Мамина корзиночка• 31 мая в 00:48

Кто уже попробовал мороженое Рошен? Жаль продается только в фирменных магазинах

Я туда не захожу. Стоит ради мороженого туда переться? Как вам?
Ума Палата• 31 мая в 00:49
Мало того, можете прийти і побачити пустий холодильник)
Як ми в суботу)

Голова колгоспу• 31 мая в 00:51
Я не люблю морозиво і не їм. Але мені цікаво, яке в Рошені) Ажіотаж спаде і хочу спробувати в стаканчику. Інше взагалі їсти не можу, тому і пробувати не буду.
годовасик• 31 мая в 00:57
Нет, и не буду
Мороженная курица• 31 мая в 01:04
Оно обычное
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 мая в 01:07
Я люблю морозиво, але не засолодке. Більшість, на жаль, не такі. Що з Рошеном в цьому плані?
Гуляю босоніж• 31 мая в 01:16
По 59 грн дорого
Закусенец• 31 мая в 01:24
Люди наче подуріли, то кекс Рошен розгрібали на паску, тепер морозиво

Баррикадница• 31 мая в 06:01
Ответ дляЗакусенец
Ну кекс у них очень вкусный
Файна цьоця• 31 мая в 07:57
Самое обычное. Без вау эффекта. Дороговато как по мне.
Несу пургу• 31 мая в 08:09
Нема що робить, полювати на якусь хімозу
Вишиванка• 31 мая в 08:22
Саме морозиво звичайне, але подобався сам шоколад зверху. Шар товщий, ніж на звичайних ескімо. Ну і на смак відрізняється від тої глазурі
Нехай щастить• 31 мая в 09:09
Ответ дляГолова колгоспу
Я спробувала. Саме звичайне
БершкомангоЗар• 31 мая в 20:23
Ответ дляГолова колгоспу
Смачне. Шкода що мало завозять.