AnastasiaPol93-bff7• 26 мая в 12:42

В кішки в калі замітила слиз, в кого було що це?

Вже другий день в калі слиз,білуватий такий,схоже на соплі,кішка активна,грайлива,апетит є,шо це може бути?корм сухий не змінювали,вологий то давала новий,а ще вона відгризла з іграшки стрічку шматочок,який і вийшов в калі теж(бігти до лікаря?
Дашенька из Киева• 26 мая в 12:44
порийтесь там ще! і тримайте нас в курсі! це ж є форум ветеринарів, тут всі розбираютсья в гімні тварин...

klaraneill• 26 мая в 12:46
на глистов похоже, как по мне
автор AnastasiaPol93-bff7 • 26 мая в 12:50
Ответ дляklaraneill
на глистов похоже, как по мне
Від глистів давала таблетку ще у березні,було все чисто