Язикувата Хвеська• вчера в 23:18
Т.е. по вашему женщина должна просто существовать??? Убирать не должна,
Готовить не должна, работать не должна, а просто ездить по отдыхам и отдыхать? От чего тогда ей отдыхать?
Лінива, не каюсь• вчера в 23:19
Если у нее есть на это деньги, то в чем вопрос? Может делать все, что хочет
Кіна не буде• вчера в 23:19
Это кто тут такой психованный?😂😂 Мой муж считает, что его жена должна наслаждаться жизнью. Бесконечно благодарна ему за это
Сокодавка ще та• вчера в 23:21
Женщина должна быть счастливой - это залог здоровой атмосферы в семье) а больше ничего она никому не должна
Кіна не буде• вчера в 23:22
Ответ дляСокодавка ще та
Это правда. Мой муж живет по принципу: счастливая жена - счастливая жизнь. И всегда это озвучивает
Мира всем• вчера в 23:26
Так, просто має існувати) І це доводить те, що купа тупих мужлів несуть гарним жінкам гаманці в зубах.
Грибной_Дождик• вчера в 23:26
Мой муж считает, что я должна не упахиваться, жить в свое удовольствие, должна быть счастливой
Амелі на мілені• вчера в 23:31
Автор,если у женщины есть деньги и свое жилье,то вам не пофиг что она там делает?Хочет готовит,хочет-нет
З вишневого садка• вчера в 23:36
Мабудь треба знайти баланс,бо навіть від щоденних подорожей і шопінгу через декілька років буде вернути,як і від роботи яку ви ненавидите і навпаки,якщо ви спеціаліст у якійсь справі,розумна і ви будете горіти своєю роботою,то звичайно ця жінка має працювати. Є багато жінок хто обожнює готувати.Моя сестра наприклад обожнює мити підлогу)каже це для неї як медитація,а я ненавиджу..коротше кажучи усі різні,кожному своє
Іноді Да• вчера в 23:36
Повинна всім, батькам, дітям, чоловіку, родичам, або жити самій в лісі, там будеш вільна як птах.
Фоточки нема• вчера в 23:36
Почему? Женщина может заниматься чем ей хочется, но вот няньчить взрослого мужика точно не должна. Хочешь чтобы тебе готовили? Обеспечивай
Мона_Лиса• вчера в 23:39
Ответ дляКіна не буде
А домашние дела кто делает?
Повітруля• вчера в 23:40
Ответ дляКіна не буде
Як він робить вас щасливою?
Мусик Пусик• вчера в 23:43
а зачем мужик? да мужчина должен закрывать потребности все, иначе зачем он нужен?
работать женщина может и без члена под боком
Кіна не буде• вчера в 23:55
Ответ дляПовітруля
Як він робить вас щасливою?
Дает мне возможность жизнь, которую я хочу, без указаний, запретов и без ограничений в финансах
Форс мажор• вчера в 23:58
Ответ дляСокодавка ще та
А без семьи вы женщин вообще не рассматриваете?
Околовита• сегодня в 00:58
Ответ дляСокодавка ще та
Чоловік аналогічно ´должен´ бути щасливим і більше нічого, нікому не винен? Чи у вас подвійні стандарти?
Околовита• сегодня в 01:02
Читаєш аж страшно стає. Я коту мабуть більше должна ніж деякі жінки дітям і чоловікам в родинах. Потрібно повідомити що виявляється якщо він хоче щоб я його годувала і прибирала за ним треба щоб він заробляв. А те що він на підлогу наблював, хай прибере самостійно. Мене цей обов´язок не робить щасливою.
З вишневого садка• сегодня в 01:05
Ответ дляОколовита
Не звертайте увагу,в мене рідна сестра також усім своїм подругам розповідає як чоловіком керує,живе на розслабоні,нічого не роблячи,а він її на руках носить,насправді вдома як миш під віником сидить,у рот йому заглядає і трясеться щоб не пішов,бо вже лякала його розлученням,а він взяв і погодився.Заробляє він гарно,але характер ще тей