йому на рахунок? Ви у нього в рабстві?
Ищу Аленя• вчера в 16:00
Ответ дляМастер Клас
Надеюсь, Вы шутите, не представляю ситуации, где жена отдавала бы мужу зарплату.
Мастер Клас
• вчера в 16:00
Ответ дляЛюблю порядок
Хто з вас більше заробляє?
Зараз однаково. Були часи, коли я більше, іноді - він. Минулого місяця моя зп була 59 000, його 56000.
Живчик-счастливчик• вчера в 16:01
Ответ дляМастер Клас
Як він дає, якщо картка з усіма грошима у вас? Ви дозволу питаєте чи що?
Чучало яблуні• вчера в 16:01
Ответ дляМастер Клас
У мене його зарплатна картка. Якщо добре попросить, то буде мати до неї доступ.
Молчалка• вчера в 16:01
Ответ дляМастер Клас
Схоже, що так.
Меняйте что то в жизни, бо не за горами у него будет фея за ваш счет. А вы за борт пойдете с голой жопой. Сори что грубо. Но из песни слов не выкинешь
Любви вам!• вчера в 16:01
Ответ дляМастер Клас
Какого хера Вы на себе экономите?Что,бля,Вы просите?Деньги,которые сами и заработали?
Мастер Клас
• вчера в 16:01
Ответ дляЗаместитель Анонима
а чому вона приходить на його рахунок??
Бо так у них на роботі прийнято.
Крихітка на всі• вчера в 16:02
Ответ дляМастер Клас
а свой счет чего не заведете? или его но с доступом для вас
такое как у вас невозможно для меня
Мастер Клас
• вчера в 16:02
Ответ дляИщу Аленя
Ні, не жартую. Я взагалі свої гроші бачу тільки у виписці, в певній графі.
Крихітка на всі• вчера в 16:02
Ответ дляМастер Клас
могу у себя
Чучало яблуні• вчера в 16:02
Ответ дляМастер Клас
Я взагалі не значусь по документам. Де-юре, роботу виконує він. У нього ФОП.
То знайдіть іншу роботу. Або настукайте на нього в податкову за не оформлених працівників
Сапай вазони• вчера в 16:02
Ответ дляМастер Клас
А як так вийшло? Це дурістіка
Мудробаба• вчера в 16:02
Ответ дляМастер Клас
Чому ваша зарплата приходить йому на рахунок?
ви сім´я талібанів?
Мастер Клас
• вчера в 16:03
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не зі всіма. Всі гроші на рахунку. Він переводиться картку десь, наприклад 10000, це типу на їжу і всякі мілкі витрати
Сапай вазони• вчера в 16:03
Ответ дляМастер Клас
Мій донедавна навіть не знав зп.
І то дізнався бо я з ним обговорювала нову пропозицію роботи, котра була х2 від теперішньої
Крихітка на всі• вчера в 16:03
Ответ дляМастер Клас
(((
Сапай вазони• вчера в 16:04
Ответ дляМастер Клас
Бо дурна була. Дуже. А потім було пізно щось виправляти.
Чому пізно?
Чебураха з перцем• вчера в 16:04
Ответ дляМастер Клас
А его зарплата ? Вы его зарплатой тоже можете пользоваться?
Любви вам!• вчера в 16:08
Ответ дляМастер Клас
Автор,Вы меня пугаете?Зарабатывать почти 1,5 тыс$ и одеваться в секонде?Астанавитесь!!!Вы не понимаете,что вдруг чего,уйдете ,прикрыв жопу фиговым листочком?