Ниф_ниф• 27 мая в 23:22

Хто тут ще вважає, що власники

сільських городів - щасливі і багаті люди? Часто бачу, як на кідстафі радять: немає коштів - посадіть город, і все матимете, причому ще й робити нічого не треба, все легко і безкоштовно.
Так от, гаруємо отак, обліплені мошками, вже місяць. Більш-менш пристойний спрей коштує від 200 грн, він дає можливість хоч трохи попрацювати 20 хвилин максимум, вистачає балончика на кілька разів.
І це тільки мошки. Причому ми всі покусані, бо весь з ніг до голови не обприскаєшся і скафандр не одягнеш.
Окрім того, за прогнозом, йде сильне пониження температури. Завтра треба обробляти висаджене і посіяне антистресом, щоб розсада і сходи не загинули. Пакетик на 10 л розчину - від 50 грн. Скільки їх піде на 10 соток - від 500 грн. точно. Картопля сходить - проситься яд від жуків, вартість ще боюся підраховувати навіть. А якщо вдасться вберегти від холоду томати, перець і капусту- підуть недешеві обробки від фітофтори і білокрилки та вартісне кількаразове підживлення.
То що, є ще любителі "городньої халяви"?
НичеНипанимаю• 28 мая в 02:09
Ответ длябарабанщица
Где тут такое писали?)
Маня старалася😅

Галябалована• 28 мая в 02:14
Ответ дляНиф_ниф
Оце мої здобутки))
шикарные помидоры! гибриды?
Твоя космішна• 28 мая в 02:27
Какая халява.
Ну не все же невменяемые, люди понимают , какой это адский труд.
Мне это не близко и непонятно, ну я понимаю, еще промышленное фермерство, но вот это огородная повинность-какой то особый вид мазохизма.
Но то такое. мое.
МУСЯкомарова• 28 мая в 03:58
Ответ дляФрекенБок
Зробіть хоч раз вибір: ось просто не чіпайте, зробіть експеримент.
Делали, пропали все растения.
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 04:34
Это автор, Вы такой садовод - огородник. Не ваше это дело.
У меня все красиво. Помидорки растут, перец болгарский, кабачки, и уже огурцы взошли. При этом, много цветов и фруктовые деревья.
Ничего, кроме птичек не летает. Заморозков уже давно нет. Дождик этой весной, все поливает регулярно.
И я в купальнике, уже слегка загоревшая.
Додаю напруги• 28 мая в 04:43
Ответ дляНиф_ниф
Мы в 90-е навоз покупали, за вспашку огорода платили, семена покупали, яд от жука покупали. Во всём остальном себе отказывали, но покупали. Выжили, да. Держали поросёнка. Мясо было, картошка, консервация, а хлеб купить было не за что((
І так ви і єбаш……е 40 років, гробите мебе в полі з думкою що вас хтось вважає багатими?
Я знаю єдиного багатого огородника - Девіда Бекхема
tereska• 28 мая в 05:48
Цілу юність провела на двох городах (свій та бабусі), а ще ліс в додаток. Та й усі діти мого покоління так само бо без нього хєр би ми нормально виживали. Нічого, не повмирали, тяжко, але ж потім як смачно бо своє. Раніше так і не обробляли і тих репілентів не було, вижили усі.

Крошечка-хаврошечка• 28 мая в 07:00
Вот это вы себе квесты устраиваете. Из всего вашего списка, только колорадских жуков травим. Все отлично растёт без всей этой химии
Жена миллионера• 28 мая в 07:18
Ответ дляЛялькодзьоб
Поросёнка держали, но навоз покупали может потому и на хлеб не было
Зразу видно, що ви не знаєтесь на цьому. Поросьонком ніколи не удобрюють городи. Для цього потрібна корова))
Жена миллионера• 28 мая в 07:20
Ответ дляФрекенБок
Нічим, вона ніколи не переповзає на помідори. Ну може штук 10 чорних, зате все інше рясне
Такого не буває. Фітофтора дуже сильно розповсюджується. Вона перекидається навіть на дерева, які ростуть в 20 метрах, так що не треба ля ля
пу_пугренчик• 28 мая в 07:20
Ответ дляЖена миллионера
Видно, что вы сильно разбираетесь.
Всем удобряют: и коровой, и свиньёй, и птицей
Жена миллионера• 28 мая в 07:22
Ответ дляФрекенБок
В минулому році не чіпала - заразився навіть ліс поряд.
Швидкоруч• 28 мая в 07:46
Ответ дляЧарівне зіллячко
Щось ви сильно розкричались. Ми тримали город 35 сот на дві сім´ї, тобто обробляли 4 дорослих. По вихідних, бо всі жили в місті. Година на вокзал + 1 година 20 хв електричкою + автобус. Це бабин город, але вона ним не займалась, бо несправна вже була. І всі живі і робили і вирощували все що треба на 2 сім´ї, 8 людей. А про вилити на 10 сот карпоплі 10 відер яду від жуків це ви взагалі з дуба рухнули. В мене сусідка така на дачі, пришиблена, з 7 ранку сидить, тягає бур´ян і перемацує кожну грудочку, замість мульчу розкласти. Так що нещітово ваші воплі. Почитайте щось по садівництву, замість верещати тут як різана.
добре що у вас є де мульчу взяти...
Швидкоруч• 28 мая в 07:51
Ответ дляФрекенБок
Так от ось цю іржу я ніколи не кропила, дивіться яка зав´язь груш.
А вище я висилала які шикарні груши на врожай
так це у вас не іржа, а лишайник...
Маю натхнення• 28 мая в 07:57
Ответ дляЛялькодзьоб
Свинячим гімном не можна удобрювати город. Тільки коров´ячім чи конячим, так що смійтесь ще
Ласую колобками• 28 мая в 07:59
Все очень просто. Не сажать гектары бесполезной площади. Огород это не адский бесполезный труд когда высаженый с умом.
Маю натхнення• 28 мая в 08:01
Ответ дляНиф_ниф
Якій матінці-природі?
Та це городній троль
Живчик-счастливчик• 28 мая в 08:06
Ответ дляжар-птица Нюра
Не знаю таких. Хоть немного умные люди понимают, какой это адский труд. Поэтому я картошку покупаю в магазине, а не еду садить в село
То есть, не помогаете родителям и гордитесь собой?
Живчик-счастливчик• 28 мая в 08:08
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В 90 выжили именно благодаря огородам. Не помню, чтоб вообще что-то чем-то обрабатывали. Жуков, точно помню, собирали весь сезон вручную. Колорадов в смысле.
Зп платили 15% за май в ноябре, т е, по сути, денег не было.
Да, отец засадил все 4 сотки дачи, но дачи тогда обносили жутко, помню, всю до единой рассады помидоров выкопали, у отца чуть инфаркт не случился

Живчик-счастливчик• 28 мая в 08:09
Ответ дляPrervana
Как я понимаю, в нашем климате уже требуются теплицы, открытый грунт не алё. В теплицах и обработки проще, и с температурой все ок, и мухи не кусают
Так глобальное потепление же, уже персики спокойно в Киеве растут
Маю натхнення• 28 мая в 08:11
Ответ дляФрекенБок
Ось це на дереві що? Як називається? Іржа? Це на вихідних фото робила
Це називається лишайник
АсобеннАя• 28 мая в 08:11
Ответ дляЖелезобетон
Вчера по дороге на работу болтала с соседом - немцем. Рассказывал с восторгом что в этом году впервые посадил овощи на своём огороде. Рассказывал как делал грядки, какие слои насыпал и т д. Уже 15 лет работает программистом. Свой дом.
Надо ему сказать, что он несчастный и бедный
10 томатов ,3 пеца , лунку огурцов. И счастья полные трусы у никогда не работавшего руками немца програмиста.Просто вместо зарядки при сидячей работе и ради прикола. Роликов в инете обсмотрелся.
АсобеннАя• 28 мая в 08:15
Ответ дляФрекенБок
У мене все набагато простіше. Я роблю не так, як заведено в нашому селі. Я з Києва, в селі в нас дача. Всі сусіди крутять у скронях: у нас так не роблять. А мені пофіг я роблю по-своєму. Коли вони всі зранку сидять в городах з 5 до 9 ранку - я сплю, висипаюсь. Неспішно готую сніданок, одягаю купальник і йду на город. В жару мошки немає. Ніколи нічим не кроплю і не поливаю. Урожай вибираю величезними корзинами, ящиками і мішками. Минулого року фітофтора з´їдала у всіх листя помідор. Всі сусіди кропили-кропили, бігали над ними бігали, ще і до мене заглядали, що все листя чорне. Я звісно нічим не прискала, я прискане можу купити в супермаркетах. Ні у кого не було помідор, а в мене такий урожай, що не було куди дівати.
Смійтеся.
Угу
Бабкасадит, мамка нанимает людей для обработки. Вы дрыхните до 9 и иногда бродите по огороду в купальнике позагорать.
Маю натхнення• 28 мая в 08:15
Ответ дляЛагшмивара
Если есть удобрение и полив, а не просто клочок земли. Дождя бывает и по два месяца нет, лет 20-30 назад таких засух не было, как и жары под 40.
На Півдні буває і 4 місяці без дощів влітку
Маю натхнення• 28 мая в 08:16
Ответ дляНиф_ниф
Оце мої здобутки))
Краса!
Проня_Прокоповна• 28 мая в 08:16
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
очень даже обрабатывали.
и выживали за то, что из дома вещи на базаре стояли продавали и книги
АсобеннАя• 28 мая в 08:16
Ответ дляНиф_ниф
Так ви не прискали, а тоді чим з фітофторою боролися?
Разводила 2 порции брехни на ведро воды и опрыскивала языком налево и направо.
Проня_Прокоповна• 28 мая в 08:18
Ответ дляЖелезобетон
сколько гектаров у него огород?
Маю натхнення• 28 мая в 08:20
Ответ дляпу_пугренчик
Видно, что вы сильно разбираетесь.
Свинячий навоз попале всю городину, спробуйте. Та і який в свинячому толк, якщо там нема нічого цінного? І своїм можете з таким успіхом удобрити
В кого тако було• 28 мая в 08:21
Не звертайте уваги на цих писак, там пенсіонеркам нічим займатися, вони 1 сотку обробляють, то можна по декілька разів на день все вручну перекопати, пересапати і кожного жучка зловити. А ще мені сподобалася рекомендація такої бабки-агронома, щоб не тратитися на добрива, міняти у сусідів кабачки на гівно))