ЖивунаБагамах• 30 мая в 22:44
Как похудеть, если не любишь овощи в виде салатов?
Гостра на язик• 30 мая в 22:45
- Полюбить овощи в виде салатов
- Полюбить овощи не в виде салатов
Вилами по воде• 30 мая в 22:46
Їжте запечені овочі, рагу, запіканки овочеві, заморожену суміш на пательню+соус будь-який, супи-пюре овочеві
жижифреймут• 30 мая в 22:50
А нащо сплати,сама їх не дуже. Просто кладу в тарілку огірки,Чері,листя салату,петрушку,перчик і жую з яйцями чи котлетами
Баба Йога• 30 мая в 23:17
Просто не їсти солодкого, здоби, смаженого для початку. Відварна курка чи навіть нежирна свинина з гречкою. Я люблю овочі, але і зимою худла.
Кудесница_с_пургеном• 30 мая в 23:30
Я взагалі останнім часом салати рідко готую. Просто ріжу шматок капусти собі, наприклад, і жую) Мені навіть так більше подобається)