Нічна ненажера• 31 мая в 12:41
Яку фольгу краще в котячу іграшку?
Звичайна для запікання не сильно шелестить, можливо десь продається більш підходяща? Якщо тут є люди, які самі роблять котячі іграшки, порекомендуйте "правильну" фольгу, будь ласка. Потрібно не багато, іграшка розміром з пивну банку.
Дружная семейка• 31 мая в 17:47
Не вздумайте. Если кот игрушку распотрошит и фольгу Вашу сожрет, Вы экстренно побежите оперировать, иначе она порежет все жкт. И то если успеете.