Нервогенератор• 02 июня в 20:11
Девочка со СМА станцевала на выпускном во Львове
Кто видел эту новость? Какое ваше мнение? В комментариях все осуждают тех родителей выпускников, которые были против участия этой девочки в танце. К слову, она ни дня не училась в школе.
Посмотрела видео и тоже не понимаю, зачем ее было тащить портить выпускной вальс детям? Девочка на швл, лежит как овощ в коляске, которую катал вперед назад один из выпускников впереди всех танцующих. Такэээ… Ну мама этой Софии, так зовут девочку со СМА, сделала на этом пиар по всем каналам
А вы как думаете, нужно было ее тащить на этот вальс?
Результат:
вже голосів:
57 (42.54%)
Нет,без нее пусть бы танцевали
48 (35.82%)
Да, она должна была танцевать
29 (21.64%)
Свой вариант, ответы
Мороженная курица• 02 июня в 21:35
Ответ дляБорисфенка
Так, і йому, і їй краще було просто посидіти, послухати, можливо щось сказати. Але в силу фізичних обмежень їм обом неможливо танцювати, це очевидно.
Хокінг був дорослою людиною, сидів, слухав, , а дівчинка безпорадна дитина, тому її змусили ’для її ж блага’. Результат вийшов, який вийшов.
Какой результат вышел? Что несколько особо развитых попищали в инете?
Борисфенка• 02 июня в 21:38
Ответ дляНе зацілована
Вам пропонували координати родини вище, дитина може спілкуватися телефоном. Ви можете з перших рук дізнатися. На мою думку - вона була щаслива. Але ви можете перевірити у неї особисто.
Я не спілкуюся з агресивними мамами інклюзивних дітей, маю сумний досвід в німецькому потязі кілька років тому, на мене обіцяли викликати поліцію, але потім ця мама втікала в інший вагон шукати ідеальні умови, коли весь світ має зупинитися, бо вона так хоче.
Сижу_и_плачу• 02 июня в 21:39
Ответ дляMs. Iphone
Неплохо было бы подумать о чувствах самой девочки.
А то мамаша собой любуется, такие как вы - толерантные самолюбовательницы.
А ребенок как чучело на фоне остальных.
И она сама это понимала.
Мать - просто дно
А ребенок как чучело на фоне остальных.
И она сама это понимала.
Мать - просто дно
Ні, діти не розуміють.
Вони розуміють, що проблема є, але не вважають себе не гідними свята, фото. Це звичайні підлітки.
Якщо в родині близбкому оточенні не нав´язали їм комплекси - вони сприймають себе ’звичайними’.
Фантазерша• 02 июня в 21:42
Тут історія цієї родини
Який піар, що ви мелете? Таких дітей близько 200 в Україні. Подивіться на фото: це не лікарня — це дитяча кімната з апаратами. Дівчина навчилася говорити з трубкою.
В курсі діла• 02 июня в 21:52
Будьте добріше. Ніхто нічим не кращий за іншого. Всі діти мають право почувати себе щасливими і якщо це допоможе дитини відчути щастя, що такого страшного?
Без комплексів• 02 июня в 21:56
Немає у мене однозначної відповіді на ситуацію, мама і дитина хотіли випускного, мають право, але на інших фото інші діти зажаті і відчувається напруга. Для всіх їхні діти найцінніші і хочуть найкращого. Ще типу дивно що дитина захотіла саме випускний, а не посидіти на уроках не побачити однокласників.. багато питань без відповідей
Капітанша• 02 июня в 21:59
Ответ дляБез комплексів
«Зажаті», бідолашні бубочки, ото вони настраждалися
Фантазерша• 02 июня в 22:01
Ответ дляБез комплексів
Зайдіть за посиланням і почитайте, в якому стані ті діти і що роблять для них батьки, і багато питань відпаде. Віддати належне треба школі, що вчителі приходили додому і займалися з дітьми.
Без комплексів• 02 июня в 22:01
Ответ дляКапітанша
Я теж мама особливої дитини тому вважаю що маю право висловити свою думку. Всі хочуть для своєї дитини найкращого, всі розумієте
Не зацілована• 02 июня в 22:01
Ответ дляБорисфенка
А з чого ви зробили висновок, що мама Срфійки агресивна?
Я знайшла чимало статей про цю родину і власне сторінку мами на фейсбуці з описом цієї ситуації. Я плакала. Там мамі пам´ятник за життя поставить треба.
А поговорить?• 02 июня в 22:01
а нам точно нужно именно трансов защищать? тут вот больных детей ограничивают в последнем звонке, а мы всё о каких-то трансах беспокоимся.
Фантазерша• 02 июня в 22:02
Ответ дляНе зацілована
І татові, який облаштував дитячу кімнату,як реанімацію - все купивши за власні кошти
Без комплексів• 02 июня в 22:04
Ответ дляФантазерша
Мама на своїй сторінці розповідає що вперше познайомилася з батьками за 2 місяці до випускного, і типу ніхто їх не знав, і там вказує що танець вже був поставлений і ресторан замовлений з листопада.
Борисфенка• 02 июня в 22:05
Ответ дляНе зацілована
Треба, поставте пам´ятник.
Але я щойно прочитала допис, що мама хотіла довести всьому світу, що її донька ’як всі’. Тому організувала вальс для лежачої дитини і замовила ресторан для дитини з трахеостомою. Дитина не могла ні дихати, ні їсти, але мама виконала класичну програму ’Моя донька танцює вальс і святкує в ресторані’.
Навіщо це? Всі навколо зайвий раз переконалися, що дитина не як всі, це очевидно.
Не зацілована• 02 июня в 22:05
Ответ дляФантазерша
У мене склалося враження, що батьки розлучені і мама тягне дітей сама з бабусею (принаймі всі виходи з дітьми на них). Тато наче приймає участь у вихованні, мама дякує ’татові Софійки’. Якщо дійсно розлучені, то для жінки це подвійний удар. Але добре, що тато допомагає хоч якось.
Без комплексів• 02 июня в 22:06
Ответ дляНе зацілована
Можливо, е вона розповідала як виїжджали під час війни і теж не згадувала тата..
Фантазерша• 02 июня в 22:06
Ответ дляБез комплексів
І що? Вона мала ще на батьківські збори бігати, щоб мати право бути на випускному? Вчителі ходили додому та діти є учнями школи. Все крапка.
А поговорить?• 02 июня в 22:07
Одноклассники должны были знать, что в их классе есть такая ученица. Это скрывали?
Без комплексів• 02 июня в 22:07
Ответ дляФантазерша
Я думаю що якби вони іноді ходили в школу та діти до них то не булоб такого скандалу який виник
Не зацілована• 02 июня в 22:11
Ответ дляБез комплексів
Не зовсім так. Вона пише, що на батьківські збори вперше прийшла за два місяці до кінця навчального року. Але в цей же час вчителі, що приходили додому вчити Софійку, інколи передавали їй малюнки, поробки, листівки від однокласників. Тому особисто мені незрозуміло чому батьківський комітет сказав на тих зборах ’чому ми про вас не чули?’ Якщо вчителі носили листівки від дітей, то як їх батьки нічого не чули про дитину з особливими потребами? Зрозуміло, що мама Срфійки не буде ходити на поточні батьківські збори, до них вчителі приходили додому щодня.
Також Софія казала за місяць до тих зборів своїй вчительці, що мріє про свято останнього дзвоника і випускний, що придумала сукню і т.д. Тобто, вчитель явно була в курсі мрії дитини, але чомусь не обговорила це питання з батьківським комітетом.
І тим більше незрозуміла позиція батьків ’ми вирішили, що вас не буде на святі’. Ось це дно. Це ж шкільне свято, дитина нікому б таки не заважала, це дуже жорстоко. Добре, що мама Сашка подзвонила самі Софії і запропонувала , щоб діти станцювали разом. Якби не це, то навіть у школі офіційної частини для дитини не було б.
ФруктЕщеТот• 02 июня в 22:12
Толерантность должна быть обоюдная. Эта девочка испоганила людям выпускной.
Никто и никогда не будет считать ее нормальной. У нее нет будущего. Да, все делают вид, что озабочены ее чувствами и судьбой, но на самом деле всем пофиг. Вернее в данном случае это вызывает только негатив.
Живой труп покатали в коляске. Горе напоказ.
Она была просто строчкой в электронном журнале этого класса.
Не зацілована• 02 июня в 22:17
Ответ дляБорисфенка
Треба, поставте пам´ятник.
Зайдіть на сторінку мами і почитайте як дитина обговорювала випускний з вчителем задовго до батьківських зборів, як казала що то її мрія, що вона продумала плаття...
Ви чомусь вперлися, що то мамі треба.... Вам видніше. Скажіть, а коли мама з бабусею на візках катають цих дітей вулицями міста (просто подивіться фото, щоб зрозуміти наскільки то важко фізично), в басейн, в парк, в музей - то теж мамі треба ? Чи бабусі фітнесу у житті не вистачає? Ви просто не розумієте, що у дітей є певні потреби, у них інтелект як у вашої чи моєї дитини, і бажання такі ж. І ця мама якраз нормальна, вона з усіх сил намагається дати дітям все можливе, а не просто зачинити їх у 4 стінах.
ФруктЕщеТот• 02 июня в 22:17
Ответ дляПишна молодиця
Саме головне що партнер для танцю знайшовся - молода людина а вихована і мудра , а тьоті розмножуватися вміють а думати ні
Приказали-выполнил. Поверьте, он с большим удовольствием держал бы за талию любую из одноклассниц. И нафига семье фотки/ видео сына в танце с чужим инвалидом? Это ж не его сестра.
Не зацілована• 02 июня в 22:18
Ответ дляА поговорить?
Якщо однокласники передавали через вчителя Софійці листівки, малюнки, листи, то значить знали. Але тоді виникає питання чому того не знав батьківський комітет? Чи не хотів знати?
Борисфенка• 02 июня в 22:18
Ответ дляНе зацілована
Я вже прочитала десяток версій цієї події і навіть щойно подивилася відео того печального вальсу.
Сходіть і ви перегляньте.
Бавовна• 02 июня в 22:19
Не знаю де та мама бере сили для життя. Дві дитини в такому важкому стані.
Капітанша• 02 июня в 22:19
Ответ дляФруктЕщеТот
Він в такому віці розуміє, що є речі значно важливіші, ніж «фотки і відео», а ви от в своєму (припускаю що дещо старшому від нього) і досі ні
жінка незаміжня• 02 июня в 22:20
Ответ дляНе зацілована
Навіщо так демонструвати свою обмеженість?
Людина на фото нижче внаслідок прогресуючої хвороби була паралізована. Але ви ніколи не досягнете і однієї мільйонної того, що могла ця людина навіть у паралізованому стані, без можливості вимовити бодай звук.
Цікаво, чого б досягла ця людина, народись вона в бідній родині десь в українській глибинці. Здали б в інтернат і не афішували.
ФруктЕщеТот• 02 июня в 22:20
Ответ дляПишна молодиця
Ну и пусть была бы, на кой переться в центр? Лежи, смотри, никто ж не гонит.
А завтра ей троллейбус захочется вести. Пассажирам понять и позволить?
Не зацілована• 02 июня в 22:21
Ответ дляБез комплексів
Діти напівлежачі, вони не можуть ходити до школи, яка не пристосована до цього. Як мінімум - наші школи без ліфта. Це автоматично унеможливлює підняти таку дитину на 2 поверх... У мене більше питання до класного керівника. Вона ж ходила додому до дитини, носила їй малюнки від однокласників. Чому не організувала похід до Софійки пари однокласників на якесь свято? Можна ж було познайомити дітей. Але у нас чомусь дуже бережуть здорових дітей від інклюзивних.