Бараболька• 03 июня в 18:09

Как же нищета задолбала

и нет просвета
и здоровье не очень
вре_Динка• 03 июня в 19:43
Ответ дляНа пів ставки
тобто до держави питань немає, чому так оцінюється праця фахівця. Питання тільки до лінивої сраки цього самого фахівця.
Люди виживають і це сумно насправді
До держави у мене питань нема з 2010 року, з тих пір як зек прийшов до влади, ну і в цей час починалися перші підробітки, ну а коли прийшов клоун то тільки впевнилась в цьому остаточно
Нажаль у нас ситуація така -хочеш жити вмій вертітися, і так було здається завжди
І я на це вплинути аж ніяк не в стані, я можу вплинути тільки на своє благополуччя, та своєї сімʼї

вре_Динка• 03 июня в 19:46
Ответ дляНа пів ставки
я вже ні від нашої держави, ні від співгромадян нічого давно не чекаю. Тут не то що справедливості, навіть більш менш нормального відношення не буде, бо як вище дівчина написала - кожен сам за себе, на інших наплювати
А як має бути? Я працюю, допомагаю мамі, доначу на військових, постраждалих тварин, що по вашому ще я маю робити? Вам половину своєї зп віддати щоб спаведливіше було?
Колдунья-вещунья• 03 июня в 19:51
Ответ дляКрем для арбуза
В столиці ?
чому в столиці? я ж з села і вона в селі)))
Крем для арбуза• 03 июня в 19:59
Ответ дляКолдунья-вещунья
А , тобто мама страждає далі
Ну що ж - не хотіла в столицю то нехай заробляє копійки
Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:02
Ответ дляКрем для арбуза
А , тобто мама страждає далі
мама вже на пенсії. мені 51. але так. це я зрозуміла ще в 95 році, що діла там не буде.
Малая Налегке• 03 июня в 20:03
Ответ дляМелочунь
А хтось як був ботом, так і залишився, написав )(уйню з методички - капнув рублик на рахунок
Вы про зешных? Нет, они были просто глупыми людьми, не сумевшими реализовать себя в жизни. Но, в команде себе подобных, им нашлась несложная работа, которая смогла поместиться в их черепушки. Так и живут, лозунгами копеечку зарабатывают.
Цветов Мне срочно• 03 июня в 20:08
Ответ дляКрем для арбуза
Розкажіть про ваш успішний успіх
Можу про себе розповісти
Теж був капець.
В 40 років плюнула і поміняла роботу. Шукала десь місяць, щось повністю нове. У мене ще й резюме капець було - 40 років, без ВО, до цього 13 років вдома з дитиною інвалідом, і ще менша була в садочку. Мрія роботодавця )

Вчила нове, читала, роботу знайшла. Зараз вчу англійську щоб підвищити навички. Зараз мені 49

Працюю онлайн, логістика.
До цього була військовою
Марічка• 03 июня в 20:09
Ответ дляКолдунья-вещунья
слухайте, ну давайте вже без цього. диплом один. завжди можна змінити спеціалізацію. але ж зручно чомусь сидіти рентгенологом в райцентрі?
А в райцентрі рентгенолог не потрібен ?
Там люди не хворіють ?
вре_Динка• 03 июня в 20:10
Ответ дляЦветов Мне срочно
Можу про себе розповісти
Теж був капець.

Працюю онлайн, логістика.
До цього була військовою
Ви розумничка

Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:12
Ответ дляМарічка
А в райцентрі рентгенолог не потрібен ?
Там люди не хворіють ?
хворіють. потрібен. але це питання вже до держави. відповіді не було і не буде.
вре_Динка• 03 июня в 20:14
Ответ дляКолдунья-вещунья
А вона комусь колись допомагала?
Еленнн• 03 июня в 20:14
Ответ длякнопкодав
Эпоха зубожіння, все по плану
На пів ставки• 03 июня в 20:15
Ответ длявре_Динка
мені не треба, я не потребую
вре_Динка• 03 июня в 20:15
Ответ дляЕленнн
Дадада по 4000 дол вчителям та лікарям.
вре_Динка• 03 июня в 20:17
Ответ дляНа пів ставки
мені не треба, я не потребую
А що по вашому я ще маю зробити щоб мені не на інших наплювати? На що ао вашому я маю ше валивати?
Задираю носа• 03 июня в 20:17
Ответ дляКолдунья-вещунья
не полінилась, взяла колись книги, ночами вчилась, вступила на бюджет в мед. вивчилась. працюю зараз на 2 роботах, вчусь новому. але більшості такий варіант не підійде.
І вас заплюють. Я теж тут писала і не раз, що навчалась і вкладала у розвиток. Але то не рішення для більшості.
Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:17
Ответ длявре_Динка
А вона комусь колись допомагала?
ну бачите, але люди щось чекають від неї.
мені було достатньо працювати 2 рази в поліклініці. медсестрою після закінчення училища і в 2001 після університету.
Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:19
Ответ дляЗадираю носа
та вже клюють. п яту сторінку)))
вре_Динка• 03 июня в 20:20
Ответ дляКолдунья-вещунья
Мені, коли потрібно було оплачувати своє навчання в університеті, бо на заочку не було бюджету, а на стаціонарі я не могла собі дозволити вчитись, бо треба було за щось жити в 2011році

вре_Динка• 03 июня в 20:22
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я не дуже розумію чого можна очікувати від того хто ніколи нічого не давав
кнопкодав• 03 июня в 20:23
Ответ дляЕленнн
Ну, после бідності - зубожіння
Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:31
Ответ длявре_Динка
ну мамі моїй держава дала квартиру. але то були часи ссср
На пів ставки• 03 июня в 20:32
Ответ длявре_Динка
нічого не робіть, хто ж вас змушує. Ви праві, я ж написала вище, що в нас держава окремо, люди окремо, кожен сам за себе тому так і живемо. Це просто констатація факту. Для багатьох стало нормою, що держава нічого не винна, щоб вижити треба пахати на трьох роботах, нескінченно вчитися та переучуватися. А у кого не вийде, той сам винен. Така собі сучасна Спарта
Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:35
Ответ дляНа пів ставки
так було з часів розпаду ссср. я в цьому з 93 року. ніколи краще не було.
На пів ставки• 03 июня в 20:38
Ответ дляКолдунья-вещунья
ми ж начебто в Європу крокуємо. Польща он якось змогла вилізти з такої ж ями. А в нас 30 років якоїсь гонки на виживання, а зараз ще й страшна війна. Вже ніякої надії на краще життя точно нема
Колдунья-вещунья• 03 июня в 20:41
Ответ дляНа пів ставки
в мене надії точно немає. я вже втомилася, чесно. і від цих пацієнтів і від роботи. але мушу працювати на 2 роботах. пенсія ще не скоро да і дитину треба вчити.
вре_Динка• 03 июня в 20:48
Ответ дляНа пів ставки
Томущо в нас політика була завжди не націоена на розквіт. Лише Ющенко намагався, і багато зерен зародив в економіку, але ж люди цього не бачать і не розуміють, ну і криза 2008 багато що зіграла, а звинуватили його.
Барабан для дорослих• 03 июня в 20:50
Так чем больше ноете, тем хуже
Шалена красуня• 03 июня в 21:42
Ответ дляКолдунья-вещунья
От просто взяла і дала,? Чи десь вона працювала ? І яка в неї зп була?
Колдунья-вещунья• 03 июня в 21:48
Ответ дляШалена красуня
медсестрою працювала.