Морская свинка• 27 мая в 20:49

Оренда? Що думати?

Живемо на орендованій квартирі 12 рік. З господарями відносини "так собі".
Вчора написала господарка СМС, коли може показати квартиру другу сьогодні чи завтра?
Пишу їй, нам що готовитись до переїзду.
Відповіла, що ні.
Незнаю, що робити.
Як думаєте, хочуть продавати квартиру?
Гжегож Бженчишчикевич• 27 мая в 23:00
Ответ дляБлондинка у Законі
А скільки місяців мало б бути?
2-3

маминаБубочка• 27 мая в 23:24
Ответ дляЛокшина на вухах
Чернівці .
Ой, не смішіть. Щоб зараз у Чернівцях не здалась квартира? То два варіанти: або сарай, або вирішили, що можна ціну лупануть як за дві київські.
Локшина на вухах• 28 мая в 13:21
Ответ дляr25-1
цена.............?
450, квартира 70м , свежий ремонт , центр , посудомойка , новый матрас купила .
r25-1• 28 мая в 16:45
Ответ дляЛокшина на вухах
450 уе ? или какая в мес