Несу пургу• 26 мая в 10:26
3 вагітність
У скільки тижнів ви почули ті самі довгоочікувані "тук тук" від лялі?)))
Оно само купилось• 26 мая в 11:28
Ответ дляПатриоточка
Квочка у цій ситуації якраз ви. І чого ви сюди прийшли, з якою метою? Поогризатись усім, від усіх відгавкатись і набратись негативних емоцій? Сидіть вже десь від гріха подалі мовчки, чекайте своє тук-тук, хто там
Несу пургу
• 26 мая в 11:50
Ответ дляПатриоточка
Удалено администрацией...
Несу пургу
• 26 мая в 11:51
Ответ дляОно само купилось
Поняли да,они должны тявкать,а мы сидеть и молчать,убогие людишки
Несу пургу
• 26 мая в 11:53
Ответ дляПатриоточка
И с чего ты взяла что я набираюсь негативных эмоций?))Меня наоборот вы клоуны веселите, продолжайте в том же духе,я как раз позитивных эмоций наберусь от вас,и буду сидеть ждать,свои заветные тук тук🤗❤️