Марафетчица• 04 июня в 07:35
Девочки,кто не замужем,но при этом остаётся в Украине под обстрелами почему
Кого не держат тут мужчины или сыновья, почему вы не выезжаете?
Вопрос без хейта.
Знову Я• 04 июня в 12:28
Ответ дляInconvenient
Потрібні, навіть якщо вам понад років. І це незрівняно кращі чоловіки.
ви вже знайшли собі?
Заикальница• 04 июня в 12:54
Ответ дляМалая еще та
Все родные уехали в 22 году, я осталась из-за пожилой очень матери, животных. Ну что сказать, за эти 4 года от нервов куча болячек, с этой весны посыпалось здоровье, хожу по врачам теперь. Невролог, кардиолог, эндокринолог, хорошо хоть хожу. За эти 4 года полтора года тупо пила, почти каждый вечер, бывало и с утра начинала, вот следствие жизни в Украине, безысходность для меня, живу одним днём.
Ой, а за кордоном ула б адаптація до тяжкої долі на чужині. Якщо людина хоче страждань і випити - причина буде
Заикальница• 04 июня в 13:06
Ответ дляПоросенка
Я не знаю , ни одного человека в здравом уме кто вернулся бы. У нас есть клиент в салоне, где я работаю
Кардиохирург, да он пока не может по профессии работать, пока недостаточно язык выучил, но устроился в фармацевтику и обратно никак не хочет. И таких примеров я знаю очень много
Звісно ви не знаєте тих, хто повернувся. Ви їх не бачите - вони до вас не ходять, не можуть з України) У мене повно знайомих, які приїхали назад.
ЛісАпетная• 04 июня в 13:09
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У Франції приблизно 60, у Німеччині 40. У нас 100-150. Це така колосальна різниця? Так питання: якщо так небезпечно в Україні, чого ж до 22 року тут було, як стверджують, 50 мільйонів? А відповідь проста: бо ’вікна можливостей’ у вигляді війни не було. Танці на кістках
На материковій Франції загинуло 3263 людини, а населення в скільки раз більше за українські 22-25 мільонів? Так що це різниця в рази.
интайм_не_предлагать• 04 июня в 13:11
Выехать и что там делать без знания языка и без европейского диплома? Жить в лагере, пахать на заводах и теплицах?
Пузата Хата• 04 июня в 13:14
Ответ дляЛісАпетная
Нерухомість взагалі не варта, щоб заради неї сидіти під сиренами, здригається від вибухів, слідкувати про балістику, вилетіли тушки чи ні, збирається табун шахедів на атаку чи ні. Нерухомість - це просто стіни. Ну є у мене в Україні приватний будинок, повністю автономний, ще є квартира, але вони цього не варті. Більше скажу, що є і за кордоном нерухомість, але країна скочується в політичну нестабільність і ми переїхали для мене в третю вже країну, а для чоловіка в другу. Це не проблема взагалі. Головне це сім´я та діти поруч.
Це менталітет такий совковий. Заради своїх квадратних метрів ладні пожертвувати своїм життям та життям дітей. Робота, друзі і пофіг, що на роботі може вісити портрет з чорною лінтою, а друзі придуть проводити останній раз. Взагалі головою не думають. Бо ліниви, звикли до легкого бабла і муток, і впадло новому вчитисі
Заикальница• 04 июня в 13:14
Ответ дляАшолюдискажуть
Ми в перші дні війни виїхали, повернулись в серпні 22.
Теж з такими ж думками, землю купили- все ж супер.
В кінці 24, коли вже у дітей підборіддя і руки тряслись від обстріляв, виїхали знову.
З розумінням, що повертатись було найбільшою помилкою і 2 роки просрали- діти замість навчання просиділи в підвалах.
Повертаються і задоволені ті, хто має змогу красти з бюджету або в тцк працюють
Хз
Мої сусіди через паркан ні до тцк, ні до бюджету відношення не мають. Але живуть собі, підборіддя у дітей не трусяться. Діти всього лиш ваше дзеркало. Менше треба своїм трусити, то і вони б спокійні були. Навіщо весь час спихати на тих бідних дітей свої страхи і свої рішення.
Заикальница• 04 июня в 13:27
Ответ дляЛісАпетная
Ну для вас це не проблема, бо ви її маєте. В маєте гроші на ці покатушки (явно не останні). А так то сидіти і тремтіти зп оренду (щоб взяли, щоб здали, щоб заплатити було чим і на їжу лишилось, в аби ніхто не захворів тощо) теж така собі ’стабільність’. Ви з точки зору забезпеченої людини ’не розумієте’ тих, хто мусить рахувати гроші, угу. Навіщо прикидатись дурною, от де питання.
ХтоЯкщоНеЯ• 04 июня в 13:34
Ответ дляЛісАпетная
Повторю питання: чому до 2022 50 мільйонів жило в Україні, якщо це така небезпечна країна?
ХтоЯкщоНеЯ• 04 июня в 13:36
Ответ дляПузата Хата
От круто було б, щоб всі українці звалили і звільнили місце для росіян, правда? Яка бридота.
Мульйонерша• 04 июня в 13:37
Ответ дляКопирайторша
Работают может люди, не?
Недвижимость имеют
Тобто робота і бетонні стіни важливіше за нормальне життя? Ок, якщо лише за себе не думають, а от якщо є діти, які стають заручниками безвідповідальних матерів - це кардинально інше!
ХтоЯкщоНеЯ• 04 июня в 13:38
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
Слухи-руки не распускаю• 04 июня в 13:41
Не хотим. Пожили в Испании первые 3 мес войны и вернулись домой. С учётом того, что жили в бесплатном, шикарном доме там.
ХтоЯкщоНеЯ• 04 июня в 13:40
Ответ дляМульйонерша
А за бугром скрізь і всюди адекватне нормальне життя, угу. Особливо дітям з 0 знанням мови, 0 мотивації вчитися і 0 хисту до мов. Головне, що мамо батрачить на 10 роботах і живе в общазі з пакистанцями заради європейського паспорта
Копирайторша• 04 июня в 13:51
Ответ дляМульйонерша
Заложниками безответственных матерей становятся дети, над которыми издеваются арабские беженцы...
Невгамовна• 04 июня в 14:12
Ответ дляКопирайторша
Удалено администрацией...
Невгамовна• 04 июня в 14:13
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Удалено администрацией...
Невгамовна• 04 июня в 14:13
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Удалено администрацией...
Пузата Хата• 04 июня в 14:16
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
І ще додам. Я дитина мігрантів. Я наочно бачила шлях батьків.
Вони з Казахстану, з 1986 року в Україні. На той час Казахстан не був розвинутим у порівнянні з Україною. Інвестиції, інфраструктура, рівень навчальних закладів – усім цим Казахстан поступався.
Продали все. Нерухомість уся пішла на квартиру на околиці Києва. Навіть не 3к, звичайна 2к квартира в панельці, ще й на 1 поверсі. Жили іноді так скрутно, що не було їжі вдома. Одяг – здебільшого секонд. Батьки тут відчувають себе чужими й досі. Якоїсь вау-кар´єри немає, завжди на межі якоїсь дупи. І це все заради того, щоб зараз жити в війні.
У 1986 здавалося, що поїхати в Київ – їбать яка ідея (ще ’дякуючи’ радянській владі, що замовчувала про Чорнобиль). А залишилися би – так, жили б не в столиці, не в престижній країні зі слабкою візою, але з купою майна, купою родичів навколо і без війни. Можливо, були б ще старші родичі живі.
І зараз я відчуваю, що поїхавши, я можу повторити їхню долю. Зараз в Україні жити на перший погляд не перспективно зовсім. Але я тут змогла ще до 25 років побудувати життя, котре не всі в 55 будують. Кар´єра, близькі, кохання, друзі, рідне місто – всім цим я можу тішитися щодня. Нащо мені їхати?
Ви переносите травму дитячу на майбутнє. Це по-перше. А по-друге, грайтеся. Ще 25 років. До 45 років ви ще маєте час прозріти.
ХтоЯкщоНеЯ• 04 июня в 14:28
Ответ дляПузата Хата
О, пішли діагнози за аватаркою. Визнаю, що не завжди міграція є правильним вибором, – травмована. Логічно, що уж там
ДолькиКабана• 04 июня в 14:33
Ответ дляМарафетчица
Страх какой-то дикий в последние обстрелы, там спокойствие...
Все относительно
Там кроме спокойствия еще и отсутствие работы, чужой язык и чужие люди вокруг.
Это тоже нелегко выдержать, особенно одиноким людям.
Ашолюдискажуть• 04 июня в 14:41
Ответ дляЗаикальница
Хз
Наше рішення- не жити в країні, де 73 % невиліковних зебілів. Особливо тих, які переходять на особистості, бо більше аргументів не спроможні придумати.
І діти до цього відношення не мають.
Ашолюдискажуть• 04 июня в 14:45
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вас ніхто не примушує їхати.
Ви і тільки ви вибираєте свій шлях.
Маю сечі• 04 июня в 14:47
Ответ дляМульйонерша
Вставати о 5 ранку на роботу на рабську працю в теплиці/заводі, жити в лагері і харчуватися найдешевшими продуктами, без доступу до нормальної медицини? це НОРМАЛЬНЕ життя??? Ви саме таким нормальним життям живете?
Вмію заміряти найкраще• 04 июня в 14:52
Надеюсь,жители Питера,Белгорода,Туапсе и Таганрога уже все переселились за Полярный круг
Вмію заміряти найкраще• 04 июня в 14:53
Ответ дляМаю сечі
Для порохоботов-да