Бараболька• 03 июня в 18:09
Как же нищета задолбала
и нет просвета
и здоровье не очень
и здоровье не очень
показать весь текст
28
Крем для арбуза• 03 июня в 18:48
Ответ дляКолдунья-вещунья
який варіант пропонуєте ВИ?
Мені на життя вистачає але і вистачає мозку зрозуміти що загальна маса живе бідно і не тому що тупі або книжки не читали як ви , а тому що стан економіки в країні плачевний
7
1
1
Ответ дляКолдунья-вещунья
який варіант пропонуєте ВИ?
сидіти вам на три копійки й нити, що на життя не вистачає, судячи по всьому... бо якщо нормально заробляєте ви скатіна і паршивка, і тільки про себе думаєте... фу на вас
п.с. я з цим не згодна - ваше життя в ваших руках... хочете жити нормально - шукаєте варіанти, все в ваших руках.. успіхів
п.с. я з цим не згодна - ваше життя в ваших руках... хочете жити нормально - шукаєте варіанти, все в ваших руках.. успіхів
3
1
Крем для арбуза• 03 июня в 18:49
Ответ длявре_Динка
сидіти вам на три копійки й нити, що на життя не вистачає, судячи по всьому... бо якщо нормально заробляєте ви скатіна і паршивка, і тільки про себе думаєте... фу на вас
п.с. я з цим не згодна - ваше життя в ваших руках... хочете жити нормально - шукаєте варіанти, все в ваших руках.. успіхів
п.с. я з цим не згодна - ваше життя в ваших руках... хочете жити нормально - шукаєте варіанти, все в ваших руках.. успіхів
Видихайте , шерлок
1
Папобус• 03 июня в 18:49
Ответ дляДиверсификация
Ну якщо ви хочете апелювати поняттями, то прожитковий рівень в нас 3200, все що на цьому рівні і в ще, то вже не злидні)
Реальний прожитковий як раз 10-11 тисяч, нещодавно у всіх новинах було.
1
Колдунья-вещунья• 03 июня в 18:49
Ответ дляКрем для арбуза
Мені на життя вистачає але і вистачає мозку зрозуміти що загальна маса живе бідно і не тому що тупі або книжки не читали як ви , а тому що стан економіки в країні плачевний
Ну це все бла бла. Вибачте, але медсестра заробляє 35 000 грн, бо не сидить і не чекає манни небесної з неба.
1
Диверсификация• 03 июня в 18:50
Ответ дляПапобус
Реальний прожитковий як раз 10-11 тисяч, нещодавно у всіх новинах було.
Ну а це вже суб´єктивно. Є офіційний прожитковий мінімум
Папобус• 03 июня в 18:50
Ответ длявре_Динка
сидіти вам на три копійки й нити, що на життя не вистачає, судячи по всьому... бо якщо нормально заробляєте ви скатіна і паршивка, і тільки про себе думаєте... фу на вас
п.с. я з цим не згодна - ваше життя в ваших руках... хочете жити нормально - шукаєте варіанти, все в ваших руках.. успіхів
п.с. я з цим не згодна - ваше життя в ваших руках... хочете жити нормально - шукаєте варіанти, все в ваших руках.. успіхів
Це добре шукати варіанти, якщо Вам 30. А якщо, наприклад, 58?
3
Колдунья-вещунья• 03 июня в 18:51
Ответ дляКрем для арбуза
Мені на життя вистачає але і вистачає мозку зрозуміти що загальна маса живе бідно і не тому що тупі або книжки не читали як ви , а тому що стан економіки в країні плачевний
я з райцентру бігла 30 років тому, тоді теж економіка була в жахливому стані.
Папобус• 03 июня в 18:52
Ответ дляДиверсификация
Ну а це вже суб´єктивно. Є офіційний прожитковий мінімум
Він майже не змінювався останні 5 років, а ціни виросли вдвічі, втричі. Навіть влада визнає, що за цей мінімум вижити неможливо.
Крем для арбуза• 03 июня в 18:52
Ответ дляКолдунья-вещунья
я з райцентру бігла 30 років тому, тоді теж економіка була в жахливому стані.
І ? Всім в столицю ? Всім в приват ?
Ваша родинка в райцентрі нехай без лікарів самовипилюється?
Ваша родинка в райцентрі нехай без лікарів самовипилюється?
1
Папобус• 03 июня в 18:53
Ответ длявре_Динка
до 58 ж якось дожили і все влаштовувало? що заважало 20 років тому щось змінити?
Влаштовувало, а останні 5 років зарплатню не підвищують, а ціни втричі. 30 років до того не бувало такого.
3
1
Сегодня не целуюсь• 03 июня в 18:53
Придумайте то, что будет приносить вам хороший доход. Идей в наше время море. Удачи
3
1
Колдунья-вещунья• 03 июня в 18:54
Ответ дляКрем для арбуза
І ? Всім в столицю ? Всім в приват ?
Ваша родинка в райцентрі нехай без лікарів самовипилюється?
Ваша родинка в райцентрі нехай без лікарів самовипилюється?
ви плутаєте м яке з теплим.
Колдунья-вещунья• 03 июня в 18:55
Ответ дляПапобус
Це добре шукати варіанти, якщо Вам 30. А якщо, наприклад, 58?
не повірите, але я в 51 міняла спеціалізацію. життя заставило.
Ответ дляПапобус
Влаштовувало, а останні 5 років зарплатню не підвищують, а ціни втричі. 30 років до того не бувало такого.
в мене мама приблизно вашого віку, заробляє трохи більше за мінімалку, логічно що на мінімалку не живе, я з сестрою допомагаємо. можливо у вас також є діти, які можуть допомагати
Колдунья-вещунья• 03 июня в 18:56
Ответ дляПапобус
Влаштовувало, а останні 5 років зарплатню не підвищують, а ціни втричі. 30 років до того не бувало такого.
де це 30 років не було такого, в Україні?
Крем для арбуза• 03 июня в 18:58
Ответ дляКолдунья-вещунья
ви плутаєте м яке з теплим.
Угу , бути з села і розказувати що столиця всіх чекає - дивно
Крем для арбуза• 03 июня в 18:59
Ответ длявре_Динка
до 58 ж якось дожили і все влаштовувало? що заважало 20 років тому щось змінити?
4
2
Колдунья-вещунья• 03 июня в 19:01
Ответ дляКрем для арбуза
Угу , бути з села і розказувати що столиця всіх чекає - дивно
за село вже нафантазували? з райцентра я.
Крем для арбуза• 03 июня в 19:01
Ответ длявре_Динка
ну да кризи 2008 року не було, потім 2013 року, потім 2020го року, ну да, тільки 5 років тому все погіршилось
Тобто основний ппц ви не помітили ?
Папобус• 03 июня в 19:01
Ответ дляКолдунья-вещунья
де це 30 років не було такого, в Україні?
Працюю з 1989 року. Навіть у часи гіперінфляціі зарплатню індексували і підвищували, і в усі часи росли ціни, і підвищували зарплати. І такої профанації тарифної сітки у бюджетників не було ніколи, щоб ставки у спеціалістів були значно нижчі за офіційну мінімалку. А зараз держава вважає норм , з 1 по 14 розряд в освіті, культурі, медицині ставки нижчі ніж мінімальна зарплатня.
3
Крем для арбуза• 03 июня в 19:02
Ответ дляКолдунья-вещунья
за село вже нафантазували? з райцентра я.
І що не так - рай центр - це місто ?
1
Колдунья-вещунья• 03 июня в 19:02
Ответ дляКрем для арбуза
ага, було добре особливо в рентгенологів і фтізіатрів в райцентрі. в них все було погано з початку 90 х
Колдунья-вещунья• 03 июня в 19:04
Ответ дляКрем для арбуза
І що не так - рай центр - це місто ?
звичайно місто. населення біля 90 000
3
Крем для арбуза• 03 июня в 19:08
Ответ дляКолдунья-вещунья
ага, було добре особливо в рентгенологів і фтізіатрів в райцентрі. в них все було погано з початку 90 х
Ви серйозно не помітили скажену інфляцію і падіння рівня життя після повномасштабного вторгнення ?
5
1
Крем для арбуза• 03 июня в 19:09
Ответ длявре_Динка
я з 2011 року працюю для того, щоб фінансових проблем не помічати... вибачте, що не сиджу і не нию... до 19го року було тяжко, поки працювала на карʼєру, тепер вона працює на мене
І ? Як це має спростувати факт що в Україні сумний стан економіки ?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу