Разгуляшка• вчера в 19:35
Боюсь, що не потягну навчання доньки ((
Хоче поступати на "прикладну лінгвістику", навчання в тих універах, які обирає від 50 до 60 тисяч гривень на рік, плюс плата за гуртожиток, ну і на прожиття потрібно хоча б мінімалку, а у мене зарплата 18 тис.грн, в чоловіка 23 тис.грн, є ще менша дитина і моя мати інвалід з пенсією 4000 грн. Я думала, що там хоча б можна на заочне перевестись, щоб піти на роботу, але чомусь для цієї спеціальності лише денна форма навчання. Сиджу плачу вже тиждень, не знаю як маю це все тягнути. І їй не можу цього сказати, не хочу образити. Як би ви поступили на моєму місці?
Цідило правди• 1 час назад
Ответ дляНеначасі
А навчатися в школі, нє, маючи такі плани на майбутнє.
Може, батьки і не цікавились, що там у школі робиться і як дитину навчають і вона навчається. Що там за школа? Сільська, міська, ліцей, репетитори? Ми цього не знаємо.
Он авторка тільки тиждень тому прокинулась і плаче. Може, і навчанням так само було ´схвильовані´, вони ж дуже зайняті роботою та іншою дитиною.
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Ответ дляЦідило правди
У всіх ´трапилось´, але не всі склали лапки і плачуться на форумі, що немає грошей на освіту доньці.
Та ні, не у всіх, інакше б розуміли і хрінь всяку не писали
Цідило правди• 1 час назад
Ответ дляНеначасі
Про використання це ваші фантазії?
Це ви більше любителька пофантазувати про бізнес без освіти.
Неначасі• 58 минут назад
Ответ дляЦідило правди
Ви на приколі? Купа людей заробляють нормальні гроші і без освіти,як і купа інших,які з дипломами стоять на касі в супермаркеті, чи на базарі. Ви як з марсу
Разгуляшка
• 49 минут назад
Ответ дляЦідило правди
Це проблеми батьків, якщо вони використовували старшу дитину, як няньку молодшій і тепер схаменулись, бо бали низькі.
Історія замовчує, що робилось у сім´ї, адже автор неговірка.
А толку тут щось розказувати, якщо все одно не вірять. Нянькою вона точно молодшій не була.
Цідило правди• 46 минут назад
Ответ дляНеначасі
Про синдром того, хто вижив знаєте?
Яким чином дівчина без старту у житті і не з обтяженими інтелектом родичами побудує бізнес з нуля? Тут 1200 доларів на рік - трагедія, достойна плачу Ярославни. Де ця дитина (наголошую, без освіти або із сумнівним шансом отримати галочку у вигляді заочки) візьме гроші на стартовий капітал? Чи у неї буде унікальна ідея, яку профінансує добрий дядя-інвестор? Чи, може, із 153 балами вона напише прекрасний бізнес-план?
Знаєте, який відсоток бізнесів, які прогоряють у перший же рік і власники залазять у шалені борги та кредити? Це реальність, підкріплена статистикою, а не ваші, взяті зі стелі ´приклади із життя´.
Разгуляшка
• 46 минут назад
Ответ дляЦідило правди
І цікавились і приймали участь у навчанні, але не всім дано бути геніями. НМТ моя дитина здала нормально, не на мінімальні прохідні бали, а на середній бал.
Разгуляшка
• 42 минуты назад
Ответ дляЦідило правди
Про синдром того, хто вижив знаєте?
Так якби ж тільки за навчання потрібно було б платити, з цим я справлюсь. В чужому місті дитині потрібно десь жити, харчуватися, на навчанні, я впевнена, постійно потрібно на щось здавати, а погуляти на вихідні хоча б десь вийти. А це з теперішніми цінами виходить моя зарплата.
Залатавая• 29 минут назад
Ответ дляРазгуляшка
Нехай шукає щось аналогічне у своєму місті. Головне аби не заочка. Ще раз повторю: заочна форма - це не освіта.
Стигла полуниця• 23 минуты назад
Я бы за украинское образование и сто гривен не заплатила. В свое время сыну так и сказала, поступай на бюджет, за видимость обучения платить не буду. Поступил, но и на бюджете столько денег вытянули: то брошюры купи нахер нужные, то на экзамен сдай и плевать учил или нет. Дотянул до 4 курса, получил бакалавра, поехал за границу, переучился и жалеет что не бросил раньше. За что такие деньги платить я не понимаю, все наше образование мыльный пузырь.
ЛисичкаСестричка• 17 минут назад
Ответ дляЦідило правди
Про синдром того, хто вижив знаєте?
В моем малочисленном окружении таких двое, без стартовых капитплов, поработали на дядю, потом в этой же сфере свой бизнес. Таких людей достаточно много