Гага Газу• 03 июня в 17:25
Кто не родил, не жалеете?
Считаете свою жизнь наполненной, не живёте бесцельно, меня посещают такие мысли, хотя, и моя относительно спокойная жизнь мне нравится, короче много разных мыслей.
Українська Мрія• 03 июня в 18:45
Ответ дляГага Газу
Нет, были неудачные попытки, но диагноза нет, можна лечиться, пробовать, но сомнений больше чем желания.
А ви жалієте, чи вам норм? Я так розумію, не плануєте?
Гага Газу
• 03 июня в 18:48
Ответ дляУкраїнська Мрія
Скорее норм, муж хотел бы, но походу смирился, что не будет.
Українська Мрія• 03 июня в 18:57
Ответ дляГага Газу
А скільки вам років, як не секрет?
В мене є син, я щаслива, що він в мене є і дуже його люблю. Я ні в якому разі не жалкую, що народила, але як би не народила, то було б значно легше і більше часу на себе. Думаю, що материнство ще нав´язує суспільство та і не всім дано бути гарними батьками. Думаю, що я не найкраща мама.
Гага Газу
• 03 июня в 18:59
Ответ дляУкраїнська Мрія
А скільки вам років, як не секрет?
Мне 35, мужу 45, я тоже не думаю, что была бы хорошей мамой, детьми нужно заниматься, у меня нет столько сил и энергии, себя ели тяну.
Українська Мрія• 03 июня в 19:01
Ответ дляГага Газу
Ну, у вас ще є можливість і шанс. Вік дозволяє, але обирати вам.
Рання пташка• 03 июня в 19:46
Ответ дляМорковна
У кожного по різному...але скажу одне, що треба народжувати молодими...третю дитину народила в 30років...зараз мені 44.
Шо значить треба? А якщо немає від кого та інші ситуації?
Морковна• 03 июня в 19:59
Ответ дляРання пташка
Ну якщо плануєте...то краще раніше чим в 40 років..хоча теж хтось думає що це норм
ПП-шница• 03 июня в 22:19
Народила в 35 , чоловіку було 45, дитина підліток вже і ми сумуємо за тим часом, коли була маленька, згадуємо кумедні слова і події. Сьогодні чоловік згадав як прийшла моя мама і разом з дитиною пішли до неї в гості з ночівлею.Щоб ми трохи перевели дух. Ми посиділи 30 хвилин вдома, переглянулись і зрозуміли, що вже так скучили, що нам і відпочинок не потрібен
І пішли до бабушки на ночівлю також
Кицюююня• 04 июня в 13:56
Ответ дляМайструю крила
Ой, возитися з немовлям то найлегше,в порівняні з більш старшими дітьми, а особливо з підлітками так взагалі
Кожному своє). Моїм донькам 16 і 10 років, і я кайфую від цього. Для мене це краще, ніж возитися з немовлям, якому мама потрібна 24/7.
Майструю крила• 04 июня в 13:58
Ответ дляКицюююня
То вам просто пощастило не отримати трешрвий підлітковий. Я досі свою психіку до ладу привести не можу. Самий пік почався ближче до 16ти, молодшому 12 і я вже після пережитого прямо панічно боюсь повторення. Згадую вік немовляти, як самий кайфовий період