Инста_Богиня• 29 мая в 12:53

Дівчата у кого постійно налиті, або болять груди?

Я не вагітна. У мене спіраль.
Маю кісти в груд з все життя, через це кожні пів року роблю узі грудей. Контролюю збільшення вузлів/кіст.
Але у мене постійно ніби як болять груди, як налиті при вагітності.
Тобто коли ходжу/ бігаю не болять, а як притулитися руками - болять
У кого так само?
культУра• 29 мая в 13:01
Гормоны проверьте, иак не должно быть постоянно.

Нічого вдягти• 29 мая в 13:02
У меня перед месячными и во время овуляции как будто тяжелая грудь
Гормоны видимо как то влияют
Админко• 29 мая в 13:03
К врачу срочно. Не хочу пугать, но у моей подруги так себе проявлял рак груди
черная мамба• 29 мая в 13:08
Ответ дляАдминко
вы пост не читали? узи каждые полгода делает автор
автор Инста_Богиня • 29 мая в 13:09
Ответ дляАдминко
У січні була у гінеколога, мамолога, онко гінеколога
Узі пройшла
До якого ще лікаря?
Принцепесочка• 29 мая в 13:10
В мене так. В мене щільна сама тканина залози.
автор Инста_Богиня • 29 мая в 13:10
Ответ дляПринцепесочка
Скажіть будь ласка що робите? Лікуєте?
Принцепесочка• 29 мая в 13:14
Ответ дляИнста_Богиня
Скажіть будь ласка що робите? Лікуєте?
В мене так з дитинства. Особливо нічого. Краще становиться, коли не їм вуглеводи на роблю лімфодрегажні вправи на цю зону.
Грамотний хвіст• 29 мая в 13:17
Ответ дляИнста_Богиня
Узі пройшла
До якого ще лікаря?
Мамолог нічого не призначив? Я була у вересні на перевірці, а пару місяців стало набрякати і трохи боліти, то поїхала знову. Зробили УЗД. Мені призначили краплі, капсули і мазь, пройшло 3 тижні, вже стало краще.

ПлюшкамиБалуюсь• 29 мая в 15:25
Пью Тазалок (назначила гинеколог). Все прошло, но пить длительно. Хороший состав, почитайте
размахер• 29 мая в 16:00
У мене також. Гінеколог призначила Брестажин. Мене від нього нудить (. Два місяці тому у мамолога відкачували рідину з великих кіст. Призначили таблетки від підвищеного пролактину і Циклінум. Особливого ефекту поки не відчуваю.
автор Инста_Богиня • 29 мая в 16:02
Ответ дляГрамотний хвіст
У мене спіраль яка має «пригнічувати» такі болі. Порадила заманити спіраль, бо вже мабуть вона не дає ефекту
Грамотний хвіст• 29 мая в 16:30
Ответ дляИнста_Богиня
У мене теж спіраль, Мірена, 3 роки. Але написала як є.