Кудесница_с_пургеном• Изменено 02 июня в 14:18
Підкажіть, будь ласка. Відкриття аквапарку RIVIERA CLUB в Ірпені
В Ірпені активно триває будівництво нового масштабного комплексу водних розваг — аквапарку RIVIERA CLUB. За оновленою інформацією від інвесторів проєкту, відкриття аквапарку в Ірпені заплановане на червень 2026 року. Після запуску він стане одним із найбільших відкритих аквапарків у Київській області та новим центром сімейного відпочинку для мешканців регіону.
Дівчата,хто поруч живе,реально будується?
Кудесница_с_пургеном
• 02 июня в 14:19
Ответ дляЯ натуралка
Класс поеду
Когда??
Пишуть,що в червні відкриття)
Я натуралка• 02 июня в 14:19
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Пишуть,що в червні відкриття)
Уже Червень
Репетиторша• 02 июня в 14:23
Не буде в червні відкриття. Гірки майже готові, але кругом ще розруха.
Кудесница_с_пургеном
• 02 июня в 14:23
Ответ дляРепетиторша
Дякую
Домашка• 02 июня в 14:25
ну синюю горку они с прошлого года смонтировали. но выглядит все пздц как неудобно. подъезд к нему создаст коллапс на районе. открытие перенесли на сентябрь, но мало верится