Мастер Клас• сегодня в 15:49
Тут є ще ті, в кого чоловіки забирають всю зп?
А потім кажуть: це ж наші гроші, бери, скільки треба. Чи тільки я одна така ідіотка?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 20:23
Автор, с какой карты и на чью он вам переводит? Как кто и кому?
Заливаете тут ерунду тролячью
Та_все_ок_будет• 1 час назад
Ответ дляМастер Клас
Моя зп приходить йому на рахунок. Він переводить трохи на свою карту і дає користуватися для побутових потреб.
Почему на его , а не ваш?
Кукусики• 1 час назад
Не одна. В мене колишній якось похвалився, що дружина віддавала йому усю зарплату. Чи треба казати, що то було його останнє зізнання...
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляМастер Клас
Турбує, і дуже. Зараз думаю, як собі хоч щось на старість відкласти, бо на пенсію не можу розраховувати. Тепер і де жити на старості не маю.
А чего вы себе фоп не оформите?
Чебураха з перцем• 1 час назад
Ответ дляМастер Клас
За мірками Порадниці - так, товста і некрасива) але тримаюсь не через це, а через ілюзію того, що вдвох могли заробити на житло. Ну, заробили. Тільки житло його тепер(
Даже если вы толстая и некрасивая, нужно иметь самоуважение и любить себя и на отдавать как минимум свои деньги
Чебураха з перцем• 1 час назад
Ответ дляКукусики
😁вы на опережение сыграли
Прокачую сідниці• 55 минут назад
Ответ дляМастер Клас
Я взагалі не значусь по документам. Де-юре, роботу виконує він. У нього ФОП.
А стаж ?. Бред какой-то