Моль Моллівна• 25 мая в 09:20
Що це таке- про щеплення для дитини. Направлення від шкільної медсестри
А я женатая• 25 мая в 09:22
Прививка от полиомиелита (ПМ) — обязательная плановая вакцинация, формирующая пожизненный иммунитет к вирусу, который может привести к необратимому параличу. Вакцинация проводится бесплатно в рамках Национального календаря профилактических прививок
Моль Моллівна
• 25 мая в 09:23
Ответ дляЛюдмила_89
Схоже поліомієліт, якщо так, то дуже важливе і потрібне щеплення
Дякую
Тоді обовязково зробимо
Моль Моллівна
• 25 мая в 09:24
Ответ дляЛюдмила_89
А куди роблять в дупу чи руку?
КонхфЭдкаТузик• 25 мая в 09:24
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую
Тоді обовязково зробимо
ни в коем случае, последствия могут быть негативными. Вы хоть почитайте . Не слушайте эту пропаганду. Вы имеете право не делать эту прививку
КонхфЭдкаТузик• 25 мая в 09:25
Ответ дляМоль Моллівна
Шо це означає
І на шо це впливає якщо не здати це щеплення
на этом фото обычная пугалка. Не делайте
А я женатая• 25 мая в 09:29
Ответ дляЛюдмила_89
’!В дупу’, вибачте, вже нікому не роблять, в руку, немовлятам стегно
Орально уже не делают?
Моль Моллівна
• 25 мая в 09:31
Ответ дляSo_so
Полиомиелит, а сколько лет? Мы недавно сделали Бустрикс полио, вообще никакой реакции, а дочка аллергик.
Щось я не второпаю, добробут каже шо в них немає тільки поліємеліту, лише комбіновані
А чи можна комбіновані, по графіку в нас дійсно в 14 р тільки поліемеліт
язззззь!!!• 25 мая в 09:33
Ответ дляМоль Моллівна
А куди роблять в дупу чи руку?
В дупу вже не роблять жодних щеплень.
Отжигающая• 25 мая в 09:34
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Последствия полиомиелита знаете?
Моль Моллівна
• 25 мая в 09:41
Ответ дляSo_so
А Вы наберите их, узнайте. Если можно, то Бустрикс полио отличная вакцина.
Записала в добробут на бустрікс поліо
Ответ дляМоль Моллівна
Записала в добробут на бустрікс поліо
У меня дочка имеет сильную аллергию, я переживала, нас вакцинировал аллерголог и эпипен (такой укол при анафилактическом шоке делают) под рукой.
Так вообще никакой реакции не было, ттт. Аллерголог сказала, что эта вакцина облегченная.
А я женатая• 25 мая в 09:46
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
вы глупый человек, эта болезнь далеко не пугалка
ДА буде так• 25 мая в 09:55
Ответ дляМоль Моллівна
Записала в добробут на бустрікс поліо
Спитайте у свого педіатра/сімейного лікаря. Пів року назад сину в поліклініці бустрікс Поліо робили безкоштовно. Може і зараз є в наявності безкоштовна вакцина.
КонхфЭдкаТузик• 25 мая в 10:03
Ответ дляМоль Моллівна
Записала в добробут на бустрікс поліо
автор, серьезно вы верите что прививка поможет? а вы знаете что если будет побочный эффект, врачи даже ничем вам не помогут, скажут что вы сами дали согласие!
хотя бы почитайте !
Угги_в_горошек• 25 мая в 10:19
Ответ дляА я женатая
Або ж спровокувати той самий параліч, коли діти тягнуть ноги після неї
Угги_в_горошек• 25 мая в 10:19
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Тривожні вакциновані вас не зрозуміють
Невгамовна сила• 25 мая в 10:22
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
хотя бы почитайте !
Абсурдність ситуації в тому, що в разі відмови і виникнення хвороби лікарі так само скажуть «самі винні, ви відмовились від щеплення». Інша справа, що поліомієліт вже давно не реєструвався в Україні. Приблизно 10 років тому типу був спалах десь на ЗУ чи Закарпатті, писали про 2 випадки вʼялого паралічу. Але я на 💯 впевнена, що сталися ці спалахи виключно через те, що Україні надали величезну партію гуманітарної ОПВ і терміново всім треба було зробити турову вакцинацію
Ноунэйм• 25 мая в 10:23
Вакцина от полиомиелита есть 2х видов: ОПВ и ИПВ
ОПВ: одновалентная вакцина в виде оральных капель ( живая вакцина)
ИПВ: входит в состав 5ти/6ти валентных вакцин - инъекционная.( например, Инфанрикс Гекса)
ОПВ я не делала, только ИПВ
А я женатая• 25 мая в 10:24
Ответ дляУгги_в_горошек
Мертвая вакцина не спровоцирует
Угги_в_горошек• 25 мая в 10:25
Ответ дляА я женатая
Мертвая вакцина не спровоцирует
Бо ви це слухаєте. А я бачу
А я женатая• 25 мая в 10:31
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
хотя бы почитайте !
Действительно, прививка для слабаков.
Ну ниче се• 25 мая в 10:31
Ответ дляНевгамовна сила
Перепрошую, але це скоріш за все проба Манту, а не поліомієліт
Манту вже відмінили як непоказову.
Моль Моллівна
• 25 мая в 10:34
Ответ дляНоунэйм
ОПВ я не делала, только ИПВ
Бустрікс поліо
Інфанрікс гекса шо краще
Ну ниче се• 25 мая в 10:35
Від поліомієліту в 14 - це вже ревакцинація, обов´язково передивіться картку, чи робили раніше. Можуть бути просто краплі в рота і це безкоштовно в звичайній поліклініці.