Пилосмок працює• Изменено 08 июня в 14:48
Друг. От так от
Дружимо ми 15 років. І на днях пішли відпочити в бар, після цього друг поліз цілуватися. А була просто в шоці, відштовхула його. Після цього ми сильно посварилися, він сказав, що я йому завжди подобалася як жінка. Я сказала, що 15 років дружили ж без жодних любовних стосунків і натяків. На що він розміявся і сказав, що якщо я думаю що якийсь чоловік буде зі мною дружити без надії на любовні стосунки, то я дурна. Дуже неприємно, що далі не знаю
когдадеЦкие• 08 июня в 14:49
Ответ дляПилосмок працює
Чому
Мужчины не дружат, рано или поздно влезут в трусы
Дуб береза• 08 июня в 14:49
Поддерживаю первый комментарий. Дружбы не бывает между мужчиной и женщиной, если мужчина не гей, а женщина не лесби. У кого-то из них 100% есть интерес (отношения, секс и прочее).
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:49
Ответ длякогдадеЦкие
Я знаю багато прикладів, де суто друзі
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:49
Ответ дляДуб береза
Не погоджуюсь
Мастер Клас• 08 июня в 14:50
Років вам скільки та йому? Чи є у вас пари чи були за ці роки? В нього жінка/дівчина; у вас чоловік? Чи може зараз ви в стосунках з іншими? Та він хотів замутити двіж з вами?
Дуб береза• 08 июня в 14:50
Ответ дляПилосмок працює
Не погоджуюсь
Ну вот ваша ситуация доказательство этому. Ну да ладно.
ЛеньГуглить_правда• 08 июня в 14:50
Ответ дляПилосмок працює
Не погоджуюсь
Ну вы реально дурна. Друг прав. Вам уже и опыт в тему, а вы все равно-нет! Так не бывает
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:50
Ответ дляДуб береза
Але я маю багато прикладів, які доказують зворотнє
Мастер Клас• 08 июня в 14:50
Отака романтика. 15 років мріяти про секс. Якось навіть тягне на кіно. В якомусь таке вже бачила. А він вам подобається?
Дуб береза• 08 июня в 14:50
Ответ дляПилосмок працює
Свечку держали? Не все будут афишировать когда и с кем спали
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:51
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну в нього є і інші подруги, до яких симпатії як до дівчат не має. Він сам про це казав. Тому дружба буває
Плету корзинки• 08 июня в 14:51
Це не ви дурна, а він дурний, що стільки років для чогось зображав дружбу. Ще й підлий, як на мене. Я вважаю - або скажи нормально одразу людині, що ти від неї хочеш, або не мороч голову.
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:51
Ответ дляМастер Клас
Ні. Суто як друг
Мастер Клас• 08 июня в 14:52
Ответ дляПилосмок працює
Я знаю багато прикладів, де суто друзі
Суто друзі? Та бачаться регулярно в живу, а не онлайн? То це секс або був, або буде:-), або хтось точно хоче.
Дуб береза• 08 июня в 14:52
Ответ дляПилосмок працює
Ні. Суто як друг
Сколько вам лет? Что вы в сказки верите. Это вы его как друга воспринимали, а он по-любому таил надежду «когда-то затащу в кровать».
Мастер Клас• 08 июня в 14:52
Ответ дляПилосмок працює
Так а секс в нього є всі ці 15 років?
Анонім Перший• 08 июня в 14:53
Автор, вы очень наивны и живете в иллюзиях. Ваша история тому доказательство.
Дуб береза• 08 июня в 14:53
Ответ дляМастер Клас
Так а секс в нього є всі ці 15 років?
Нееет, он для автора себя берег
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:53
Ответ дляМастер Клас
Так а секс в нього є всі ці 15 років?
Так,з однією дівчиною чуть до весілля не дійшло. Але його всі дівчата його до мене шалено ревнували. Може він їм щось таке говорив стосовно симпатії до мене. Тоді не дивно
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:54
Ответ дляДуб береза
31 рік
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:54
Ответ дляМастер Клас
Так, суто друзі, які бачаться регулярно вживу
Дуб береза• 08 июня в 14:55
Ответ дляПилосмок працює
31 рік
Не, ну в таком возрасте то уже пора немного соображать.
Директор Пляжу• 08 июня в 14:55
Ответ дляПилосмок працює
Если я худая и красивая означает ли это, что вы тоже худая и красивая?
Нет.
Так же и с вашими мильен приклад ів
Нет.
Так же и с вашими мильен приклад ів
Дуб береза• 08 июня в 14:57
Ответ дляПилосмок працює
Ревновали, потому что они, в отличии от вас, понимают - не бывает разнополой дружбы. Там либо секс уже был, либо кто-то хочет. Чаще именно мужчина и хочет.
талый снег• 08 июня в 14:57
Ответ дляПилосмок працює
Він напіздів. Напиздюнькав....
Пилосмок працює
• 08 июня в 14:57
Ответ дляталый снег
Він напіздів. Напиздюнькав....
Ні, тому що я точно знаю, що там нічого не було
Дуб береза• 08 июня в 14:58
Ответ дляПилосмок працює
Ой, вы так знаете, как ото - мы друзья, а он полез, но мы же друзья. Очки розовые снимите
Фісташкова кава• 08 июня в 14:58
Ну так правду сказал. Никаких дружб между мужчиной и женщиной не бывает. Рано или поздно кто-то полезет в трусы