неДоЖиру• 27 мая в 09:52
Яке найбезглуздіше передбачення щодо світу, яке ви маєте на
найближче майбутнє, і яке, на вашу думку, станеться?
Organic• 27 мая в 09:54
Не має ніяких передбачень. Не має ніякого плану, прогнозів , світом править хаос.
ТАЗератти• 27 мая в 10:45
я уверенна что ядеркой ударит ху*луша, это дело времени, все помнят Кадаффи и Садама, но не хотят бороться со злом, Европа стала мягка, ленива и любопытна к чужому горю и злу, сидят как в андеграундном кинотеатре и наблюдают как истязают страну. А по сему - пыли ядерной быть...
Продавчиня кіз• 27 мая в 10:48
О, читала колись давно, років 20 тому чергове ’пепедбачення Ванги’
коротше, там було написано, що люди навчаться літати) і це мабуть вже повинно було статися) не на літаках, а прям левітувати. Не склалось чомусь...
прям спробую пошукати зараз.