Все будет, но потом• вчера в 20:29
Как выгнать ребенка
На улицу гулять? Раздружились со своим другом. Теперь на улицу не выгонишь. Хотя во дворе полно детей. Сидит дома
лаМпочка• вчера в 21:57
Ответ дляБорець за гаманець
В такому віці діти повинні вміти самі організувати свій досуг
А не батьки.
В 11 років зали самостійно організовують вихідні і самі це все оплачують?
лаМпочка• вчера в 21:59
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну овт например?
Ми любимо походи, каякінг, теніс, велосипеди, різні тематичні фестивалі , музеї
Борець за гаманець• вчера в 22:51
Ответ длялаМпочка
Гуляють з друзями і придумують куди піти і що робити.
А щодо оплати - зазвичай в такому віці є карданні, принаймні на кафе.
Можна просто погуляти з друзями.
І так, моїй 11. В вихідні вона сама організовує собі досуг. Ми можемо щось запропонувати, в вона може погодитись, може ні. В такому віці нормально, коли друзі важливіші
Можна просто погуляти з друзями.
лаМпочка• вчера в 22:57
Ответ дляБорець за гаманець
Можна просто погуляти з друзями.
В 11 років діти не гуляють нікуди далеко без нагляду. Дозвілля з друзями теж організовують батьки - привозять, забирають і т.д. Хіба що дозвіллям ви називаєте сидіння під будинком
Все будет, но потом
• вчера в 23:00
Ответ дляКуратор дебошей
Он стеснительный наверное?
Нет