Гравіцапа• 27 мая в 01:06

Сколько квартир вы отремонтировали

Вернее сколько ремонтов от голых стен в новострое до готового ремонта вы пережили? Я -три. Как вспомню, так вздрогну)
Оч@ров@Шк@• 27 мая в 08:16
Ответ дляБокс-орун
Я перешерстила все і зрозуміла одне, що все штампується під одну копірку, консоль при вході, чорні вимикачі і розетки, освітлення трекове, двері прихованого монтажу, столик для макіяжу- все....я підійшла зовсім інакше. Цієї штамповки у мене немає.
А что у вас?
Интересно. Я в процессе ремонта как раз))

Відірву та викину• 27 мая в 08:17
Ответ дляAllein74999
Новострой 1.
И две убитые вторички
Вторички еще хуже ремонтировать
Байрактара• 27 мая в 08:33
2. Не представляю, как люди делают ремонт с 0 и еще ходят на работу. Я 3 месяца была прикована к ремонту 24/7. Бесконечная суета
Инфотуфелька• 27 мая в 08:35
Один з нуля в новобудові і, ще до цього, частково ремонт робили в старій квартирі.
З ремонту в новобудові зробила висновок, що головне: мати гроші і знайти толкового прораба. Тоді, навіть, нерви на суперечки з прорабом не потрібно витрачати, бо, або він одразу з тобою погодиться, або буде правий.
АнтиТроль• 27 мая в 08:58
1 хрущовка
2 новостроя
Бокс-орун• 27 мая в 08:59
Ответ дляОч@ров@Шк@
А что у вас?
Двері класичні, світлі, італійські ручки, у нас натуральна підлога- паркет, стіни ми не фарбували, не вінецианили, а поклеїли якісними шпалерами, у нас світла квартира, багато дерева, натуральних віддінків, кухня без ручок гола, ми замовили теж італійські вишукані ручки, люстри, бра, є точкові, торшери, я за стриману класику, за натуральні кольори, за довговічність
Бокс-орун• 27 мая в 09:16
Ответ дляБайрактара
Мене найбільше дістає, що кожну дрібничку потрібно шукати, читати відгуки, ми живемо в маленькому місті і щоразу їздимо зп 200км, щоб вибрати щось, як то унітаз, тюлі, скло у душ, меблі м´які
Смурфетта• 27 мая в 09:38
ни одного капитального,1 косметический. и сейчас понимаю,что правильно сделала.все деньги на картах и на счетах. чуть что-все бросила и вйо. денег на квартиру 1 компнатную в той же Германии хватит
Джага-джага• 27 мая в 09:38
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Три ремонта с нуля (под аренду)
Сейчас приступаю к четвертному - самому крупному, квартира 115 м.кв.
Если первый ремонт я делала с дизайнером, то второй, третий и вот уже четвертый - сама делаю дизайн-проект и вот также буду мебель самостоятельно проектировать.
ну яку суму варто розраховувати з вашого досвіду?
наприклад 115 кв м

Наполеон Бонапарт• 27 мая в 09:43
Ответ дляДжага-джага
наприклад 115 кв м
Весь ремонт, з меблями та технікою - 70 000$
Це буде сегмент вище середнього.
Але дизайн та меблі я роблю сама, плиточні роботи, електрика та сантехніка - чоловік з кумом, бо якщо повноцінно рахувати ці роботи, то в ту суму не влізу.
От зараз порахували чорнову штукатурку, то на всю площу -
220 000 грн
Наполеон Бонапарт• 27 мая в 09:52
Ответ дляДжага-джага
наприклад 115 кв м
Півроку тому доробила однокімнатну під оренду, 44 м.кв., новобудова.
Ремонт пристойний, з теплими підлогами, вся техніка, включаючи посудомийку, пральну та сушильну машину, два телевізори, кондиціонери, вийшов під ключ 22 000₴
Джага-джага• 27 мая в 09:54
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це буде сегмент вище середнього.
220 000 грн
ого...ну й ціни(
та от думаю щодо купівлі приватного будинку. Звісно хочеться на власний мотив ....або може краще не мучитись і купити хоча б з ремонтом, а лише меблі самим обрати.
Джага-джага• 27 мая в 09:54
Ответ дляНаполеон Бонапарт
а яке місто? чи це немає значення?
Наполеон Бонапарт• 27 мая в 09:54
Ответ дляДжага-джага
а яке місто? чи це немає значення?
Київ
Джага-джага• 27 мая в 09:55
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Київ
дякую за інформацію!
Оч@ров@Шк@• 27 мая в 16:19
Ответ дляБокс-орун
Оо,класс! Спасибо)) я тоже в этом стиле делаю.
Хорошо,что вы написали про обои, а то я сейчас когда говорю что хочу в спальнях обои,на меня смотрят с лёгким недоумением чтт ли. В гостинной кухне, наверное, покрашу.
А какой паркет вы выбрали? Я выбрала ШЕН но еще не заказывала. Возможно ваш вариант интереснее?
А кухня ’гола’ это название?
Бокс-орун• 27 мая в 16:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
А кухня ’гола’ это название?
У нас теж Шен, вкладають дууже швидко, 2дні і вся квартира була готова, ми задоволені повністю, теплий до ноги, шикарно. У нас новобудова, ще буде усадка будинка, ми поклеїли обої Марбург, супер, я фарбувала одну стіну, Боже, скільки ми над нею чаклували, вирівнювали, раз 5 фарбували, то ногою хтось залишив пасаман, то чимось подер, знову підфарбовували, ні. На мене теж дивились, як на вас, я сказала, що люблю шпалери, вони додають затишку.
Бокс-орун• 27 мая в 16:29
Ответ дляОч@ров@Шк@
А кухня ’гола’ это название?
Це ручка така, прихована
Оч@ров@Шк@• 27 мая в 16:29
Ответ дляБокс-орун
Оо, значит я хороший выбор сделала)) правда у меня елка французская, укладка сложная там.
Обои у вас тоже отличные. Я их и планировала смотреть. У меня в прошлом ремонте Раш были, тоже немцы. Я ими очень довольна. А краска у меня на даче. Белая. Моется. Для дачи отлично. Но дача это лето, жарко, а в квартире хочется ’теплых’ что ли стен, уюта. И вот поэтому обои хочу. Плюс рисунок какой-то, хлтя бы акцентом))

Оч@ров@Шк@• 27 мая в 16:30
Ответ дляБокс-орун
Це ручка така, прихована
Аа, поняла. Погуглю что оно такое))