Нервогенератор• 02 июня в 20:11

Девочка со СМА станцевала на выпускном во Львове

Кто видел эту новость? Какое ваше мнение? В комментариях все осуждают тех родителей выпускников, которые были против участия этой девочки в танце. К слову, она ни дня не училась в школе.
Посмотрела видео и тоже не понимаю, зачем ее было тащить портить выпускной вальс детям? Девочка на швл, лежит как овощ в коляске, которую катал вперед назад один из выпускников впереди всех танцующих. Такэээ… Ну мама этой Софии, так зовут девочку со СМА, сделала на этом пиар по всем каналам
А вы как думаете, нужно было ее тащить на этот вальс?
Результат:
вже голосів: 134
57 (42.54%) Нет,без нее пусть бы танцевали
48 (35.82%) Да, она должна была танцевать
29 (21.64%) Свой вариант, ответы
Файно Замало• 02 июня в 21:01
Ответ дляНервогенератор
А что, все зря? Спонсоров не прослезились и не откликнулись?
Я вам підкажу, безкоштовно. Йдете в дитбудинок, всиновлюєте хвору дитину і потім по спонсорам ганяєте щасливо, і всі вам гроші дають. Ото заживете

Мороженная курица• 02 июня в 21:01
Ответ дляБорисфенка
Я знаю, що це страшно.
У всіх одне питання - чи потрібно це було самій дівчинці, чи змогла вона хоч щось навколо себе побачити?
Те, що потрібно було агресивним батькам, і так ясно. Однокласникам, в принципі, байдуже - діти танцювали, мигцем кинули оком на нещасну дівчинку, що це їй дало, неясно.
Вище правильно сказали, мама любою ціною хотіла привернути увагу до своєї хворої дитини.
Ну и умничка что обратила на нее внимание. Может подключатся нужные организации и облегчат девочке жизнь
Пишна молодиця• 02 июня в 21:01
Ответ дляНервогенератор
Как она высказывается с трубкой в горле?
А висловлюються тільки словами ?
Ну натякну - ви зараз пишете наприклад
автор Нервогенератор • 02 июня в 21:01
Ответ дляПишна молодиця
Як нездатність говорити впливає на здатність думати ?
Он у вас говорити виходить а думати не дуже
Так в как она училась, если ни говорить ни двигаться не может? Как оценивали ее знания?
Борисфенка• 02 июня в 21:01
Ответ дляОмлетик
у неї немає іншого життя, уявляєте?
Це не тимчасовий стан, а постійний стан жити з трубкою. То що вона має робити?
Чому люди з обмеженим інтелектом не соромляться цього, а дитина з трубкою має соромитись і обмежуватись лише своєю квартирою?
Хто і де сказав про обмеження квартирою???
Я кажу, що дитина мала право і бажання побачити випускний вечір і випускний бал.
Але мамі цього було мало, зручно влаштувати дитину десь з гарним обзором недостатньо, треба ще лежачи потанцювати. Що це дало доньці????
Ви мене не чуєте. Я вважаю, що це зайва жорстокість до хворої дитини, бо ваша борня за права человеков зайшла далеко, але кому то цікаво?
Не зацілована• 02 июня в 21:01
Ответ дляMs. Iphone
Слушайте, ну что вы несёте...
Та вона правду каже. Що не так?
Пишна молодиця• 02 июня в 21:02
Ответ дляНервогенератор
Пишна молодиця• 02 июня в 21:02
Ответ дляБорисфенка
Сидячи в толерантній Європі ….
Омлетик• 02 июня в 21:03
Ответ дляБорисфенка
хто ви така, щоб визначати, що і як хтось має робити? Чому ви взяли на себе відповідальність, вирішувати, що буде краще чужій дитині, ви за своїми дивіться. Буде у вашої дитини випускний, то вам мають сказати, як його відсвяткувати? Ви ж звісно так і зробите?

Борисфенка• 02 июня в 21:03
Ответ дляНе зацілована
Для вас подивитися це краще, ніж взяти участь? Зазвичай, навпаки....
Ви колись пробували танцювати лежачи на каталці? Я вважаю це знущанням над дівчинкою-інвалідом, перестаралися під соусом благих намірів.
Пишна молодиця• 02 июня в 21:04
Ответ дляБорисфенка
Самовпевнено пишете в своєму то віці
Фантазерша• 02 июня в 21:04
Ответ дляБорисфенка
Це не було спонтанно, що її привезли і перший хлопець, що йшов повз, почав її крутити. Вам сто разів написали — то є бажання самої дитини. У фейсбуці є мама, запитайте номер телефону, і дівчина Вам відповість.
Борисфенка• 02 июня в 21:05
Ответ дляОмлетик
Тема про те, хто що думає. Я висловила свою думку, з танцями перебор.
Ви маєте право на іншу думку.
Файно Замало• 02 июня в 21:05
Ответ дляНервогенератор
Дивись, ти зараз будеш в шоці.
Александер Пол , піди ,почитай про нього, недолуге
Омлетик• 02 июня в 21:05
Ответ дляБорисфенка
хто ви така, щоб вирішувати, що і як краще робити для чужих дітей? Чому ви вважаєте, що ви краще розумієтесь в тому, чого хоче чужа дитина, ніж її мама?
Фантазерша• 02 июня в 21:06
Ответ дляПишна молодиця
Самовпевнено пишете в своєму то віці
И с больными ногами она ещё в придачу
Наизнанку• 02 июня в 21:06
Автор, ти су..чара
Не зацілована• 02 июня в 21:06
Ответ дляБорисфенка
Колектив якраз чудовий, діти танцювали, хлопчик став партнером по вальсу.
Але питання залишається відкритим - що це дало самій дівчинці? Ви б хотіли такої слави на каталці з трубками в горлі посеред площі?
В чому чудовий колектив? Що хотіли викинути дитину зі свята? Один нормальний - хлопець, що запропонував з нею танцювати. І то, не факт, що інші над ним не сміялися. За таких батьків, там і діти не далеко пішли.
Я б в принципі не хотіла бути на каталці, залежною від когось. Тим більше у такому ’толерантному’ суспільстві.
Але якби так трапилося, що я не могла сама пересуватися, звичайно, була б щаслива хоч інколи вирватися на вулицю, в люди, в нормальне життя. Чи була б мені справа до ’слави’? Плювати. Головне, це мої емоції, моє самопочуття
Якщо комусь дискомфортом дивитися на людину на візку - хай закриє очі або відійде в сторону. На відміну від інваліда, він може це легко зробити.
автор Нервогенератор • 02 июня в 21:07
Ответ дляОмлетик
я знаю особисто маму цієї дівчинки, і знаю, як вона ставиться до своєї дитини, і на яку самопожертву заради них йде. І що вона б точно не зробила нічого, щоб сама Софійка не хотіла.
Ви там і близько не стояли б.
В країні, де йде війна і сотні понічевених тіл, мати таке схиблене мислення, як у вас і схожих коменататорів - це дніще.
Удалено администрацией...

Файно Замало• 02 июня в 21:07
Ответ дляБорисфенка
Вашої думки ніхто не питав. Чого ви так збудились?
Пишна молодиця• 02 июня в 21:07
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Життя таких як зазвичай гарно вчить
Чекайте урок
Мороженная курица• 02 июня в 21:07
Ответ дляMs. Iphone
А давайте вас с катетером и калоприемником, например, вывезем на площадь и поснимаем на видео среди нарядных танцующих людей? Как вам? Понравится?
А давайте вас к креслу привяжем и лет 5 никуда выпускать не будем
Чтоб вы автора не бесили
Борисфенка• 02 июня в 21:08
Ответ дляНе зацілована
То в цьому ж і питання - які почуття і емоції отримала сама дівчинка. Нема відповідей.
Пишна молодиця• 02 июня в 21:09
Ответ дляБорисфенка
От вам завдання - все одно фронт тримаєте далеко
Можете отримати відповіді , якщо їх зрозумієте
Remensa• 02 июня в 21:10
Було б добре в таких темах знімати анонім з автора, щоб всі бачили. А то сцикливо сховалась і строчить.
Борисфенка• 02 июня в 21:10
Ответ дляПишна молодиця
Я не думаю, що дівчинка здатна відповісти, її стан достатньо важкий.
Пишна молодиця• 02 июня в 21:10
Ответ дляБорисфенка
Ще одна доросла тьотя з претензією на інтелект

А ви зараз говорите чи пишете ?
Наизнанку• 02 июня в 21:11
Ответ дляФантазерша
Чим заважав цей танець нормотиповим дітям? Хай 5 хвилин її у візочку покрутили, то це так багато і це зіпсувало свято інших? Ви думаєте, її батькам не хотілося частиною свята бути? Майте хоч якусь людяність.
У мами цієі дівчинки двоє дітей з таким діагнозом. Батько їх відомий судинний хірург. Мама повністю посвятила своє життя цим дітям. Плавання, малювання і т.д. І не дай Бог комусь спіткати їі долю. Люди якісь як тварі безсердечні
Не зацілована• 02 июня в 21:12
Ответ дляБорисфенка
Те, що мама здатна на все, ніхто не сумнівається.
В нашій родині є хлопчик 14 років з дуже важкою формою ДЦП, навіть голову не тримає і харчується через зонд. Всі роки триває суперечка - є у дитини інтелект чи ні.
Те саме з цією дівчинкою - вона знесилена хворобою, на ШВЛ, але що вона хоче чи може, маму не цікавить, мамі треба вальс. Однокласники сказали - ну хай буде вальс. Комусь стало легше?
Ви ж наче розумна. Принаймі інколи буваєте. Хіба за вашою дитиною у сім´ї можна судити про всіх? Почитайте за Стівена Хокінга, який не міг говорити, був паралізована й у візку, у нього текла слюна і на думку альтернативно обдарованих порадниць він був ’овочем’. Ви просто почитайте який у нього при цьому був інтелект і як він спілкувався за допомогою синтезатора мовлення.
Зоряний Шлях• 02 июня в 21:12
Ответ дляНервогенератор
Ее одни покатушки в платье не спасут
вас уже тоже ничего не спасет, вы моральный инвалид