Престидижитатор• 29 мая в 17:45

Сильпо работа в офисе Киева

Кто работал или работает, отзывы хотелось бы услышать
сЛАдКОежКА• 29 мая в 17:47
Що вас цікавить? Там багато відділів. Люди роками працюють

Кондуктор трамвая• 29 мая в 18:23
Норм контора
Клептоманка• 29 мая в 19:03
Знайома вже років 13 в ЗЕД, неначе все ок
автор Престидижитатор • 29 мая в 19:28
Ответ дляКлептоманка
ух ты.. супер, дякую. А підкажіть будь ласка, чи онлайн вона зараз працює? мені дуже важливе це питання
Клептоманка• 29 мая в 20:40
Ответ дляПрестидижитатор
Написала мені, що гібридний графік, у неї, є ті, хто онлайн.
автор Престидижитатор • 30 мая в 02:16
Ответ дляКлептоманка
дякую за відповідь!)
Шальная коклетка• 30 мая в 19:17
Я в 2020 році влаштувалася на роботу в лікарню, дівчина Наталя, що працювала до мене, влаштувалася на найнижчу посаду в бухгалтерію в сільпо, типу помічника якогось, за півроку вона вже сиділа на певній ділянці, ми періодично спілкувались, то вона була у захваті, я вже давно не працюю в лікарні, але від дівчат знаю що Наталя досі працює в сільпо і її все влаштовує (бо їй пропонували повернутися не так давно)
автор Престидижитатор • 31 мая в 14:21
Ответ дляШальная коклетка
ой, дуже дякую за ваш відук🫶