Краля-Галя• 02 июня в 20:56
Це непорядно з боку подруги?
Подруга розлучилась кілька місяців тому. Десь більше місяця спілкується з чоловіком, ходить на побачення, спить з ним. Він їй дарує квіти кожен раз, але вони не в стосунках. А зараз вона спілкується паралельно ще з іншим, і пішла з ним на каву зараз. Я їй казала, що це не дуже порядно по відношенню до першого чоловіка. А Ви як вважаєте?
Ищу Аленя• 02 июня в 21:30
Ответ дляЧучало яблуні
Так і я про це пишу. Ви мене не читаєте. Я навіть про десяток писала. Але не для всіх це норма. Я не розумію влаштування конкуренції, яка для порадниць є нормою. Автор не розуміє навіщо подрузі ще чоловік, паралельно з першим. Вас це дивує?
Меня удивляет какими глупостями забита ваша голова и голова автора. Больше ничего не удивляет
Ищу Аленя• 02 июня в 21:32
Ответ дляЧучало яблуні
Сходите до этого автора докулопайтесь. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3849043-1
Вот где реально непонятны поливы поведения
Домашня Зюзя• 02 июня в 21:36
Они не в отношениях, значит никакого эксклюзива нет. Хоть с 10 встречаться и спать, да сколько осилит. Пока не договорились о том что пара и все условия - она свободная женщина.
Поліцейський патруль• 02 июня в 21:55
Ответ дляКраля-Галя
Але всерівно якось не правильно, як на мене
А что значил ’Они не в отношениях???’ с чего ВЫ так решили?
Вы себе противоречите.. они не в отношениях, потому она пошла искать другого...
Поліцейський патруль• 02 июня в 21:56
Ответ дляКраля-Галя
Ні, вони не зустрічаються, якщо ми про стосунки говоримо. Лише секс та спілкування
Вот, может они потому и смотрит по сторонам. ищет постоянство
Смячиком• 03 июня в 00:04
Ответ дляКраля-Галя
Першого кавалера
Он ей не муж и она ничего не обязана
Дайте ей погулять