Тріль!• 03 июня в 11:25
Куди краще піти навчатися дівчинці після 9 класу?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, куди краще піти навчатися дівчинці після 9 класу в Чернівцях?
Розглядаємо кілька напрямків, але ще не можемо визначитися. Цікавить медичний коледж, щоб у майбутньому, можливо, продовжити навчання на стоматолога. Також думаємо про ІТ напрямок, програмування, комп’ютерну інженерію. Ще цікавлять журналістика та іноземні мови.
Можливо, хтось уже проходив цей шлях зі своєю дитиною і може поділитися досвідом. Що краще з всього цього? Дитина сама обирала.
Царевна в уггах• 03 июня в 11:58
Ответ дляMs. Iphone
моя думка така, може вона і не вірна , але донька зараз переходить в 9 класс , тобто рік залишився і теж не знає куди вступати . По вашим спеціальностям є курси для підлітків , можна пройти і ознайомитись з профессією , зрозуміти наскільки вона дитині відкликається. моя хоче вступати на дизайн веб , записала зараз її на курси для підлітків з веб дизайну , ціна питання 2500 грн , але це гарно щоб спробувати , якщо одразу зрозуміє , що не її , то і коледж будемо інший підшукувати
підкажіть, будь ласка, курси, бо моя теж цікавиться, але ще не впевнена
дякую!)
Тріль!
• 03 июня в 12:06
Ответ дляЦаревна в уггах
дякую!)
Академія Покоління Іт
Ms. Iphone• 03 июня в 12:15
Ответ дляЦаревна в уггах
дякую!)
ми ще тільки записались у вівторок буде перша розмова з куратором , тож рекомендувати не буду. можете зайти на їх сайт DarwinLand
Чеширская кошечка• 03 июня в 12:16
Пусть выбирает куда хочет. Но когда-нибудь у вашей дочери появятся свои дети. Иметь хоть какое-то поверхностное представление о медицине - уже неплохо.
Мой друг окончил медучилище, потом медуниверситет. Друг рассказывал что в универе их не учили всех поголовно колоть уколы, ставить капельницы и делать какие-то другие манипуляции которые должны уметь медсестры. А в училище учили.
А просто врачом ваша дочь не хочет стать? Чтобы стать хорошо зарабатывающим стоматологом, нужно много денег туда вложить.
Викачую яйцями• 03 июня в 12:17
Ответ дляТріль!
Я розумію, що все це різне між собою. Не хочу давити на неї та робити вибір за неї.
Якщо медицина , не марнувати б час на спочатку коледж , потім університет. Стоматологія майже всюди платна .
І так IT та стоматолог це геть різні напрямки .
Телячі ніжноСті• 03 июня в 12:18
Ответ дляТріль!
В нас школа до 9 класу, потім потрібно їхати в інший район в 10 клас, потім через рік знову ту школу закриють і потрібно вже і інший район. Бігати по школах немає бажання, тим паче хоче вчитися іти.
У нас така сама ситуація із-за нової реформи. Тут більшість не зрозуміє вас
Телячі ніжноСті• 03 июня в 12:20
Ответ дляТріль!
Вона обрала ці три напрямки, але між ними ще думає що хоче. Не наполягаємо. Минулий рік додатково вивчала англійську з репетиторами, також ще вона минулого літа заробиляла онлайн (перепродаж, але не одяг). Має свої канали в інтернеті які веде та отримує кошти, доречі вони дуже популярні серед молоді і увійшли в топ 20. Вона самостійна, в школі вчилась добре, відмінник.
Що за канали? Тоді може журналістика але чи є після 9 класу? Може маркетинг?
Тріль!
• 03 июня в 12:26
Ответ дляОябунчик
Ну как-то вообще разброс. Стоматология и IT. А ребенок что хочет ?
це вона і обрала так)
Элька-Карамелька• 03 июня в 12:29
Она подготовлена по всем указанным направлениям? Или только 8 класс заканчивает и думаете, куда готовиться?
У меня дочка после 9го ушла в музколледж, но она год до него занималась с репетитором.
Тріль!
• 03 июня в 12:30
Ответ дляТелячі ніжноСті
Канали ігрові.
Пьяная вишня• 03 июня в 13:36
Все специальности, которые рассматриваете хороши по своему, но все таки пусть она сама выберет,что больше хочет. Моя, когда поступала и рассматривали варианты, классно сказала ’Если мне не понравится мой выбор, буду виновата я и ответсвенность за выбор лежит на мне, а если пойду, куда Вы хотите, будете виноваты Вы. Но вроде, с выбором не ошиблась и довольна)) правда, она в Универе.
P.S а вообще, я очень хотела бы, чтоб она пошла в медицину, и учить и сожержать согласна была, но к сожалению не захотела (но здесь, я думаю школа виновата, очень ее отпугнули биология и химия).