Снідаю авокадо• 25 мая в 11:07
Таки добили...
Добили мене ці всі обставини. Несила вже терпіти таке життя. Тягнула як могла. Волонтерила як могла. Допомагала-чим могла. Донатила, платила податки. Єбісь воно це все конем тепер. Куди з сином 16-ти річним виїхати ? Італія, чи Болгарія, чи хто де? люди, підкажіть будь ласка! Дякую і обіймаю кожного, кожному з нас зараз складно, треба берегти в собі Людину....
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:09
Ответ дляЗамороженная селедка
Вам на червень чи до пенсії?
ой не знаю. Пенсіі все одно не буде, по ходу ні тут ні там)))
Так точно!• 25 мая в 11:09
Ну не розумію я цього. Ви з дитиною хочете виїхати, але пишете тут. Гугліть інформацію, читайте, аналізуйте, а не робіть так, як тут напишуть, це ж не рецепт борщу спитати
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:10
Ответ дляБезсовісна кума
Удалено администрацией...
кому? може тобі ногу відірвану під херсоном в 22 році мого чоловіка скинуть ? Чи прах його піокіного рідного брата?
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:11
Ответ дляТак точно!
а гуглити інформацію то по-вашому ефетивніше ніж дасть відповідь людина, яка реально виїхала?
Не зацілована• 25 мая в 11:11
Шукайте роботу за кордоном насамперед. Важко з цим.
Я вас розумію. Чотири роки минули так безглуздо і повний безпросвіт.
Безсовісна кума• 25 мая в 11:11
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Замороженная селедка• 25 мая в 11:12
Ответ дляСнідаю авокадо
Ті, хто виїхали більше на цей форум не заходять. Хіба що лише тоді, коли акція на ліндт.
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:12
Ответ дляНе зацілована
ви праві. Просто хто виїхав першими- ті влаштувалися і прижилися. А хто залишився в цьому пеклі тягнути все -той двічі в сраці опинився.
Леди_на_драндулете• 25 мая в 11:12
Собирайте информацию и прикидывайте куда потянете. Кому-то одно подходит, кому-то другое
Так точно!• 25 мая в 11:12
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Замороженная селедка• 25 мая в 11:13
Ответ дляСнідаю авокадо
А чоловіка ви теж плануєте вивозити чи тут залишиться?
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:13
Ответ дляГрабля
У вас є кошти на Італію ? Італійську і ви і син знає ?
син знає. Я -ні
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:14
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
Так точно!• 25 мая в 11:14
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
На вас зараз ще й поскаржитися можуть за мати)
Ответ дляСнідаю авокадо
не отчаивайтесь вы так. за черной полосой всегда будет белая....сначала подумайте в какой стране у вас есть знакомые или родня
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:14
Ответ дляЗамороженная селедка
тут. з батьками старенькими своїми.
Так точно!• 25 мая в 11:15
Ответ дляСнідаю авокадо
тут. з батьками старенькими своїми.
Як це? Чого без чоловіка, тим паче, якщо він без ноги
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:15
Ответ дляТак точно!
моралісти, гуманісти. Святі люди просто
Послушная• 25 мая в 11:15
Ответ дляЗамороженная селедка
Удалено администрацией...
Ms. Любмая жена• 25 мая в 11:16
Ответ дляПослушная
Удалено администрацией...
Кому нужно в это дерьмо с людоедами ехать ?
Замороженная селедка• 25 мая в 11:16
Ответ дляСнідаю авокадо
тут. з батьками старенькими своїми.
Це буде ваша прощальна фраза йому і всім тим, кому донатили і волонтерили.
’Єбісь воно це все конем тепер’
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:17
Ответ дляТак точно!
тому що він не хоче і це його вибір. В нього є протез і він на ньому чудово ходить. він же не на інвалід кріслі безпомічний.
Послушная• 25 мая в 11:17
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Снідаю авокадо
• 25 мая в 11:17
Ответ дляЗамороженная селедка
’Єбісь воно це все конем тепер’
саме так. Покійним воно вже не цікаво.
Злива інформації• 25 мая в 11:18
Ответ дляТак точно!
Так его, без ноги то, родители будут досматривать.