КаваЗМолоком• 26 мая в 14:00

В Києві буде гучно. Кулеба.

’В Києві буде гучно. Якщо кукуха вже не витягує — вам треба взяти паузу від життя в Києві. Психологічно треба готуватись до руйнувань в столиці’, — заявив ексголова МЗС Кулеба.
Це якийсь феєричний рівень пиздеця.
Чия відповідальність була знайти ракети для ППО?
Хто мав налагодити їх виробництво?
Хто мав вести ефективну дипломатичну роботу?
Все це провина Зеленського. Він не відповідає займаній посаді і хай іде у відставку.
Він настільки завів країну в глухий кут, що зараз виходять його кенти і кажуть «ну розєбуть трохи Київ… ну шо ж… ми нічого н же можемо з цим зробити’(с)
Кондуктор трамвая• 26 мая в 14:58
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...

ГейСюда• 26 мая в 14:59
Ответ дляЛастовиння
Удалено администрацией...
Чого ви до мене вчіпились? Ідіть краще, хуйлуші поліруйте
Коко На Страже• 26 мая в 15:00
И чем вам поможет форум ? Да будет громко и никто ничего с этим поделать не может.
ТрамвайGirl• 26 мая в 15:03
Ответ дляКондуктор трамвая
Удалено администрацией...
после того, как ты сама была туда же послана, да. тешься
жінка незаміжня• 26 мая в 15:07
Може Ви самі здатні зробити все, що досі робив і робить Зеленський? Ну то вперед, всі будемо Вам вдячні. Заодно вибийте ракети для ППО. Я в Вас вірю!
ТрамвайGirl• 26 мая в 15:23
Ответ дляжінка незаміжня
я не здатна стильки брехати и пиздити стильки грошей
жінка незаміжня• 26 мая в 15:27
Ответ дляТрамвайGirl
Та не прибідняйтесь, все зможете, якщо постараєтесь.

Кондуктор трамвая• 26 мая в 15:31
Ответ дляТрамвайGirl
🤣🤣🤣🤣🤣
Червона рута• 26 мая в 17:25
Ответ дляНе за Будка
І вчора було скільки ж
Вчера не заходила, я здесь очень редко бываю. Сегодня хотела отвлечься, а тут такой идиотизм с самого утра.