КонФФетОшка• 28 мая в 11:44
Кто работал фрилансером после найма
Повторили бы?
Усатая полосатая• 28 мая в 11:49
Смотря какой найм. Соглашаюсь, но у меня проектная работа, я комбинирую
Ковбой Хагис• 28 мая в 12:13
Мечтаю о найме, но он мне не светит
Фрилансер - это сегодня пусто, завтра густо и эти качели за много лет так надоели(((
Броніки для Моніки• 28 мая в 16:29
Кожному своє. Хто більше цінує стабільність, той повертається в найм. Кому важливіша свобода, буде фрілансити. Я відношусь до 2 категорії. Хоча спочатку було напряжно через невизначеність. Хотілось гарантій, що не залишусь без ґрошей, бо дуже тривожилась. За останні роки навчилась спокійніше витримувати невизначеність, і більше довіряти Богу (або життю, простору, происходящему як вам зручно).