Українська Мрія• 29 мая в 13:04
Це вже скрізь в ресторан меню не печатають?
Чи лишились якісь старовєри?
Блін, я так не хочу.
Я не так часто ходжу в ресторан, я взагалі не хочу телефон брати до рук.
Завжди любила вдвох з чоловіком сісти і полистати меню. Разом вибрати. Поки чекаємо замовлення, я можу собі щось на наступний раз запримітить.
Навіщо нас всіх так підсаджують на ці телефони навіть в таких дрібницях.
За останні пів року була разів 6 в ресторанах, скрізь треба ті довбані коди сканувать. Буває ще й зв´язок не дуже, крутить те кільце. Зло бере мене якесь.
І справа не в прогресі.
Невже не можна лишить вибір
"Ви по коду переглянете меню чи принести роздруковане?!"
Блін, я так не хочу.
І справа не в прогресі.
Невже не можна лишить вибір
Бабуся мороз• 29 мая в 13:06
ну так і розрахуватись можна карткою.. без телефона вже нікуди
Запароленое одеяло• 29 мая в 13:07
Ответ дляБабуся мороз
А готівкою теж не варіант вже?
Чи фізичною картою?
Прям нікуди
Чи фізичною картою? Прям нікуди
А я женатая• 29 мая в 13:07
мне тоже неудобно с телефона
тем более выбирать
условно выбрал что-то, ушел в другой раздел, вернуться назад и перевыбрать уже неудобно. окинуть взглядом сразу пару больших страниц невозможно
заведения сами снижают заказы
тем более выбирать
заведения сами снижают заказы
Бабуся мороз• 29 мая в 13:08
Ответ дляЗапароленое одеяло
А готівкою теж не варіант вже?
Чи фізичною картою?
Прям нікуди
Чи фізичною картою? Прям нікуди
ні, не варіант..ще й налічку знімати в банкоматі
Дрібка щастя• 29 мая в 13:08
И я люблю старое доброе меню, где спокойно полистать и не в экран всматриваться
Успокойся_Успокойся• 29 мая в 13:08
Це питання із серії навіщо нас на машины підрахувати, так круто пішки ходити. Автор це називається прогрес, ви підсадилися на прокладки або менструальну капу, а не сіно, можете подзвонити з будь якої точки, а не голуба відправити, ох ці мені стогони..
Запароленое одеяло• 29 мая в 13:09
Ответ дляБабуся мороз
Ну то сидіть вдома
БеллаДонна• 29 мая в 13:09
И меня бесят эти коды. Не хочу я сидеть и пыриться в маленький экранчик, где ничего толком не видно. Еще и сайты через сраку у многих(((
Українська Мрія
• 29 мая в 13:09
Ответ дляБабуся мороз
А я не хочу карткою. І рідко карткою. І взагалі є фізична карта, не потрібно і телефон
БеллаДонна• 29 мая в 13:09
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вы дура?
Бабуся мороз• 29 мая в 13:10
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну то сидіть вдома
я то як раз і не сижу вдома.. мені проблем нема вибрати що собі поїсти та розрахуватись
Українська Мрія
• 29 мая в 13:11
Ответ дляА я женатая
мне тоже неудобно с телефона
тем более выбирать
заведения сами снижают заказы
тем более выбирать
заведения сами снижают заказы
Це правильно підмічено.
В меню палець підложив під потрібну сторінку і вернувся назад. Як мені запам´ятовувать назви?
При замовленні знов шерстить всі сторінки.
Чорті шо
Я тут Живу• 29 мая в 13:11
Ответ дляЗапароленое одеяло
А готівкою теж не варіант вже?
Чи фізичною картою?
Прям нікуди
Чи фізичною картою? Прям нікуди
Нал всячески пытаются искоренить. Последние года 2 весьма активно, делается все чтобы было неудобно/ невозможно.
Українська Мрія
• 29 мая в 13:11
Ответ дляЛисичкаСестричка
Дають на вимогу
Нам скрізь казали у них нема
Запароленое одеяло• 29 мая в 13:12
Ответ дляЯ тут Живу
Ага і з прям ресторанів починають… там найбільше налу крутиться
чооорного
Українська Мрія
• 29 мая в 13:12
Ответ дляБабуся мороз
На щастя чи на біду, у нас основні гроші на розходи - готівкв.
І я це люблю і з жахом розумію, що не далеко ті часи, коли її взагалі не будемо тримати в руках
Шальная коклетка• 29 мая в 13:13
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нам скрізь казали у них нема
Интересно, а есть какие-то правила вообще у заведений общие? Где прописано четно, что необходимо наличие меню в обычном виде.. За границей тоже так? Тоже нет обычного и оплаты налом?
Встидаюся запитать• 29 мая в 13:13
В гарному дорогому ресторані завжди буде меню і винна карта. А от в деяких закладах траплялися такі замусолені меню, що гидко було р руки брати, апетит пропадав від уяви, скільки рук перелапало ті сторінки. Набагато приємніше і зручніше зак´юарити та спокійно погортати в телефоні.
Я тут Живу• 29 мая в 13:13
Ответ дляЗапароленое одеяло
чооорного
При чем тут рестораны, оглянитесь вокруг.
Українська Мрія
• 29 мая в 13:15
Ответ дляДрібка щастя
Та хоч би десь від цих екранів відпочить.
Хіба хочеш, мусиш!
Мания-Величия• 29 мая в 13:18
Наверное это потому что цены часто меняются, и изменить на сайте/в приложении гораздо быстрее и дешевле, чем печатать новые меню. Ну это мое предположение
Джинци на Флісі• 29 мая в 13:19
Ресторанов без меню не видела. Но балдею, что с телефона могу отменить заказ еды в садике ребенку, включить подогрев или кондиционер в машине, посмотреть даже был ли мой кот на горшке
Жена брата Админа• 29 мая в 13:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Готівка - це особиста фінансова свобода, а картки - залежність від сумнівних вимог фінмоніторингу і недосконалих алгоритмів ШІ.
БджілкаМайяUA• 29 мая в 13:24
Ответ дляУспокойся_Успокойся
У вас интересно очень работает логика
Автор, я тоже люблю листать бумажное меню. Дают, если попросить. А вот заказывать не против онлайн)
Українська Мрія
• 29 мая в 13:25
А ще такий прикол чули?
Кажеш, телефон сідає, тобто фізично ти не можеш тратить останні відсотки на замовлення. Пропонують павербанк. Ти такий, о чудово. А вкінці кажуть за оренду паувера 500 грн.
Занавес