Я вся ваша• Изменено 27 мая в 18:59
Будьте уважні в АТБ
Пішла купити акційного масла, в результаті заплатила 130 грн. Виявляється є два масла, 72.6% і 73%. Це завжди стільки видів було? Бо зазвичай бутербродне, 73% і 82%. Я думаю купа людей як і я заплатить майже в два рази більше.
Лукава Кішка• 27 мая в 19:42
Ответ дляЛіньки гуглить
Зачем вы вообще про ребенка сказали ?? Надо было сказать что для мужа ,а так яжемамки вас сожрут
А шо чоловіку можна такі сирки та морозиво. Фу фу фу. Он вже їй і рошен не таке масло
Черпак_для_фантазий• 27 мая в 19:45
Ответ дляЯ вся ваша
Навіть не дивилась, я просто побачила, що акція, вирішила взяти. Ще і лежало під акційними цінниками
Завжди звіряйте штрих код.
Черпак_для_фантазий• 27 мая в 19:46
Ответ дляЯ вся ваша
Та вообще) можно було дві пачки взяти
Треба було повернути одразу ж.
Ліньки гуглить• 27 мая в 19:47
Ответ дляЗамороженная селедка
Йдіть вже до Тафелю, гурманка
А тафель это где ??
Черпак_для_фантазий• 27 мая в 19:49
Ответ дляЗавжди мало
в этих долбаных АТБ почему-то не ловит интернет. по крайней, мере в двух, которые в моём районе моб. инет не ловит нифига в торговом зале. как там чек их проверить?
Вийти, біля входу перевірити, повернутися в разі потреби.
Ліньки гуглить• 27 мая в 19:50
Ответ дляМорожена_курка
А в якому ж тоді маслі нема пальми? Як тут почитати ферма погане, рошен погане. Яке гарне? Я Галичину люблю, теж же зараз напишете погане?
Молокия
Сижуревувшоке• 27 мая в 19:52
Ответ дляМорожена_курка
Збивати з вершків. Тільки не з покупних, а домашніх. І не купувати вершки, а купувати корову. Тільки не в Україні, бо екологія погана, а в Тілімтілімтряндіі.
Сижу_и_плачу• 27 мая в 19:52
Ответ дляЯ вся ваша
Та вообще) можно було дві пачки взяти
Так ви могли його повернути і взяти 2 пачки акційного.
Сижу_и_плачу• 27 мая в 19:56
Ответ дляЯ вся ваша
Я навіть не знаю чи можна таке повертати, якщо немає на те причин окрім неуважності
Звичайно, маєте! Ще й зі скаргою, що обманюють покупця. Повернуть без розмов.
Черпак_для_фантазий• 27 мая в 19:59
До речі, якщо є додаток, то в них там є Функція «Скануй Купуй»: Купуйте товари самостійно, скануючи їхні штрих-коди прямо через додаток. Це дозволяє оплачувати кошик онлайн та проходити повз звичайні каси.
Так легше відстежити ціну одразу, до розрахунку.
Я вся ваша
• 27 мая в 20:03
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я читала про таке, але кажуть не всі охоронці про таке знають
Сижу_и_плачу• 27 мая в 20:08
Ответ дляСмайликівна
Там в чеку повно непотрібу
Не бачу ні цигарок, ні горілки ...
Столічна штучка• 27 мая в 20:13
Ответ дляСмайликівна
Чи ваша дитина заслужила їсти все підряд, лише б дешево?
Тьотя, не все как ты едят говно, ещё его и рекламируют.
Смайликівна• 27 мая в 20:20
Ответ дляСтолічна штучка
’говно’ тут тільки ти
Смайликівна• 27 мая в 20:21
Ответ дляЛукава Кішка
Ще є вершки 10% 20% 33%. Тоді значить 10 і 15 та 20 не справжні
Яка вам різниця, для всеодно справжні не доступні
Столічна штучка• 27 мая в 20:24
Ответ дляСмайликівна
’говно’ тут тільки ти
Та ні,смердить тут тільки з твого рота, так що не прибідняйся
Зам. зав. Анонима• 27 мая в 20:25
Т.е. Вы поленились открыть глОза, а виновато АТБ? Если так принципиально было взять акционное масло, то на кассе можно вернуть, но Вы опять профукали и дайте-ка угадаю кто виноват...хм
Смайликівна• 27 мая в 20:29
Ответ дляСтолічна штучка
Любиш нюхати що в кого смердить? Мені не шкода, нюхай
Молода і нерозважлива• 27 мая в 20:29
Ответ дляЯ вся ваша
Та скажуть, що треба уважніше читати. Але я уявляю скільки пенсіонерів на таке поведеться
Я все повертаю в атб якщо не довподоби. Повертають гроші без проблем.
Молода і нерозважлива• 27 мая в 20:31
Ответ дляЗавжди мало
72,6% ? чего бл...? вот не поленюсь и накатаю письмо этому производителю. это что за цирк? 180 грамм. а чего не 176,4? клоуны.
Задовбали нас за ідіотів тримати. начебто ніхто не помічає
Столічна штучка• 27 мая в 20:49
Ответ дляСмайликівна
Крім тебе ніс в чужі сраки ніхто не встромляє,і не перевіряє хто що їсть і чим сере.Дочка проктолога?
Танго утрьох• 27 мая в 20:50
Ответ дляЯ вся ваша
Я хотіла взяти за 74 грн, мені не принципово 82%
за це я не люблю АТБ, ходжу у Варус, Сільпо, розрахунок завжди на самокасі, акційний товар пробиваю й дивлюся скільки ціна, декілька разів так ’ловила’ що акції нема, просто віддавала працівнику, купівлю цього продукту скасовуєте та пробиваєте решту що взяли
Смайликівна• 27 мая в 20:51
Ответ дляСтолічна штучка
Удалено администрацией...
Танго утрьох• 27 мая в 20:51
Ответ дляЗавжди мало
поэтому люблю самокассы, чтобы самой вдумчиво всё пропикать. а в АТБ это редкость.
я в АТБ взагалі ніколи не бачила самокас, тому там дуже рідко щось купую
Столічна штучка• 27 мая в 20:52
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Смайликівна• 27 мая в 20:53
Ответ дляСтолічна штучка
Удалено администрацией...
То нюхай моє гімно
Столічна штучка• 27 мая в 20:54
Ответ дляСмайликівна
То нюхай моє гімно
Удалено администрацией...