Советчица Года• 26 мая в 09:48
Питання по Дії
Не можу зробити витяг про місце реєстрації дитини, пише не внесені в реєстр дані, зробіть актуалізацію. При спробі зробити актуалізацію даних питає дату реєстрації дитини. Як я можу пам´ятати дату реєстрації, якщо це було 12 років тому, де її можна подивитись?
Дуже не хочеться все це розтягувати, йти в цнап і т.д.. Мені як би терміново треба цей витяг.
Дякую за допомогу.
Золота орда• 26 мая в 09:49
Если в Дие нет данных то естественно что вы не сделаете, нужно идти в ЦНАП. Я ходила.
Докладальниця• 26 мая в 09:55
Можна спробувати ввести дату народження дитини,у дитини в витязі дата реєстрації - це дата народження. Хоча схиляюсь до варіанту, що таки потрібно йти до ЦНАПу.
Їжак в панчохах• 26 мая в 10:02
Я в прошлом году сталкнулась с такой проблемой, тоже была в ступоре, 13 лет ребёнку. Но потом муж вспомнил, что регистрировал её, когда получал свид.о рождении. Попробуйте ввести дату что стоит на св.о рожд., у меня получилось, на следующей день данные уже были в Дие.
люблю_тортики• 26 мая в 10:18
У мене не підтягується, зовсім ніяк. В цнапі теж послали у районний виконком, що відповідає за прописку. Це единий варіант у нашому випадку.
Советчица Года
• 26 мая в 10:29
Ответ дляУшла и Пришла
Дата реєстрації написана в свідоцтві про народження
Ну я точно пам´ятаю, що я ходила її прописувати не в день отримання свідоцтва про народження.
Советчица Года
• 26 мая в 10:31
Ответ дляЇжак в панчохах
Перепрошую, вписати дату коли видача свідоцтва була чи відповідний акт запису був (це одна й та сама дата). Ці дані є в свідоцтві. Але ж реально я її пізніше прописувала.
Советчица Года
• 26 мая в 10:33
Ответ дляРубаю олівлє
А в паспорті у вас не має?
Дата прописки дитини? Хіба таке пишуть в паспорті?
Рубаю олівлє• 26 мая в 10:37
Ответ дляСоветчица Года
Писали.
Ушла и Пришла• 26 мая в 10:51
Ответ дляСоветчица Года
Якщо у Вас питають дату реєстрації місця проживання дитини, тоді, думаю, треба йти в ЦНАП.
Їжак в панчохах• 26 мая в 10:52
Ответ дляРубаю олівлє
Писали.
Сейчас уже не пишут...у меня старший ребёнок вписан в паспорт, а младшая уже нет...
Їжак в панчохах• 26 мая в 10:52
Ответ дляСоветчица Года
Я вписывала дату выдачи.
Рубаю олівлє• 26 мая в 10:58
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну так дитині 12.
Я матуся, мені можно• 26 мая в 11:01
Скоріш за все тут мають на увазі дату отримання свідоцтва про народження.
Їжак в панчохах• 26 мая в 11:06
Ответ дляРубаю олівлє
Ну так дитині 12.
Моей младшей почти 14-ть, её уже не вписывали мне в паспорт.
Рубаю олівлє• 26 мая в 11:11
Ответ дляЇжак в панчохах
З 1.11.2016 перестали вносити
Точу ляси• 26 мая в 11:11
Ответ дляУшла и Пришла
Дата реєстрації акту цивільного стану там записана
Точу ляси• 26 мая в 11:14
Без дати реєстрації місця проживання витяг не сформується. І адмін ЦНАП внесе дані про дитину в реєстр теж за наявності підтвердження цієї дати.
Советчица Года
• 26 мая в 11:16
Ответ дляЯ матуся, мені можно
На жаль. В дії при заповненні заяви питає: дата реєстрації місця проживання. число, місяць, рік.
Советчица Года
• 26 мая в 11:18
Ответ дляТочу ляси
А де ж її взяти? Жесть просто. Тобто якась клуша в жеку не внесла цю дату, жек розформували і все...ти ходи рішай проблеми, які створила інша людина((
Советчица Года
• 26 мая в 11:21
Ответ дляДокладальниця
А що може бути, якщо ввести дату видачі свідоцтва
Ушла и Пришла• 26 мая в 11:45
Ответ дляСоветчица Года
Спробуйте
Розповісти потім
Советчица Года
• 26 мая в 11:55
Ответ дляРубаю олівлє
Ну так дитині 12.
Не внесено в паспорті. Ні на старшу дитину, ні на молодшу.
Точу ляси• 26 мая в 12:11
Ответ дляСоветчица Года
В ДМС
Точу ляси• 26 мая в 12:14
Ответ дляСоветчица Года
Адміністратор може не підтвердити цю дату при облікуванні повідомлення. Але спробуйте.
Рубаю олівлє• 26 мая в 12:14
Ответ дляСоветчица Года
Може будинкові книжка є?
Советчица Года
• 26 мая в 12:51
Ответ дляРубаю олівлє
Може будинкові книжка є?
Ні. Це не часний дім.