Пліснявілий сир• Изменено 16 апреля в 07:29
Якась нова афера в офісників. Попередження!!
Вчора моїй мамі 70р звонили шахраї, очевидно, представилися співробітниками СБУ, легенда така ніби на пошті лежить посилка чи то для неї, чи то від неї і там вибухівка. Оперували званнями, прізвищами, тиснули психологічно, вимагали відео зв´язок, грозилися виписати повістку в СБУ.
Дякувати Богу мама зорієнтуватися, недаремно я її муштрувала.
Мама подзвонила в поліцію, розказала це все, повідомили що СБУ так не працює, заблокувати всі номера.
Попередьте своїх батьків.
Манкоголік• 16 апреля в 07:36
Ответ дляКозачка
И они везде ещё вещают, что по Украине не работают
Те кто под крышей, возможно и не работают официально. Но никто не мешает в свободное от работы время использовать свои знания. Или организовать свой ’бизнес’.
Но это работает уже лет 20,ничего нового.
Партизанка• 16 апреля в 07:37
Интересно многие в 70 лет на видеосвясь выйдут? Ещё бы биткоины бабуле сказали им на счёт перекинуть.
Так а в полиции не рассказали что это за схема?
Повітруля• 16 апреля в 07:38
Ответ дляКозачка
да..
мой подросток как то пришел домой
мам, я летом пойду на работу ты не против? - нет. иди
а 10 тыс грн в неделю хорошая зарплата? - очень даже
и потом оказывается ’офис’
я категорично, нет и все
да ты ничего не понимаешь, они только по болоту работают
да да да...
мой подросток как то пришел домой
и потом оказывается ’офис’
я категорично, нет и все
да да да...
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 07:38
Ответ дляПартизанка
Та, воно їм треба.
Свезло так свезло• 16 апреля в 07:38
Ответ дляПартизанка
Гриф ’Совершенно секретно’
Партизанка• 16 апреля в 07:40
Ответ дляПовітруля
да..
мой подросток как то пришел домой
и потом оказывается ’офис’
я категорично, нет и все
да да да...
мой подросток как то пришел домой
и потом оказывается ’офис’
я категорично, нет и все
да да да...
Ужас
Повітруля• 16 апреля в 07:42
Ответ дляПартизанка
Ужас
ужас, согласна
- да у меня там друг работает, все хорошо...
- а где я еще так заработать могу?
логично что нигде
- а где я еще так заработать могу?
логично что нигде
Зяблик протестант• 16 апреля в 07:46
Ответ дляПартизанка
А в чому проблема в 70 на відео звязок вийти?
Королева Сарказма• 16 апреля в 07:49
Ответ дляМанкоголік
Да работают они везде.
Тріль!• 16 апреля в 07:57
Ответ дляКозачка
Только идиот в такое поверит
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 07:57
Ответ дляСвезло так свезло
Гриф ’Совершенно секретно’
Може й не секретна, але службова інфо так точно
Мстящий за Зайца• 16 апреля в 07:58
Колись ваша мама ,мабуть вчила вас не розмовляти з незнайомцями, тепер ваша черга: навчить її не відповідати на невідомі дзвінки.
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 08:03
Ответ дляМстящий за Зайца
Не бачу проблеми в невідомих номерах. Критично треба ставитися до інфо.
Історія. Про невідомі номера. Над нами зверху жили орендарі. І обірвався шланг з водою і вони нас топили. Прям дощ зі стелі, піднялися на їх поверхні, а там вже в коридорі по щиколотки вода. Звонимо цій дівчині, мол алярм, аварія. А вони трубку з невідомих номерів не бере.
Фиктивная• 16 апреля в 08:04
Ответ дляПліснявілий сир
Ну в такому випадку можна смс написати . Пояснити хто і що
Самоучка• 16 апреля в 08:16
Ответ дляПартизанка
Моя мама вийде, їй майже 72.
А у свекрухи до сих пір примітивний кнопочний телефон, хоча вона на 4 роки молодша.
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 08:17
Ответ дляВолодарка мрій
Автор, так а в чем развод?
Ні понятна. Вимагали відеозвязок, можливо потім щось із цим записом та в банк.. в будь якому випадку не повідомили подальший сценарій
Самоучка• 16 апреля в 08:16
Ответ дляВолодарка мрій
Автор, так а в чем развод?
Я теж не зрозуміла, чим же настільки небезпечний відеозв´язок...
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 08:17
Ответ дляСамоучка
Можете перевірити при нагоді і нам розкажете)))
Самоучка• 16 апреля в 08:17
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Тріль!• 16 апреля в 08:18
Ответ дляСамоучка
Они начнут объяснять по видео звонку как в приложение что то нажать, что то подтвердить. И потом хренась и у мамы автора кредитный лимит -100 тыщ и у автора тоже
Самоучка• 16 апреля в 08:19
Ответ дляТріль!
Та ладно, людина з критичним мисленням пошле їх куди подалі, що по відеозв´язку, що без нього.
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 08:19
Ответ дляСамоучка
Удалено администрацией...
Тобто вас в цій історії нічого не насторожило і ви виходите по відео не понятно з ким??
Тріль!• 16 апреля в 08:21
Ответ дляСамоучка
Они умеют пудрить мозги. А люди 60+ или дети очень внушаемы.
Было бы все так просто , то этих мошенников не существовало.
Самоучка• 16 апреля в 08:21
Ответ дляПліснявілий сир
Хто вам сказав таку дурню...
Кукарикуууууу• 16 апреля в 08:21
Ответ дляПовітруля
ужас, согласна
- а где я еще так заработать могу?
логично что нигде
- а где я еще так заработать могу?
логично что нигде
Самое страшное, что у них это называется «заработать», будто это и правда РАБОТА, а не преступление против людей
Пліснявілий сир
• 16 апреля в 08:23
Ответ дляСамоучка
Хто вам сказав таку дурню...
Ви самі))
,,Я теж не зрозуміла, чим же настільки небезпечний відеозв´язок..,,
Добродійка• 16 апреля в 08:22
Ответ дляКозачка
У меня соседи офисники . Еще как работают , 4-й черный джип купили , для кортежа наверное 😄🫠