Добро с Кулаками• Изменено 27 мая в 22:44
Порекомендуйте готель з аквапарком і морем
Доброго вечора. Їде (точніше збираються їхати) декілька мам з дітьми на море. І у кожної сім´ї свої вимоги. Комусь потрібен аквапарк (або, принаймні, гірки), комусь потрібен більш пологий захід у море, а комусь - треба пірс, з якого можно пірнати в море. Бюджет (мама+дитина) до 2 тис.євро. Я мозок вже зламала, чи взагалі існує подібний готель?
Лукава Кішка• 27 мая в 22:46
Я б не забирала таку компанію.
За тиждень пересваритеся всі
По темі: оберіть кілька варіантів гарних і методом більшості голосів оберіть готель
За тиждень пересваритеся всі
Добро с Кулаками
• 27 мая в 22:50
Ответ дляКурочка
V hotel в Шарме, есть всё перечисленное
Дякую, подивлюся
Теж дивилася на Єгипет, але чогось більше Марса Алам роздивлялася.
Добро с Кулаками
• 27 мая в 22:59
Ответ дляБолтушка Му
Літом в Єгипет? Ми в Туреччину і то вже спека буде
Та схоже такі буде Єгипет. Бо в Туреччині за таку ціну й такими вимогами не можу нічого знайти. Багато хто каже, що вологість повітря менша, то легше в Єгипті влітку, ніж в Туреччині.
Якщо не секрет, який готель обрали в Туреччині?
Добро с Кулаками
• 27 мая в 23:05
Ответ дляТану на сонці
Дурна затія, не відпочине ніхто
Тусили минулого року разом, трохи було - жайворонки бігли на море, а хтось шкрябався попізніше до басейну. По обіді діти гралися разом, то нам, мамам, легше було
Але готель був повне фіаско
НашлаПерепискуМужа• 27 мая в 23:14
Ми колись відпочивали в Альбатрос Аква блу в Шармі. Це 4, друга лінія. До моря йти було хв 7-10 або шатл, але ми завжди ходили. Захід в море там з піском, пірс був.
В аквапарк можна було безкоштовно ходити в сусідній Альбатрос Аква парк.
Але ми були там давно, як зараз там не підкажу
Добро с Кулаками
• 27 мая в 23:19
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую, подивлюся
ВільнаНазавжди• 27 мая в 23:19
Не очень понятно, почему, если вы уже опытная группа путешественников, вы не можете определиться хотя бы со страной?
Если все готовы ехать летом в Египет, то выбирайте Марса Алам, бухту Кораля и стоящие там отели сети Jaz. Огромная общая территория со свободным доступом к пляжам, пирсам и бассейнам. Общий аквапарк с общим фуд-кортом. Есть пирсы, есть песчаные заход, есть коралловая стена, есть бухта, защищенная от волн. Туда можно ехать даже компаниями с разным бюджетом. Жить и питаться отдельно, а целый день тусить вместе, включая вечернюю анимацию.
Добро с Кулаками
• 27 мая в 23:23
Ответ дляВільнаНазавжди
Тільки сьогодні огляд подивилася цю бухту Корая. І як так відступає вода, і що там води по щиколотку, і піску немає. Не знайшла відео нормального заходу взагалі - по кораловий стіні трохи піска і вода в тій бухті по відгуку в відео дуже каламутна. Якось не хочеться, щоб дитина, яка не плаває в тій каламуті сиділа
Добро с Кулаками
• 27 мая в 23:25
Ответ дляЦідило правди
Кемпинги Италии
Дякую, нам би ’все включено’
Цідило правди• 27 мая в 23:26
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую, нам би ’все включено’
На территории много ресторанов. Но конечно в 2к € вы не вложитесь
ВільнаНазавжди• 27 мая в 23:26
Ответ дляДобро с Кулаками
Не знаю, что вы смотрели, если честно. Я там отдыхала в Штайгенбергерах дважды. Там бывают отливы, как и везде в Египте. Но всегда есть выбор пляжей и понтоны разной длины. И там полноценный песчаный пляж с песчаным заходом в воду. Плюс длиннющая открытая коралловая стена от конца бухты вправо аж до Джаз Гранд Марса.
Но я вас уговаривать не буду.
Невісточка ж• 27 мая в 23:38
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Там ужасное море без рифа и пилить по жаре, просто ад
Невісточка ж• 27 мая в 23:39
Ответ дляТану на сонці
Дурна затія, не відпочине ніхто
В прошлом году мы летали: 5 мам и 8 детей, все отлично
Прибираю щодня• 28 мая в 02:37
Риф оазис бич в Шарме, до войны ездили как раз похожими компаниями не раз) правда как сейчас по ценам не знаю.
Турагенція Tourdream• 28 мая в 04:17
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую, подивлюся
Як варіант, можу порадити комплекс готелів Альбатрос Портофіно у Марса Аламі. Там велика територія, дуже довгий пляж з різними ділянками. Є й рифи, й більш затишна лагуна, й ділянка пляжу ’аля мальдіви’. Багато розваг для дітей різного віку - аквапарк (горки великі та на дуже), ативний дитячий клуб, VR простір. По території можна кататися на велорікші та ще поплавати по бассейну - каналу на катамарані. Тобто розваги на будь який смак. А ще гарне харчування. І взагалі готель пристойного рівня.