Инстагра_мерша• 02 июня в 18:05

навіщо посудомийка?

ми вдвох з дочкою. за день не багато тарілок. якщо мити посуд ввечері - то це 5 хвилин, з витиранням і складанням 10 хв.
навіщо використовувати посудомийку?
в мене от зараз в раковині 5 тарілок, вилки і ложки. і що на це крутити посудомийку?
Ну що ви, мамо!• 02 июня в 20:19
Вы никогда в жизни так хорошо не помоете посуду, как посудомойка. Вы же моете водой 70°

Ну що ви, мамо!• 02 июня в 20:21
Ответ дляЯ не Тролль
Я тоже с дочкой живу
Раз в три дня запускаю
Если готовлю, раз в два дня, руками не мою лет 15 …
Мы с мужем вдвоем живём, через день запускаю. Когда приезжаю к сестре, которая живёт с дочкой и у них нет посудомойки, то на мытьё посуды трачу 40-60 мин в день. Та ну нафиг
Перекус беру завжди• 02 июня в 20:26
а кастрюлі сковородки чашки? поскдомийка миє офігенно
Шиворіт навиворіт• 02 июня в 21:01
Ответ дляТрільчиха
Ага ага
Не всі ж мають такі хвороби як ви
В мене теж дієта але щоб без сковорідки
Ну тут уже звиняйте ви всіх переплюнули
До чого тут дієта
Я собі полегшила життя - замість смажити печу. Це смачно, швидко, ще й корисно. І жир вимивати потім не потрібно.

Я навпаки намагаюсь довести що всі різні, і не у всіх є потреба в чомусь, і не всі їдять однаково
Шиворіт навиворіт• 02 июня в 21:02
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви ж самі писали, що обідаєте в школі/ на роботі. Ви ж надіюсь не будете переконувати, що посуд, який помитий вручну в столовій, так само безпечний?
В кафе ходите, десь в гості і самі, і до вас приходять.
Він там одноразовий. Паперовий одноразовий.
В школі в контейнерах.
Стервочка• 02 июня в 21:07
ну вы не понимаете, мойте вручную.
Я понимаю зачем, у меня посудомойка.
Птиця Говорун• 02 июня в 22:03
Она, конечно, не нужна, если вам не жалко своих рук и времени. Мне жалко даже минуту жизни потратить на такое неприятное занятие.
Тоже вдвоём с дочкой живём, каждый вечер машинку запускаю.

Вы стиралкой пользуетесь? Там тоже ручками у вас не долго получится, если каждый день стирать)))
Пургену мне• 02 июня в 22:14
Зачем стиральная машина? Можно руками
Зачем пылесос? Можно веником
Зачем печка? Можно на костре
Зачем унитаз? Можно в ведро
Зачем холодильник? Можно в погреб
Зачем бойлер? Можно в кастрюле
Зачем смартфон? Можно письмами
Зачем лифт? Можно по лестнице
Зачем авто? Можно пешком
Зачем фен? Можно на солнце
Список бесконечный
Потужна махіна• 02 июня в 22:20
Ответ дляУдачная
Кастрюлями, сковородками, терками и прочим не пользуетесь.
Почему-то все, кто типа против, только про тарелки-чашки-ложки пишут.
Будет пмм - будете удивляться как без неё жили. Столько лет. У Вас посуда станет намного чище, вся. И мойка чище будет. И руки красивее. И нервы у дочки будут здоровее, без маминого гавканья: почему посуда не помыта.
Все мы разные. Родители живут в моем доме с 22го года. Там кухня с посудомойкой. Не пользуются. Мама говорит, ей проще руками. Я запускаю раз в пару недель , когда приеду, что б трубки не пересыхали

Потужна махіна• 02 июня в 22:21
Ответ дляАлгонавт
Дивно, що у вас самі тарілки де каструлі чи пательні?
Я сковородки мою руками, они очень быстро цбиваются в пмм
Позаземний розум• 02 июня в 22:43
Ответ дляSo_so
100%, как раньше люди жили и нормально, а сейчас уже для двух человек им посудомойка, стиралка, пылесосы разные, неужели сложно за 2 людьми веником подмести.
Нормально жили. Була спеціальна людина, яка віником все замітала - дружина називалась. Тепер жінка має платити податки. А так... Якщо якість не може значення, то можна і віником. Пам´ятаю в дитинстві дивувалась, чому у друзів одяг такий постійно брудний. А все просто - їх матерями не потрібна була пральна машина)
Позаземний розум• 02 июня в 22:54
Ответ дляОхиИВздохи
Вдвоем с дочкой - не стоит..верю..а вот если мужика проглота то надо)
Справді? Після моєї за день тільки чашок десяток.
Позаземний розум• 02 июня в 22:57
Ответ дляВпораюсь зі всим
Для цього використовується єдина чашка яка миється. Навіщо їх десяток? Випила, сполоснула, поставила на сушку. Все.
В потім розказуєш, що посуд не брудниться в не використовуються. Бо у мене чашками вся верхня корзина забита. Якщо плата чай і в посудомийку. Але так, чашка не одна) власне для цього чашок і купила
Позаземний розум• 02 июня в 23:06
Ответ дляШиворіт навиворіт
Саме так.
Я вище писала, що на дачі посудомийку в мене є.
Мию після гостей зазвичай.
Поки зчистиш, розставиш, почекаєш, розставиш.
Той самий час. Тільки посуд потрібно зібрати. Щось засохне вже.
Одну тарілку мити не будеш.
Ну якщо ставити в посудомийку промитий посуд то, звісно, такий собі гаджет. А так то нічого не ’чистять’ - хіба великі шматки і залишки. І тим більше навіщо чекати посудомийку?
Птиця Говорун• 02 июня в 23:11
Ответ дляПотужна махіна
Ну насколько быстро, не за несколько же раз?
Потужна махіна• 02 июня в 23:13
Ответ дляПтиця Говорун
Максимум за год в хлам. У меня дорогие сковородки, они живут намного дольше без пмм
Птиця Говорун• 02 июня в 23:18
Ответ дляПотужна махіна
У меня так же. Мне себя жальче, чем сковородки, даже дорогие. Раз в год-полтора выбрасываю
З горіха зерня• 02 июня в 23:40
Экономия воды
Весела пiсенька• 02 июня в 23:49
Ответ дляПерекус беру завжди
А форми скляні для випічки? Тільки курку з картоплею запекла. Та я той жир руками ніколи не відшкребу до такого блиску. А вази скляні? Їх руками не дістанеш вимити нормально.
А води в 10 раз менше, ніж руками бовтатися.
Нєнє. Посудомийка миє, пралка пере, роботу пилососить. А я думаю коли нарешті я навчуся продукти замовляти так, щоб їх в квартиру приносили.