Я вся ваша• Изменено 27 мая в 18:59

Будьте уважні в АТБ

Пішла купити акційного масла, в результаті заплатила 130 грн. Виявляється є два масла, 72.6% і 73%. Це завжди стільки видів було? Бо зазвичай бутербродне, 73% і 82%. Я думаю купа людей як і я заплатить майже в два рази більше.
Морожена_курка• 27 мая в 19:28
Ответ дляЯ вся ваша
Я навіть не знаю чи можна таке повертати, якщо немає на те причин окрім неуважності
Якщо справді не під тим цінником товар лежав, то це вагома причина. Але чи повернуть, не знаю, я зазвичай повертаю максимум через 5-10 хвилин після покупки.

Смайликівна• 27 мая в 19:30
Ответ дляНашли в капусте
Показывайте
Дивіться
Морожена_курка• 27 мая в 19:30
Ответ дляСмайликівна
І економлять на маслі для дітей
В мене колись давно був період, коли десь рік-два взагалі масла не купувала, дорого було, пачку на місяць у молочну кашу і все. У всіх різні обставини, буває й вимушені економить, що ж поробиш.
Перловая Кашка• 27 мая в 19:31
Я внимательна в каждом магазине. Масло в АТБ не покупаю, мне оно почему то кажется другим, отличающимся от продажи в других магазинах.
У меня масла идёт очень много. И люблю с белым хлебом и много выпечки.
По вкусу мне нравится Рошен, вот только была акция в Сильпо по 80 грн. . И в Метро оно постоянно в акции.
Нашли в капусте• 27 мая в 19:31
Ответ дляСмайликівна
Дивіться
И ничего ) Вы морите голодом ребенка?!! Что вы за мать такая
Морожена_курка• 27 мая в 19:32
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Якщо один і той же виробник, то й масло , що 72, що 82 відсотка нічим не відрізняється, тільки жирністю. Чи думаєте, якщо в маслі трохи більше води залишили, воно стає несправжнім?
Лукава Кішка• 27 мая в 19:32
Ответ дляМорожена_курка
Так автор не взяла погане масло, автор просто купила масла по акційній ціні. Тобто хотіла з´економити, але не вийшло
Смайликівна• 27 мая в 19:33
Ответ дляМорожена_курка
Там в чеку повно непотрібу
Смайликівна• 27 мая в 19:33
Ответ дляНашли в капусте
Как же без вас?! 😂
І без вас

Морожена_курка• 27 мая в 19:34
Ответ дляСмайликівна
Там в чеку повно непотрібу
Не роздивляюсь чужі чеки. а масло сама люблю меншої жирності на бутерброд, 82 відсотки мені дуже важке, 72,5 приємніше їсти.
Перловая Кашка• 27 мая в 19:34
Автор, я кстати, всегда прошу распечатать чем, чтобы проверить. Не всегда в приложении покупка появляется сразу.
Смайликівна• 27 мая в 19:35
Ответ дляНашли в капусте
В особисті вам скинула
Лукава Кішка• 27 мая в 19:35
Ответ дляМорожена_курка
Ой сестра. І мені також. Правда я давно не їла хліб з маслом. Смакота
Нашли в капусте• 27 мая в 19:35
Ответ дляСмайликівна
В особисті вам скинула
Я вам там ответила. И вы знаете, что я права
Смайликівна• 27 мая в 19:36
Ответ дляМорожена_курка
А я роздивляюсь і пишу, те що думаю
Любити пальмову олію ваш особистий вибір
Где тут 0?• 27 мая в 19:36
Ответ дляМолчалка
Ну 72 это не масло.
Почему мы все должны здесь читать вашу тупость, жіночко?
Смайликівна• 27 мая в 19:36
Ответ дляНашли в капусте
Ви не можете бути права
автор Я вся ваша • 27 мая в 19:36
Ответ дляСмайликівна
Там в чеку повно непотрібу
Спеціально для вас сфоткала вдома масло, бо бідна моя дитина їсть непотріб
Нашли в капусте• 27 мая в 19:37
Ответ дляСмайликівна
Ви не можете бути права
Так вы в личных подтвердили, что я права. Забыли?

Смайликівна• 27 мая в 19:37
Ответ дляЯ вся ваша
Це ще гірше
Не годуйте цим дитину
Ліньки гуглить• 27 мая в 19:37
Ответ дляЯ вся ваша
Навіть не дивилась, я просто побачила, що акція, вирішила взяти. Ще і лежало під акційними цінниками
Аферисты . ((( Вообще,нет такой цены на масло этой жирности.
Ліньки гуглить• 27 мая в 19:37
Ответ дляЯ вся ваша
Я хотіла взяти за 74 грн, мені не принципово 82%
Молокия настоящем масло без добавок и вкусное
Где тут 0?• 27 мая в 19:38
Ответ дляСмайликівна
72 % це взагалі не масло
ещё одна тупая
Морожена_курка• 27 мая в 19:38
Ответ дляСмайликівна
А я роздивляюсь і пишу, те що думаю
Молоко, сир Ви теж ділите на справжнє і ні по жирності?
Смайликівна• 27 мая в 19:39
Ответ дляМорожена_курка
Так ферма це одне з найгірших виробників
Незалежно від жирності
Морожена_курка• 27 мая в 19:40
Ответ дляСмайликівна
Це ще гірше
Не годуйте цим дитину
А в якому ж тоді маслі нема пальми? Як тут почитати ферма погане, рошен погане. Яке гарне? Я Галичину люблю, теж же зараз напишете погане?
Лукава Кішка• 27 мая в 19:40
Ответ дляМорожена_курка
Ще є вершки 10% 20% 33%. Тоді значить 10 і 15 та 20 не справжні
Ліньки гуглить• 27 мая в 19:41
Ответ дляЯ вся ваша
А що там поганого? Сирок Марійка, банани і морозиво з гарним складом?
Зачем вы вообще про ребенка сказали ?? Надо было сказать что для мужа ,а так яжемамки вас сожрут
Слухи-руки не распускаю• 27 мая в 19:41
Так у них на сайті нема такого масла в такій грамовці. Реально глюк якийсь. Я б пішла
автор Я вся ваша • 27 мая в 19:42
Ответ дляЛіньки гуглить
Та там дитяча пюрешка і барнік, наврядчи це для чоловіка