Пес Патрон• 27 мая в 22:00
Греція. Який регіон цікавіший?
Щоб по ціні норм і цікаво для першого разу.
Який регіон та місто обрати?
Порадьте , будь ласка, хто орієнтується.
Дякую.
Діти дорослі, 11 та 15років, хочемо побачити не лише море.
Який регіон та місто обрати?
Дякую.
Пес Патрон
• 27 мая в 22:13
Ответ дляКусюче сонечко
А шо для вас цікаво?
Море, гори, архітектура.
Кусюче сонечко• 27 мая в 22:14
Ответ дляПес Патрон
Море, гори, архітектура.
Родос або Корфу. Родос мені цікавіший, Корфу більш зелений
Морковку дай• 27 мая в 22:18
Родос - точно ні. Все цікаве можна подивитись за 1 день, далі тупити на пляжі чи біля басейну. Усі узбіччя доріг закидані сміттям. Гарної природи теж нема
Морковку дай• 27 мая в 22:22
Ответ дляКусюче сонечко
Що на тому Родосі цікавого? Ми з пальця висмоктували собі якісь розваги. Ліндос, о.Симі...все. Старе місто - бісяча барахолка, але окей, ще 2 години хай
Бутербродница• 27 мая в 22:46
Корфу в том году нам очень понравился, но мы не привередливые. Природа отличная и машина на прокат, отлично провели время. У без дороги с автопрокатом где-то 2000-2200 евро. Завтракали дома всегда,обед ужин кафе. Но нас трое
Акуна_Матата• 28 мая в 00:50
Кріт сподобався і є де поїздити, і що подивитись, і на поромі можна звідти на Санторіні на 2 дні поїхати
когдадеЦкие• 28 мая в 08:35
Якщо недалеко від Афін оберете локацію, зможете спокійно подивитися Афіни.
Якщо Халкідіки, Метеори, Салоніки, гора Олімп і т д.
З Халкідіків можна й в Афіни зʼїздити, але то довго. Один раз брала дводенну екскурсію з сином Метеори+Афіни. Другий раз з чоловіком зʼїздили за одну добу в Афіни, досить важко було, виїзд з Касандри десь о 2-3 ночі був, повернулися в готель десь о 19-20 годині.
Була на острові Родос, непогано, але більше не хочеться, хіба що якщо вигідна ціна за тур буде. Але це моя особиста думка, може я не в тому настрої була)))