Залізна тьотя• 25 мая в 10:42
Є сенс судитися за квартиру при розлученні?
Розкажіть ваші історії. Скільки реально було випадків, що вам вдалося або повернути втрачені кошти, або хоч щось виграти? Чи варто воно було того?
Залізна тьотя
• 25 мая в 10:50
Ответ дляЗамороженная селедка
Житло куплене в шлюбі? На кого записане? Чи є діти?
Дітей нема, житло куплене не в шлюбі під час сумісного проживання на спільні кошти. Оформлене на нього. Шлюб оформили пізніше. Є шанси?
Само_достаточная• 25 мая в 10:51
Ответ дляЗалізна тьотя
Неа. Это такой головняк, и скорее всего проиграете
Научительница• 25 мая в 10:51
Ответ дляЗалізна тьотя
ага, це ви з вашою зарплатою на рахунок чоловіка?
Блондинка в Шоколаде• 25 мая в 10:51
Ответ дляЗалізна тьотя
Если сможете подтвердить, что деньги были общие либо что вели совместный быт, тогда есть смысл
Околовита• 25 мая в 10:52
Ответ дляЗалізна тьотя
Почему на двоих не оформили, если деньги общие?
Замороженная селедка• 25 мая в 10:54
Ответ дляЗалізна тьотя
Треба радитись з адвокатом, збирати свідків сумісного проживання і ведення побуту, доводити, що теж вкладала кошти. Шанси невеликі і процес буде затяжним.
Само_достаточная• 25 мая в 10:54
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та в большинстве случаев дело проигрышное. Чаще всего, есть смысл, если жили вместе минимум 5 лет. Надо подтверждение, что именно она хотя бы платила коммуналку, что зп получала, и это была норм зп. Подтверждение соседей, что реально жила. В итоге автор потратит дофига денег, и скорее всего проиграет
Бодіпозітівна• 25 мая в 10:54
Ответ дляЗалізна тьотя
Йдіть до адвоката за місцем вашого проживання, який зможе сказати конкретно по вашому районному суду статистику таких справ на користь позивача. Без адвоката навряд чи потягнете судитися.
Носки на подтяжках• 25 мая в 10:54
Ответ дляОколовита
бо гроші чоловіка) просто був спільний бюджет, скоріш за все) зп дружини 20 тис, чоловіка 200)
Замороженная селедка• 25 мая в 10:56
Ответ дляНоски на подтяжках
Нерухомість можна купувати в пропорціях - йому 90 %, їй - 10%, наприклад.
Залізна тьотя
• 25 мая в 10:56
Ответ дляНаучительница
Та я, я…хочу подавати на розлучення, намагаюсь зрозуміти, що робити: через суд чи просто через ЦНАП
Околовита• 25 мая в 10:56
Ответ дляНоски на подтяжках
Посмотрим, что автор ответит. У меня при таких вводных - жили вместе, 50/50 собрали на квартиру - и речи не было, оформили не двоих
Бодіпозітівна• 25 мая в 10:58
Ответ дляСамо_достаточная
А як її зарплата чи її розмір доводить факт сумісного права власності на майно? Ви пишите Бог зна що. Я розумію, що сайт називається ’Порадниця’, але це ж майнове питання, навіщо писати там, де ви повний нуль?
Залізна тьотя
• 25 мая в 10:57
Ответ дляОколовита
Бо чоловік вперся рогом і не захотів. Казав: вона і так і твоя теж. Ну от якби ніхріна….
Сиренькая• 25 мая в 10:58
Ответ дляЗалізна тьотя
гроші чоловік отримував на свою карту, тобто у вас навіть немає офіційного підтвердження, що ви в принципі щось заробляли?
Залізна тьотя
• 25 мая в 10:58
Ответ дляНоски на подтяжках
От ні, зп були рівні, і іноді моя була більшою.
Залізна тьотя
• 25 мая в 10:59
Ответ дляОколовита
Вам пощастило, у вас хороший чоловік.
Само_достаточная• 25 мая в 10:59
Ответ дляБодіпозітівна
Потому что при разберательстве будет иметь значение не только факт совместного проживания. Мы не в америке, у нас домохозяйка не считается работой
Замороженная селедка• 25 мая в 10:59
Ответ дляЗалізна тьотя
Зачекайте. Якщо то Ваша історія і Ваша ЗП приходила на рахунок чоловіка, то справу виграти буде нереально.
Околовита• 25 мая в 10:59
Ответ дляЗалізна тьотя
И это Вас никак не насторожило? Вы спокойно отдали свои 50% этой квартиры? Что-то Вы не договариваете
Сиренькая• 25 мая в 11:00
Ответ дляЗалізна тьотя
так а є офіційне підтвердження, що це ваша з/п? ви ж писали, що гроші на карту чоловіка отримували.
СкрипяСердцем• 25 мая в 11:00
Ответ дляЗалізна тьотя
Щоб поділити майно , вам потрібно спочатку через суд встановити сумісне проживання до моменту купівлі майна /чи на момент , для цього необхідно найти хочаб б декілька свідків, фото сумісні, і тд
Залізна тьотя
• 25 мая в 11:01
Ответ дляСиренькая
В цілому так. Є тільки один прямий договір зі мною, там сума невелика - порядку 120000, і то не памʼятаю, чи вказана вона в договорі.
Каяспер• 25 мая в 11:01
Ответ дляЗалізна тьотя
Нет