Домашня Зюзя• 01 июня в 18:03
Що відповідати чоловікам на СЗ про роботу
Сиджу на СЗ, через одного питають чим займаюся. Тільки напишу, що касир в атб, одразу втрачають інтерес та зливаються. Наче я якась безробітна та шукаю спонсора
Можу брикнути• 01 июня в 18:52
Я так зі своїм там познайомилась - я касирка АТБ, він охоронець АТБ (ну, так ми всім казали). Я вчитель, він військовий насправді
Черговий по кухні• 01 июня в 18:59
Ответ дляЗяблик протестант
Сколько общалась никого не смущало что я уборщица. Нормального вообще не должно это волновать
Нормальний чоловік (та й жінка) шукають свого рівня і зі своєї пісочниці. І так, рівень людини, освіта і інтереси важливі.
Зяблик протестант• 01 июня в 19:00
Ответ дляЧерговий по кухні
Нормальный ищет любимого близкого человека, а недоразумение выбирает из своей песочницы😂
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:01
Ответ дляЧерговий по кухні
На сайті знайомств? Не в офісі, не серед друзів? Ну я от думаю якби мені треба був чоловік з атб, то я б шла на сайт знайомств? Якась дивна логіка. Мені здається там шукають якраз тому, що в своїй пісочниці знайти не можуть
Черговий по кухні• 01 июня в 19:03
Ответ дляЗяблик протестант
Нормальна розумна людина шукає близьку людину зі свого рівня. Бо окрім сексу ще треба про щось говорити. Ну може, звісно, це не всім потрібно
Апофиозная• 01 июня в 19:06
Ответ дляДомашня Зюзя
Они кто? Может вы пишете крутым чувакам,и они сливаются. Есть там что-то попроще, типа учитель, электрик
Зяблик протестант• 01 июня в 19:08
Ответ дляЧерговий по кухні
Про что говорить про работу, у вас тем других нет? У нас всегда есть о чем поговорить. Такую чушь которую какую вы написали я еще не слышала😂
Шотуткоїться?• 01 июня в 19:10
Ответ дляДомашня Зюзя
Чому це я троляка? Я жінка 42 років, працюю касиром. Чи це щось космічне і неможливе? Ви така дивна
Кажіть ’працюю з грошима’.
Пишу з калідору• 01 июня в 19:11
Ну не цінять у нас таку роботу. Роботодавець не цінить, що вже про інших.
Черговий по кухні• 01 июня в 19:12
Ответ дляЗяблик протестант
Про роботу прибиральниці? Навряд.
Про свою роботу і про роботу чоловіка нам завжди є що обговорити.
Звісно, зараз купа людей, які виїхали, змушені робити на некваліфікованих роботах і це їх ніяк не характеризує.
Але в звичайному житті довгострокові відносини людей з різними життєвими інтересами - то таке...
Автопортрет нурофена• 01 июня в 19:14
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую вам, значить мені так попадаються. Наче жива цікава розмова, а після відповіді на питання одразу якось змінюється розмова
Автор меняете работу или снижайте планку
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:14
Ответ дляАпофиозная
Ви така дивна, чому мені має підходити вчитель чи електрик? З яких пір жінку оцінюють за роботою? Ви навіть не запитали, як я виглядаю. Мабуть в нас таке суспільство спотворене
Автопортрет нурофена• 01 июня в 19:16
Ответ дляАпофиозная
Наверное учитель тоже не захочет
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:16
Ответ дляЧерговий по кухні
Про роботу прибиральниці? Навряд.
Так вона написала, що прибиральниця закордоном. Може в неї 2 вищі освіти і вона в Україні мала власний бізнес. В мене сестра з 2 вищими освітами та 3 іноземними мовами заміжня за дальнобійником, прекрасно живуть, він забезпечує повністю, вона кинула роботу і сидить з дітьми. Дурня якась
Най хоч раз• 01 июня в 19:17
Автор, может пишите просто кассиром, а то кассиром в атб как-то правда не очень читается
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:18
Ответ дляНай хоч раз
Це найшвидша робота, яку я отримала як впо. Якось не думала, що мені це завадить знайти чоловіка
Автопортрет нурофена• 01 июня в 19:18
Ответ дляДомашня Зюзя
Ну наверное ваш минус работа кассиром ваша красота не перекрывает, но я вам не верю
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:19
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Та вони мабуть хочуть і гарну, і багату
Автопортрет нурофена• 01 июня в 19:21
Ответ дляДомашня Зюзя
Та вони мабуть хочуть і гарну, і багату
А вы что бедная? Вы кем ранее работали? И да выезжайте заграницу, тут мужики не переборчивые
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:34
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Працювала в офісі
Автопортрет нурофена• 01 июня в 19:35
Ответ дляДомашня Зюзя
Працювала в офісі
Кем ? Так ищите работу в офисе, и всем говорите что ищите работу?
Заліковий троль• 01 июня в 19:37
Ответ дляДомашня Зюзя
Нет. Я всегда только там знакомлюсь. Неважно работаю я инженером, продавцом или уборщицей. Впервые 20 лет назад там зарегилась
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:44
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я економіст за освітою
Апофиозная• 01 июня в 19:46
Ответ дляДомашня Зюзя
А как женщину оценивают? Работа это статус и деньги. Ну в средневековье женщины не работали, то их нельзя было оценить по этому пункту. А по деньгам,папиным или маминым, очень даже
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:46
Ответ дляАпофиозная
Нащо мені альфонс?
Зяблик протестант• 01 июня в 19:47
Ответ дляЧерговий по кухні
Про роботу прибиральниці? Навряд.
Ну вы судите по себе только и о работе можете поговорить, мы об этом не разговариваем и я уже три года не работаю, а вас заклинило на этой работе. Не повезло больше в жизни ничего не видите и не знате😂
Апофиозная• 01 июня в 19:47
Ответ дляДомашня Зюзя
Нащо мені альфонс?
Вы сами хоть знаете,кого ищете? Каким должен быть кандидат
Домашня Зюзя
• 01 июня в 19:49
Ответ дляАпофиозная
Нормальною людиною. Я ж не збираюся до пенсії працювати в атб. В мене є професія. Як мене ця робота характеризує?
Апофиозная• 01 июня в 19:54
Ответ дляДомашня Зюзя
Никак не характеризует. У меня две знакомые работают в АТБ. Потому что рядом с домом, потому что найти другую работу сложно и надо как-то выживать. И вообще они привыкли и им нравится. А с другой стороны нафига вы им отчитываетесь, они залётные дрочеры во сновном. Я пару лет сидела на сз. Шоб ещё всякому чучелу, которого я ни разу не видела и не увижу докладывать. У меня тогда одноразово был отпуск почти 2 месяца. Так один черт чуть не вешался, пытался узнать кем я работаю,что у меня такой отпуск. А сам предлагал встретиться на парковке, километров 30 от меня