Снідаю авокадо• 25 мая в 11:07
Таки добили...
Добили мене ці всі обставини. Несила вже терпіти таке життя. Тягнула як могла. Волонтерила як могла. Допомагала-чим могла. Донатила, платила податки. Єбісь воно це все конем тепер. Куди з сином 16-ти річним виїхати ? Італія, чи Болгарія, чи хто де? люди, підкажіть будь ласка! Дякую і обіймаю кожного, кожному з нас зараз складно, треба берегти в собі Людину....
Указка• 25 мая в 12:32
Ответ дляБорисфенка
Цить, посіпака окупантів!
а ты кто? подавака
все тебя тут знают двухличную мразоту.
Борисфенка• 25 мая в 12:34
Ответ дляИзЮмрудная
Многие страны без наличия жилья и прописки вообще не принимают
Таке було з перших днів війни і до війни. Тому їхали в табори, до знайомих або й до незнайомих - був такий движ в Інтернеті, європейці пропонували своє житло і прописку біженцям. Зараз здебільшого через табори.
Мамаша в бигудях• 25 мая в 12:35
Ответ дляБорисфенка
1. Ніде житло не дають, всюди його треба шукати самому. Хто хоче - знаходить рано чи пізно. Однак всі мої знайомі знайшли, це тисячі людей.
2. Не обмежили, а перестали давати захист автоматично по факту громадянства України, кожного біженця розглядають індивідуально. По факту дають всім, просто трошки повільніше і більше морочать голову. Жодної людини-біженця нашого з Норвегії чи Швейцарії не депортували.
3. Авторка каже, чоловіку ногу відірвало. І навіть це ще не гарантує, що чоловік її виїздний.
Это вы пишете о Германии
А в других странах изменились условия с предоставлением социального жилья
Отчебучкина• 25 мая в 12:36
Ответ дляСнідаю авокадо
ви праві. Просто хто виїхав першими- ті влаштувалися і прижилися. А хто залишився в цьому пеклі тягнути все -той двічі в сраці опинився.
По різному у всіх склалося. У кожного своя історія...
Є такі, що зараз виїжджають і добре влаштовуються. І щасливі що виїхали.
Мамаша в бигудях• 25 мая в 12:36
Ответ дляБорисфенка
В большинстве стран лагеря уже закрыли - остались максимум по одному в стране
Не сравнивайте Германию с другими странами
Сейчас намного сложнее тем, у кого нет денег на аренду
Борисфенка• 25 мая в 12:39
Ответ дляМамаша в бигудях
Это вы пишете о Германии
В Польщі? Так, вона захлинулася від біженців, 5 мільйонів українців заїхало.
В решті країн нічого особливо не змінилося, менше слухайте ридальщиків про те, що біженцям недодають м´яса.
Житло, гроші на харчі і медична допомога є у всіх країнах у Європі. Обсяг допомоги залежить від рівня життя в країнах, звісно. Чим північніше - тим багатше.
В Люксембурзі безкоштовний проїзд на весь транспорт, до речі, для всіх громадян, біженців і туристів.
Борисфенка• 25 мая в 12:43
Ответ дляМамаша в бигудях
Не вигадуйте, першим так само було непросто, казки ніхто не обіцяв.
Якщо ви візьмете за горло будь-якого біженця і ретельно розпитайте про дійсний стан речей, ви охренієте від почутого. Бо є безліч не-фінансової допомоги, на руки не дають кошти, але багато за що платять напряму орендодавцям чи лікарням тощо. Тому цей плач ’Виживаю на пару сотень євро’ гівна вартий, на біженців йдуть шалені кошти, які виділяє Європарламент.
Навіть поляки, які кричать більше всіх, надають і житло і виплати на перший час, просто він дуже короткий і для соціально-урадених груп, дітей, пенсіонерів тощо. Працездатних вони швидко працевлаштовують.
Белоснежко• 25 мая в 12:47
Ответ дляСнідаю авокадо
син знає. Я -ні
Иоді пробуйте, але спочатку варто спробувати знайти там для себе роботу через агенції
Італія країна де постійно потрібно багато жіночої праці.
ПС Я не жартую, варто пошукати роботу через агенції. Таким чином буде легше влаштуватися, в сину одразу навчання шукати і прилаштувати
ИзЮмрудная• 25 мая в 12:54
Ответ дляБорисфенка
Не вводите людей в заблуждение и не постите ложную информацию
Мию вікна у мороз• 25 мая в 12:55
Все зависит от того есть ли у вас деньги, знакомые у кого сможете быть 2-3 месяца первые. Какой язык вы знаете и какой ребенок знает язык , на кого делаете ставку в первую очередь, может у вас профессия хорошая, опишите свою ситуацию и будет понятно. Сына вывозите , паспорт ему сделайте новый на 10 лет, вы все думаете правильно , я вас поддерживаю. Знаю тут напишут , что не патриотично и с мужем плохо поступаете, а я так не напишу, потому что вижу сколько вокруг женщин тянет детей сами всю жизнь и у их бывших душа не болит, чем там дети питаются и на какие деньги живут…. Думать нужно о ребенке своем и о себе в первую очередь
Борисфенка• 25 мая в 12:58
Ответ дляИзЮмрудная
Нє, я буду дивитися на стогони матрьошок ’Усьо пропало, нікому ми ніде не треба’.
Всоте повторюю - нічого суттєво не змінилося за 4 роки, біженцям надають достатню допомогу для життєзабезпечення, голодних і бездомних в Європі нема, померти від хвороб не дадуть.
І тим, кому непереливки, особливо біля лінії фронту, треба цією допомогою скористатися і купити квиток, щоб доїхати.
А те, що є безліч заморочок з чиновниками - то в житті ніде просто не буває, але це проблеми зовсім іншого рівня, справляться.
Трахтибидох• 25 мая в 13:04
Ответ дляСнідаю авокадо
Я рекомендую Скандинавію, якщо ви з небезпечного регіону
Верочка 100%• 25 мая в 13:05
Ответ дляБорисфенка
’Житло, гроші на харчі і медична допомога є у всіх країнах у Європі. ’
Не во всех. Максимум - медицина, остальное за свой счет
Борисфенка• 25 мая в 13:08
Ответ дляВерочка 100%
У всіх!!! Але десь складніше знайти пункт прийому, а кудись перевізники прямо під ворота табору привозять. І в бідних країнах підтримка є на 3 місяці і пару сотень євро, а в багатих країнах роками і тисячами євро.
Ви знаєте, що в багатих країнах мамі з двома дітьми, яка легально працює за мінімалку, держави ДОПЛАЧУЮТЬ, щоб у неї з дітками був достойний рівень життя?
ИзЮмрудная• 25 мая в 13:09
Ответ дляБорисфенка
Вам бесполезно что-то писать
Борисфенка• 25 мая в 13:10
Ответ дляИзЮмрудная
Вам бесполезно что-то писать
Тому що я знаю, як виживають в Україні. Вам з Конча-Заспи чи з болот реальність може виглядати не такою й печальною.
І окремо - всі українці мають вижити!!!
ИзЮмрудная• 25 мая в 13:12
Ответ дляБорисфенка
І окремо - всі українці мають вижити!!!
Другого от вас и не ожидала, вы ещё раз подтвердили мнение о вас как о самом глупом персонаже на советчице
Борисфенка• 25 мая в 13:13
Ответ дляИзЮмрудная
Мені глибоко наплювати на ваші скосирування.
Надаю допомогу біженцям і вони мені вдячні.
ИзЮмрудная• 25 мая в 13:15
Ответ дляБорисфенка
Чем, ложной информацией на советчице? Надавальщица
Борисфенка• 25 мая в 13:18
Ответ дляИзЮмрудная
Обломчик вам. Я завжди говорю правду і реальна людина, багато хто мене знає.
А ви матрьоха і це видно за кілометр. Йдіть в інших темах зуби точіть.
Неваляшкина• 25 мая в 13:33
Ответ дляМию вікна у мороз
профессия -волонтер
источник дохода_волонтерство
В другой стране неактуальная)
источник дохода_волонтерство
В другой стране неактуальная)
Липка-прилипка• 25 мая в 14:06
Ответ дляИзЮмрудная
Откуда ваш сын может знать итальянский?
дійсно...яке дибільне запитання. ))) італійську ж знають тільки в італії. а вивчити її неможливо в іншій країні. ми живемо в києві.дочка знає італійську.вивчила сама))))
Липка-прилипка• 25 мая в 14:06
Ответ дляНеваляшкина
профессия -волонтер
источник дохода_волонтерство
В другой стране неактуальная)
источник дохода_волонтерство
В другой стране неактуальная)
актуальная еще как))))
Та легко!• 25 мая в 14:11
Ответ дляСнідаю авокадо
та я уже поняла((
Автор, вы хотите на пособия (вопрос без агрессии)? Рассматриваете теплые страны? Профессия у вас какая? Если ответите, то может что-то подскажу
А я кумедна• 25 мая в 14:14
Ответ дляСнідаю авокадо
а гуглити інформацію то по-вашому ефетивніше ніж дасть відповідь людина, яка реально виїхала?
Ну выехала,что вы ожидаете услышать?)
Снідаю авокадо
• 25 мая в 14:27
Ответ дляТак точно!
Так це розлучення буде. Ви його більше не любите?
а тут тема про любов?
Снідаю авокадо
• 25 мая в 14:29
Ответ дляЛукава_Кiшка
А зачем вам выезжать ?
Сына в колледж , ему 16
Мы через Словению делали все , оставили , потом универ
Сына в колледж , ему 16
потому что хочу жить в мире а не в этом пиндеце бесконечном
Снідаю авокадо
• 25 мая в 14:31
Ответ дляМамаша в бигудях
Все зависит от того, есть ли у вас деньги на самостоятельную аренду? Или вы хотите на социал?
Если на социал, то это буквально 3-5 стран осталось, в которых вы сможете что-то получить.
Если самостоятельная аренда, то в любую страну можно уехать и тут нечего обсуждать - выбрали страну, нашли группы украинцев в ФБ и Телеграме и узнали все с первых рук
на аренду есть на пол года, год. Не хочу социал, мне эти подачки не нужны.
Снідаю авокадо
• 25 мая в 14:32
Ответ дляБезсовісна кума
Авторица на ходу импровизирует. Приходится выкручиваться, когда легенду не продумала заранее
для такой тупицы -я не готова давать обьяснение